Wiszący worek???

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

przepuklina to nie jest wiszacy brzuszek, tylko taki jakby guzek na brzuchu
sama nie mialam, ale widzialam u kociaka
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Brysie jak dorastają to mają taki wiszący worek pod brzuszkiem. Jedne mniejsze inne większe. Nie ma reguły. Taka ich uroda po prostu.
Awatar użytkownika
Izabella1974
Posty: 116
Rejestracja: 02 gru 2011, 20:55

Post autor: Izabella1974 »

Sonia pisze:Brysie jak dorastają to mają taki wiszący worek pod brzuszkiem. Jedne mniejsze inne większe. Nie ma reguły. Taka ich uroda po prostu.
Dziękuję serdecznie za odpowiedź, bo zaczęłam się martwić...Pozdrawiam IZA
Awatar użytkownika
olcha
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2012, 21:14

Post autor: olcha »

Mój Daron też ma taki fałd, jak siada to cała ta skóra okrywa mu nogi :-P i wygląda jakby ich nie miał ;-)

Ale nie wydaje mi się, że jest zbyt gruby, chociaż już sama nie wiem. Ma 3 lata i waży 7 kg.

Czasem mam też wrażenie, że łazi jak kaczka, jakby mu ten fałd przeszkadzał. Możliwe to? Wrzucę filmik, żebyście ocenieli.

Kurcze patrzę, na Wasze zdjęcia, to mój z tą fładą wygrywa <hm> CHyba jednak czeka nas odchudzanie <roll>

edit: oto film oj coś czuję, że mi się dostanie http://www.youtube.com/watch?v=4P7WSMTZ ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
MaTosia
Posty: 102
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:17
Hodowla: IDOL*PL

Post autor: MaTosia »

olcha pisze:Mój Daron też ma taki fałd, jak siada to cała ta skóra okrywa mu nogi :-P i wygląda jakby ich nie miał ;-)
Ale nie wydaje mi się, że jest zbyt gruby, chociaż już sama nie wiem. Ma 3 lata i waży 7 kg.
Czasem mam też wrażenie, że łazi jak kaczka, jakby mu ten fałd przeszkadzał. Możliwe to? Wrzucę filmik, żebyście ocenieli.
Kurcze patrzę, na Wasze zdjęcia, to mój z tą fładą wygrywa <hm> CHyba jednak czeka nas odchudzanie <roll>

edit: oto film oj coś czuję, że mi się dostanie http://www.youtube.com/watch?v=4P7WSMTZ ... e=youtu.be
cudo kotek <serce>
Awatar użytkownika
tymabri
Hodowca
Posty: 1135
Rejestracja: 18 paź 2010, 19:18
Hodowla: Tymabri*PL
Kontakt:

Post autor: tymabri »

śliczny wnusio :) wcale grubasny nie jest, bardzo porzadnie wyglada. On i lape ma konkretna i ogon... nie mneij jednak na wszelk iwypadek wpadne w wakacje go wytarmosic :) hehehe
Awatar użytkownika
olcha
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2012, 21:14

Post autor: olcha »

IHhiih na wszelki wypadek to możesz częściej wpadać :D

Cieszę się, że nie wydaje Ci się grubaskiem, bo ja już sama nie wiem.
Awatar użytkownika
monia85
Posty: 128
Rejestracja: 28 gru 2011, 19:09

Post autor: monia85 »

Olcha, mój Innar ma mniej więcej taką samą fałdę. Tylko waży mniej, ok. 6 kg. Nie zauważyłam, by był zapasiony. Po prostu taką ma budowę i już ;-))
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

Mój Bronuś podobnie, a waży 7 kg .... ale też się często zastanawiam czy go trochę nie odchudzić ... :-P
Awatar użytkownika
olcha
Posty: 16
Rejestracja: 26 lut 2012, 21:14

Post autor: olcha »

Nie wiem jak Wy <roll> ale ja uwielbiam miętolić ten jego wiszący worek <lol> a jemu zdaje się to nie przeszkadzać <lol>
Zablokowany