Wiszący worek???

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
monia85
Posty: 128
Rejestracja: 28 gru 2011, 19:09

Post autor: monia85 »

Haha, wisiorek fajny jest do miętolenia <mrgreen>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

potwierdzam .... taki mięciuni ... <lol>
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

No i stało się ! Mojemu Albertowi tez zrobił się "worek" zaczął mu rosnąć po kastracji - ale mi się to bardzo podoba. Ani myslę odchudzać moje futerka - lubię duże koty, duże psy i .... dużych mężczyzn <mrgreen>
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

olcha pisze:Mój Daron też ma taki fałd, jak siada to cała ta skóra okrywa mu nogi :-P i wygląda jakby ich nie miał ;-)

Ale nie wydaje mi się, że jest zbyt gruby, chociaż już sama nie wiem. Ma 3 lata i waży 7 kg.

Czasem mam też wrażenie, że łazi jak kaczka, jakby mu ten fałd przeszkadzał. Możliwe to? Wrzucę filmik, żebyście ocenieli.

Kurcze patrzę, na Wasze zdjęcia, to mój z tą fładą wygrywa <hm> CHyba jednak czeka nas odchudzanie <roll>

edit: oto film oj coś czuję, że mi się dostanie http://www.youtube.com/watch?v=4P7WSMTZ ... e=youtu.be
Cudowny filmik <serce> mój Albert ma dokładnie taki "worek"
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

Witamy w klubie kanguro-brytków i nie tylko brytków ... <mrgreen>
EwaPP
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2013, 01:02
Płeć: k
Skąd: Warszawa

Re: Wiszący worek???

Post autor: EwaPP »

Super że trafiłam na to forum. Trochę mnie ta fałda martwiła, a teraz widzę że jest ok. Z fałdą łączy się problem możliwej nadwagi -

mamy prawie 8 miesięcznego bryta z nami od 3 miesięcy. Fałda się pojawiła niedawno, podobnie jak baardzo okrągłe kształty - waga 5,4 kg. Odkąd jest z nami jadł suchą karmę (Royal British 12) bez ograniczeń i mokrą 2 x dziennie, teraz przechodzimy na samą suchą, boję się że trochę przedobrzyłam z karmieniem, więc od tygodnia wydzielam (zjada ok. 80 gr dziennie) - je samą suchą karmę i miska jest ciągle pusta - karma znika w 5 minut.

Może będzie pomocne liczydło - 75 gram suchego Royal Canin British 12 - to 6-7 łyżek wg mojej kuchennej wagi.

Koci ojciec waży 9 kg i wygląda nawet dość szczupło, po prostu jest duży. Myślicie, że dawkowanie z opakowania - 70 gr karmy dziennie jest ok? Czy przy zapowiadającym na dużego ale nie szalejącym w ruchu Brytolu taka dawka nie jest za mała?
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Wiszący worek???

Post autor: Mago »

EwoPP, witam na forum :-)
Proponuję zapoznać się z tym wątkiem >>> KLIK <<< Podpowiadam przemyślenie zmiany karmy.
Awatar użytkownika
herbaciana
Posty: 28
Rejestracja: 04 maja 2013, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Bytom/Chorzów

Re: Wiszący worek???

Post autor: herbaciana »

Dziewczyny, uspokoiłyście mnie, już się wybierałyśmy do weterynarza ;)
Margaretka
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2013, 21:21
Płeć: kocur
Skąd: Kocie Imperium

Obwisły brzuszek

Post autor: Margaretka »

Czy to normalne, że u Brytyjczyków zwisa płat skóry na brzuszku? Trochę mnie to niepokoi, ponieważ zauważyłam pierwsze objawy czegoś takiego u mojego Dakiego, który ma prawie 7 miesięcy. Czy to możliwe, że jest to wynik przekarmienia?
Będę wdzięczna za podpowiedź!
Małgosia
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Obwisły brzuszek

Post autor: yamaha »

Taka uroda naszych brytkow, nic w tym "nienormalnego". ;-))
Zablokowany