Wiszący worek???

Pytania i problemy dotyczące tej konkretnie rasy.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Kiedyś wstawiłam krótką instrukcję tutaj>>>>>> , mam nadzieję, że będzie zrozumiała. W razie problemów zapraszam na PW :)
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Co do saszetek to spokojnie znajdziesz też takie, które mają po 90% zawartości mięska - to tak na marginesie, bo piszesz tylko o tych 4%.
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

Pola pisze:Co do saszetek to spokojnie znajdziesz też takie, które mają po 90% zawartości mięska - to tak na marginesie, bo piszesz tylko o tych 4%.
Witam nie widze moich postow znikenly???? Pola sasesztki sa u mnie tylko z royal kanin , ale moj kot wylizuje z nich sos tylko .Natomiast sa puszki , ale tak jak pisalam wyrzucam i az serce boli .Instrukcja o zdjeciach ......no sprobuje sil hahaha
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

bea pisze:Witam nie widze moich postow znikenly????
Wszystko jest jak było. Twoje posty są na poprzedniej stronie.
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

<oops> a widze juz moje posty dziekuje
Awatar użytkownika
DjDario
Posty: 115
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:17
Kontakt:

Post autor: DjDario »

Mój dwuletni kocur też ma ten "worek", ale nie jest on wielki ani brzydki - pomimo tego, że Enriko nie je w ogóle suchej karmy. Jego obecna waga to ciut ponad 5 kg. :-)
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

nie lubi suchej karmy???? czy nie dajesz??
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

bea pisze:nie lubi suchej karmy???? czy nie dajesz??
jak pamietam nie zdążył się w hodowli nauczyć a potem nie chciał żadnymi metodami
myślę ze właściciele bardzo by chcieli aby jadł suchą karmę chociażby przez samą sumę wydawaną na mokre jedzonko i mozliwosc zbilansowania posiłków
cruk
Posty: 76
Rejestracja: 25 paź 2009, 16:20

Post autor: cruk »

nasza domowa kotka (a wlasciwie mojej Babci, ktora zamieszkala z nami z powodow losowych - przedluzajace sie szpitalne perypetie), jest kotka adopcyjna. Ma 3lata i za soba pewien bagaz doswiadczen piwniczno-kawalerkowo-koci. Niestety? wplynal on na jej preferencje kulinarne tzn. rzuca sie z wielkim apetytem i etnuzjastycznie na sucha karme, saszetki traktuje czaasem laskawym okiem, zupelnie nie podchodzi jej surowizna i ryby, o serze czy jajki nie wspominajac..

martwic sie czy cieszyc ze kotka "niskobudzetowa" ;-DD

zalaczam zdjecie naszej ciut-przypulchnej panienki


PS. jak wazycie ilosc karmy dla kota, jesli trzeba ja ograniczyc? nie mam wagi kuchennej i zastanawiam sie jak odmierzac objetosc wadze nie rowna..

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

jesli trzeba ograniczac uzywamy "kubeczków" z podziałką które często sa dodawane jako gadżety do karmy
łatwiej jest z kotem suchokarmowym, jest juz zbilansowana pod względem zawartosci składników odzywczych
Zablokowany