Parapet dla kota - pomysły i porady

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Witcha pisze: czy w związku z tym mogę skopiować zdjęcie i kiedyś skorzystać z pomysłu?
Tak :-) Wspomniałam wcześniej, że można korzystać z pomysłu i z fotek. Uzgodniłam z panem Leszkiem i umieszczę również zdjęcia na stronie Rufiego. Zresztą widziałam już tam znajome mi pysie z forum <mrgreen>
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

widzialam cos podobnego w Ostrawie u Rufiego :)
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

Monika a z jakiego Ty materiału masz te legowiska? Ten na parapet i normalny?? Nie widze takiego na stronie Rufiego
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Julcik »

Bartolko czy to jest coś podobnego do tego co prezentuje rufi na swoim FB?

klik

A pomysł na prawdę super!
Awatar użytkownika
asiunia0312
Posty: 1208
Rejestracja: 16 sty 2012, 10:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Olsztyn

Post autor: asiunia0312 »

Pomysł świetny <pokłon>

Chyba się na taki zdecyduję jak będę zamawiać drapak, bardzo dziękuję Bartolko, że zamieściłaś opis i zdjęcia <pokłon>

Naprawdę kosztowało 200zł? Mi się wydaje, że to mało jak na produkt Rufiego <mrgreen>
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

madziulam2 pisze:Monika a z jakiego Ty materiału masz te legowiska? Ten na parapet i normalny?? Nie widze takiego na stronie Rufiego
Rzeczywiście nie ma na stronie. Legowisko jest ze sztruksu i z pewnością mają taki materiał w sprzedaży. Pierwsze kupiłam na wystawie, aby sprawdzić czy się przyjmie i w mig domówiłam dwa, a potem na moją prośbę parapetowe z tego samego materiału. Mnie głównie zależało na jego wytrzymałości w praniu. Po perypetiach dermatologicznych powlekłam w pościele poduszkowe i na razie tak być musi <diabeł> Choć bardzo im się to podoba - pakują swoje dupki w trakcie powlekania <lol>

To jeszcze może dokładniejsze zdjęcia legowiska :-)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

a no właśnie, właśnie - ten materiał jest super a nie to futro, które na stronie jest :/
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Jest miły w dotyku, nie wyciera się tak jak sztruks w prążki i po kilkukrotnym praniu nic się nie zmienia :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Też mi się nie podobają te "futrzane" legowiska, natomiast materiał z posłanek Bartolki wygląda bardzo porządnie. Ciekawe czy Rufi będzie na Warszawskiej wystawie...
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

Moniko, dziękuję za wspaniały opis i zdjęcia <pokłon> bardzo mi się ta opcja podoba i przy najbliższej okazji chyba sprawię moim miśkom :-)

ps. powinnaś była opatentować wzór <lol>
Zablokowany