Miot O: Ino i SC Aramis Dąbrowa*PL

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Darek pisze:Trzymam też kciuki żeby oczy Agnieszki okazały się sprawniejsze od Twoich i żeby czekoladowe maleństwo wyrosło na piękną czekoladową szylkretkę :-)
Jeśli już, to na "zwykłą" czekoladkę by wyrosła, ale jak dla mnie to facet na pewno <lol>
Awatar użytkownika
Mruczysko PL
Hodowca
Posty: 36
Rejestracja: 06 wrz 2010, 11:09
Hodowla: Mruczysko *PL
Kontakt:

Post autor: Mruczysko PL »

Ogromne kciuki i gratulacje dla dziewczynki przede wszystkim, ale i dla czekoladeska też!
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Dorszko, serdecznie gratuluję maluszków :-)
I oczywiście zaciskam kciuki, żeby ładnie przybierały na wadze <ok> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Mała "O" niech szybko przybiera, a drugie maleństwo - chłopak czy dziewczyna - co tam... najważniejsze żeby zdrowe kulki były :kotek: :kotek: <ok> :-)
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Gratuluję dwupaka :-? i trzymam kciuki za malutką .
Jeśli możesz to napisz jak dziś się mają.

I oczywiście kciuki za drugą mamę <ok>
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

Gratuluję i trzymam kciuki za zdrowie maluszków.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jesteśmy ciągle w komplecie, dziewczynka 7 gramików do przodu, ale na tym stanęła. Bardzo trudno ją nakarmić, ma problem z przyssaniem, jak już się "zaciągnie", to chwilę bardzo ładnie pracuje, ale to wszystko takie bez pasji jak dla mnie. Na razie nie spadła, jest nawet przybór, więc nie panikuję jeszcze jakoś za bardzo, tylko tak troszkę, bo czekoladesek już ją powoli dogania - ten z kolei rośnie jak smok, biorąc oczywiście pod uwagę jego wagę urodzeniową, przybór 10 gramów na dobę przy 65 urodzeniowych to naprawdę nieźle, dziś rano już dobił 80. Martwi mnie jedynie dziewusia, ale mam nadzieję, że godziny spędzone na klęczkch nie pójdą na marne. Każdy hodowca, albo inaczej, każdy kto mial okazję dokarmiać jakiekolwiek kocię, zna syndrom kiwającej się głowy, nie umiejącej zatrzymać się na sterczącym przed nosem cycu <lol> Tak to wygląda z moją dziewusią. Jak już mi się uda z nią trafić w ten nieszczęsny sutek, potrafi wyciągnąć i dwa gramy, ale odstępy pomiedzy tymi udanymi próbami są ogromne.

Gatta ciągle nierozpakowana, chociaż wczoraj już ściemniała, że niby coś tam ją kręci, ale jak usłyszała otwieraną dla Ino puszkę, od razu jej przeszło <lol>

Idę zajrzeć, co u Magi <diabeł>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

To dalej ściskam kciuki za dziewczynkę, żeby się wzięła w końcu za to jedzenie porządnie <ok>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Musi być dobrze :-(

Nadal bardzo mocno kciukam <ok> <ok> <serce> i za Gattunie <ok> <ok> <serce> Agilisowe głodomorro <lol>
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

:-) niech maluszki rosną, a dziewczynka w końcu się "naumie"
<ok> i trzymamy za Gatusie
Zablokowany