Miot O: Ino i SC Aramis Dąbrowa*PL

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Miot O: Ino i SC Aramis Dąbrowa*PL

Post autor: Dorszka »

Inusia bardzo długo kazała mi czekać na swoje kolejne dzieci, najpierw oprotestowała jednego z kawalerów, potem długo nie rujkowała, potem zarujkowała w terminie, który był niewykonalny, jeśli chodzi o dowóz jej jaśnie pańskiej doopki do kawalera, jak więc w końcu zaciążyła, cieszyłam się bardzo. Niestety, brzuszek niewielki (odrobiła swoje hurtem za pierwszym razem <lol> ), śmiałyśmy się z Magdą z Krabriki, że te nasze kotki to chyba w ogóle w ciąży nie są. Obstrawiłyśmy, jak u mnie była, że u Ino są dwa, po cichutku licząc, że może jednak trzy. Okazało się, że oko miałyśmyu bardzo dobre, w brzuchu kryły się dwa kociątka <mrgreen>

Ino stwierdziła, że nie będzie się przejmowała przesądami a temat małych miotów, i chociaż ja byłam przygotowana na najróżniejse czarne scenariusze (dwukotnych miotów Clara zaserwowała mi wystarczająco duzo, żebym wiedziała, czego się spodziewać), i urodziła sprawnie, szybko, i bez histerii. Kociątka malutkie, więc było jej łatwiej, ale mimo wszystko praca, jaką wkładała w parcie, była naprawdę piękna :)

Mamy więc dziewczynkę, liliową szylkretkę, ona mi się nie bardzo podoba, to znaczy jako taka mi się podoba, ma mój ukochany lwi pyszczek, jak go widzę przy urodzeniu, to wiem, że kot jest mój <zakochana> , ale coś nam na razie dziewczynka kuśtyka. Waga 82 gramy, czyli jak to u mnie ostatnio, norma. Ma jednak bardzo marny odruch ssania, bardzo trudno ją przystawić, szybko zniechęca sie przy jedzeniu (płucka?), i w związku z tym trochę mnie martwi. Wagowo ruszyła odrobinkę do przodu, dwa gramiki, na pierwsze godziny życia nie jest źle, ale coś jest w niej takiego, co mnie martwi. Najgorsze to niejedzenie.

Po niej urodził się chłopczyk, czekoladowy (według mnie chłopczyk, patrząc na doopkę, ale Agnieszka ciągle uważa, że widzi na nim jakieś kremowe pasemka <lol> ), tak malutkiego kotka jeszcze nie miałam - 65 gramów <strach> Wiem, że do Kinusowej Leo jeszcze daleko, ale wystarczyło, żebym przesiedziała całą noc podtrzymując doopkę przy cycku i na poduszce elektrycznej. On, w przeciwieństwie do siostry, jest energicznym krzykaczem, przypina się ładnie, i już ma 5 gramów do przodu, co na 12 godzin po porodzie, przy tak małej wadze urodzeniowej, jest imponujące.

Nie wiem, co to będzie za miot, wszystko zależy od dziewczynki, która ma z nami pozostać, i od jej imienia. Teoretycznie wypada "O", ale nie będę Wam powtarzać, jakie propozycje tu wczoraj padały, od znanej marki żarówek, po różne inne, nie nadające się do powtórzenia neologizmy. W każdym razie jeśli dziewczynka zechce z nami pozostać, jej imię wyznaczy literkę dla całego miotu.

O zdjęcia nie proście, bo ja tu teraz Gatty muszę pilnować. Mamy termin na jutro, ona szersza niż dłuższa, ale Gatta jest krótka i zawsze tak potworzasto w ciąży wygląda. W każdym razie muszę jej pilnować bardziej niż Ino, bo tu konflikt mamy, więc wypatrywać trzeba ze zdwojoną uwagą. Zdjęcia będą, jak już uporam się z drug rodzącą, i odeśpię :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Gratuluję serdecznie małego dwupaku! Mam nadzieję, że kotki będą rosły zdrowo, a mała lwia gwiazdeczka zacznie jeść jak należy i odpowiednio przybierać na wadze. Kciuki w każdym razie zaciśnięte <ok>
Awatar użytkownika
Montegri
Hodowca
Posty: 236
Rejestracja: 15 paź 2011, 17:32
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Montegri »

ale mam szczęście :) zalogowałam się a Ty dopiero co napisałaś :-)
Doroto gratuluję tej dwójeczki, niech rosną zdrowo i bez komplikacji
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Post autor: Becia »

Gratuluję <ok> <ok> <ok>
Nie wyobrażam sobie, jakie to musi być maleństwo ten 65 gramowy kotek :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
dobrochna
Hodowca
Posty: 52
Rejestracja: 31 mar 2010, 14:14
Hodowla: Aydindril*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań
Kontakt:

Post autor: dobrochna »

Gratuluję i mocno trzymam kciuki za kociaczki :-)
i za rude włoski na czekoladce :ok:
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

<ok> za Dziewusię , :kotek: dla Czekoladesa oby "z kremem" się okazał ;-)) i specjalne głaski dla Mamuni :kotek:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Danusia »

Ale się dużo zadziało w Agilisowie <serce>

Za maleńką koteńke i jej braciszka bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki i całym sercem jestem przy Was i za Inusie żeby szybciutko wracała do formy i jako mamuńka spisywała sie superowo.

No i za drugą przyszła mamuńkę <ok> <ok> Gattuńka same cudne pięknie kolorowe szkraby maja być :ok: <serce> <serce> i oby szybciutko i sprawnie na świat maja wyskakiwać :-)

Dorotko zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla wszystkich <ok> <ok> <ok> <ok> <serce>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

Trzymamy kciuki mocno za malce już te po tej stronie i te jeszcze w brzusiu. :kotek:

Dorota, będzie dobrze, tzn musi być dobrze. Olinka także taka maleńka była i udało się. <ok>
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

Ogromne gratulacje <tańczy>
kciuki za maluszki :bobas: :bobas:
Awatar użytkownika
Urssa
Posty: 54
Rejestracja: 03 cze 2011, 09:23

Post autor: Urssa »

Gratulacje! <ok> za kociaczki :-D
Zablokowany