Narzuty na kanapę

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Emelka
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2012, 13:56

Narzuty na kanapę

Post autor: Emelka »

Moi Drodzy :)
ponieważ wynajmuje z TŻetem mieszkanie i mamy tu w salonie dwie skórzane kanapy, które należą do właściciela i muszą tu być niestety, myślimy nad sposobem przykrycia/ zabezpieczenia tych kanap przed kittenami, które pewnie będą sobie słodko łobuzować jak już się u nas oswoją <mrgreen>
Czy ktoś z Was może miał taki sam problem i wymyślił coś ciekawego?
Może ktoś zna jakiś sklep gdzie są fajne sprawdzone grube narzuty na kanapy?
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Wystarczy drapak ;-)) . Ja mam skórzane kanapy i fotele i nigdy nie byłby drapane.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Ja mam skórzane fotele i uszyłam na nie takie pokrowce z flokati. Same narzuty będą się ściągały, bo skóra jest śliska. Też szyłam specjalnie dla kotów, bo fotele mam nowe.
MM jak moje Pumpelki mają głupawkę i urządzają gonitwy to uwierz mi ,fotele były by podziurawione i porysowane pazurkami. Pokrowce z pewnością chronią skórę :)
Emelka
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2012, 13:56

Post autor: Emelka »

Drapak też będzie a jakże :) tylko właśnie na wypadek tzw. głupawki lub jak zaczną się ganiać to nawet "niechcący" mogą coś zahaczyć. Jakby to było nasze to strachu by nie było!
Ja z szyciem jestem niestety na bakier :( może coś znajdę gotowego na internecie :) dzięki asiak :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Ja też sama nie szyłam, aż tak zdolna to nie jestem <lol>
Właśnie tak jak piszesz, chodzi o zadrapania takie niechcący :) Moje Pumpelki też nie drapią specjalnie :)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Ja tez sie zgadzam, ze jak kicie dopada glupawka, to slady na skorze sa (osobiscie mam takie malenkie "kropki" od pazurkow, jak kicia "poluje" - male, ale sa).
Na jednej (najwiekszej) kanapie natomiast mam zwykla narzute (bo ja prosto na skorze nie lubie siedziec - w upaly sie klei a zima zimno :-( ), ktora troche "blokuje" wciskajac miedzy oparcie a siedzenie, zupelnie dobrze dziala.
Awatar użytkownika
wb_płock
Posty: 653
Rejestracja: 19 kwie 2011, 16:09

Post autor: wb_płock »

my też mamy skórzaną kanapę viewtopic.php?t=1788&postdays=0&postorder=asc&start=330 położyliśmy narzutę pasującą kolorystycznie. na fotelach skórzanych nie mamy nic. dziewczynki są grzeczne i ostrożnie chodzą po meblach :)

B.
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Post autor: Joanna P. »

U mnie jest drapak (a nawet dwa), a kanapa cierpi jak miśki mają głupawki, włącznie z oparciem, po którym biegają jak w Matrixie ;-)) Już się z tym pogodziłam i nastawiłam na renowację, tudzież wymianę za jakiś czas, jak łobuzy nieco spoważnieją (o naiwności ludzka :-))

Tak więc zdecydowanie czymś trzeba zabezpieczyć.

Asiu, bardzo jestem ciekawa tych okryć na fotele, możesz je pokazać ?
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Zrobię :foto: i jutro wstawię :)
Emelka
Posty: 117
Rejestracja: 10 lip 2012, 13:56

Post autor: Emelka »

I ja się rozglądam po internecie za jakąś narzutą :)
asiak a jeśli nie Ty sama szyłaś, to zamawiałaś u krawcowej lub w jakimś zakładzie? :) czekamy na zdjęcia :) :-D
Zablokowany