Miot I - Borgia i Ice Lilac British Velvet*CZ

Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Posty: 356
Rejestracja: 15 cze 2009, 15:34
Kontakt:

Post autor: Monika »

Stlasna okropniaście...brrr...

Całus w tego nochala ode mnie :kiss:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

slodkie wampirki <mrgreen>
Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 208
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Post autor: CZANKRA »

DORSZKA chyba mnie zle zrozumialas !! :-(

Ja tylko napisalam ze INO nie wazy zle jak na swoj wiek. Sugerowalam sie waga i data jaka podalas strone wczesniej. I nie masz sie czym martwic.

Za przyklad podalam wlasnie moje kocieta i ich wagi wlasnie w tym wieku ktore byly nizsze. Mysle ze u mnie to zwiazane bylo i jest z tym ze kocieta bardzo pozno zaczely jesc stale rzeczy ( kocurek nadal je tylko nabial ). Pisalam o tym wszystkim na swoim watku.

Dlatego uwazam ze nie masz sie co martwic tak jak z tym LH u INO na poczatku i tylko o to mi chodzilo.

Ale ponieważ i we mnie, jak czytam takie posty odzywa się krnąbrna i rogata strona mojej duszy, ta ciemna strona mocy
Chyba jednak sie odzywa i to zupelnie nie potrzebnie ;-(

Ino w tej chwili waży 902 gramy, jest w wieku 7 tygodni i 4 dni -
To nie wiem skad mi sie wziela tamta waga tez bardzo przyzwoita. A ta ktora podajesz teraz jest rewelacyjna jak na ten wiek.


Co do wygladu Ino to tez sie nie martw. Dla jednych sedziow liczy sie przede wszystkim budowa,glowa,ucho i oko a dla innych dlugosc i wybarwienie siersci. Jak wiesz co sedzia i wystawa to inna ocena tego samego kota i raz kot ma BIS a raz EX 3.
Wiec nie przesadzaj i nie mow ze kotka bedzie robic za tlo bo ja juz nie jedno widzialam :hammer:

Co do mojej kotki to ja ja tylko znam na razie z fotografi i meili. Jarmila napisala mi ze wazy ponad 1500 g i je juz wszystko. Kotki na oczy nie widzialam - widziala ja tylko CREME
Dla mnie to tez nowe doswiadczenie BRI j - nigdy nie mialam tego koloru w miotach.
Ty mozesz swoja ogladac na codzien. Ja swoja zobacze przy odbiorze i musze wierzyc i ufac hodowcy. Wiadomo ze nie ma kota doskonalego i pewnie i moja ma cos nie tak np. ucho czy czolo ( ja np. uwazam ze to moglaby miec lepsze ). Przynajmniej na zdjeciach.


Ja w każdym razie do tych zawodów nie staję.
Czesto tak mowisz a potem okazuje sie ze BIV,NOM BIS i BIS. Wiec glowa do gory i pewnie gdzies sie spotkamy jak z kremowymi kotami.


Ino waży już 755 gramów, nadal wydaje mi się chudziutka, ale może to wróży dużą kotkę
To jest post ktory spowodowal nie potrzebne zamieszanie !! :-(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

CZANKRA pisze:
dorszka pisze:]Ja w każdym razie do tych zawodów nie staję.
Czesto tak mowisz a potem okazuje sie ze BIV,NOM BIS i BIS. Wiec glowa do gory i pewnie gdzies sie spotkamy jak z kremowymi kotami.
Ja miałam na myśli zawody wagowe, na wystawie się pokażę, chyba, że sierść będzie zwyczajnie dyskwalifikująca. Na razie liczę się z tym, że może być tak źle, bo w tej chwili mam drugi wysyp, i to solidny, bardzo brzydkiego i długiego włosa.

Co do reszty kota, to jak już napisałam nieskromnie - oko p prostu piękne, głowa też jest bardzo ładna, zapowiada się bardzo dobrze, ale futro może być zupełnie niewystawowe. Chyba, że jeszcze się zmieni, co też jest możliwe, bo jak przeglądam wątek miotu C, to i tam Cześka miała piór co niemiara, a futro w końcu wyszło naprawdę bardzo ładne.

Najgorsze to czekanie!
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Dorszka pisze:trzęsieniem bródką (przepraszam za polszczyznę :) ), i zgrzytaniem, tym "khrrrrr", jak do ptaków za oknem. Ale żeby takie małe kociaki już tak robiły!
bo Ineczka to mały Wampir jest <diabeł>

uwielbiam to straszenie i gruchanie na ptaszki :-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Dziś Ino na dwie fotki przy siostrze się załapała :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Ino dwie :-(
...ale chętnie łapkę poda ;-))
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

A ja myślę, że jej się futerko na pewno poprawi. Ja, jak odbierałam Tamiego z hodowli to byłam bardzo zdziwiona jego włosem. Wyglądał jak pospolity dachowiec (nie obrażając żadnego dachowca), a na grzbiecie normalnie wielki irokez mu sterczał z dość długich włosów. Teraz ma rok i już mu nic nie stoi, a jak się go głaszcze to faktycznie aż szeleści to futro pod ręką, czego nie ma u Brysi, ona ma mięciutkie futerko, jak króliczek :-)
Dáša WINK
Hodowca
Posty: 26
Rejestracja: 11 cze 2010, 22:12
Kontakt:

Post autor: Dáša WINK »

dorszka pisze: ale futro może być zupełnie niewystawowe. Chyba, że jeszcze się zmieni, co też jest możliwe,

futro napewno sie poprawi bo to szylkretka a krem dlugo sie zmienia
Awatar użytkownika
CZANKRA
Hodowca
Posty: 208
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:40
Kontakt:

Post autor: CZANKRA »

Tak tez mysle ze dlugosc futra moze ulec zmianie z wiekiem. Za przyklad moge tez dac moja BRI e ktora jako dziecko i mlodziez miala dlugie i miekkie futro. Po zmianie futra z dzieciecego na dorosle jest juz ono krotsze i twardsze choc nie idealne. :hug:
Zablokowany