Miot I - Borgia i Ice Lilac British Velvet*CZ

Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Śliczna i jak ładnie szylkret wychodzi <mrgreen>
Awatar użytkownika
HiddenTiger*PL
Hodowca
Posty: 50
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:26
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL »

Bardzo apetyczna jest :) a miny stroi wyśmienite <zakochana>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

piękny brytolek :)
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Post autor: Creme »

Wczasy już były, teraz pora na zdjęcia Ino, wątek od miesiąca bez aktualnych fotek <mrgreen>
Dłużej możemy nie wytrzymać tej ciekawości :hammer:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Creme,i to TY <?> taki nóż w plecy...

Na razie nie mam zdjęć, jedno zrobione naprędce - głównie piorę, sprzątam, i czytam Wasze posty :) Całe stado zostało pod opieką Arka, i muszę przyznać, że jeśli chodzi o karmienie, spisał się doskonale. Spisał się na tyle dobrze, że resztę pominę milczeniem, tym bardziej, że mieści się w średniej jego przedziału wiekowego <lol> Ale udźwignął te 3 tygodnie, więc wszystko wybaczone.

Ino niechętnie pokazuję, bo trochę się wstydzę, nie wiem, gdzie jest ta jej waga, zostawiłam ją z 1100, wróciłam, postawiłam na wagę, bo Arkowi nie wierzyłam, i wyszło 1510, ale nie wiem, gdzie to jest - Ino jest jak szczur, długa i chuda, chociaż nie widzę jakichś szczególnych dysproporcji. Urósł jej nos, sierść jest trochę lepsza, ale tutaj cudów raczej nie będzie, oby nie było gorsze futro niż u Borgii, to już będzie ulga. Nastrój doskonały, dziewczątko garnie się do każdego, motorek ma z jakimś szczególnym wzmacniaczem, i w ogóle jest rozkoszna. Jeszcze nigdy nie patrzyłam na kociaka z takim luzem, nawet nie załamuję się jej wyglądem, bo i tak ino nasz dom jej pozostał, i kochana będzie w każdej postaci <mrgreen>

Jest zaczepna w taki przeuroczo nachalny sposób, nie z "taką nieśmiałością", jak mama, tylko od razu na całego - to zapewne zasługa tatusia, i mam nadzieję, że i inne przymioty po nim odziedziczyła :) Wszędzie jej pełno, z Fado wita się jak z równym sobie kolegą, za pierwszym razem wprawiła go tym w takie osłupienie, że aż ją na wszelki wypadek ZE STRACHU osyczał, co ona zignorowała całkowicie. Teraz jest nią bardzo zainteresowany, od razu kładzie się na boku, żeby się pomniejszyć, i rusza tylko łapami na jej widok, a pchełka skacze uradowana wokół wielkiego misia :) Zawojowała już wszystkich, nawet Borgia, zazwyczaj bardzo nieprzychylna kociakom w tym wieku, patrzy na nią z cierpliwością i wylizuje różowy nosek. Ale największa miłość to Gatta, i to miłość wzajemna - razem śpią w koszyku, razem ganiają, i Gatta bardzo dużo i chętnie małą Inusię wylizuje. Ino opanowała już antresolę, więc rano mamy kolejny budzik, i to taki, którego nie można nie usłyszeć - jak ona to robi, że z takiego małego ciałka taki głośny terkot się wydobywa! <lol>

Obrazek
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

rozkoszny pyszczek :kotek:
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Dziękuję Ci Creme za ten nóż w plecy <lol>
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Post autor: Creme »

Jestem babką tej małej ślicznoty lub teściową jej mamy, więc wiadomo- wszystkie sztućce w domu zostaną <lol>
Dorota Ino jest piękna i ma już dobry kolor oka.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Tak, oko się bardzo ładnie wybarwia - jest dokładnie takie, jak na zdjęciu :) Mi się bardzo podobają jej poduchy pod wibrysami, nie wiem, jak po polsku określa się tę część nosa, taką fajną kufę ma :) Ale pod brodą chudo :-x Szyjka chuda :-x

Ale jaka jest cudowna, dawno się tak nie zakochałam, ciągle ją noszę i miętolę, a najzabawniejsze jest to, że jak tylko nad malutką stanę, Borgia też podbiega i grzbiet wygina, i na dwie ręce muszę głaskać. Arabica z Gattą tylko się przyglądają naszym tańcom z politowaniem <lol>
Mysza
Hodowca
Posty: 455
Rejestracja: 14 sie 2009, 08:27
Hodowla: Forastero*PL
Płeć: kobieta
Skąd: prawie Kraków
Kontakt:

Post autor: Mysza »

poduszki wibrysowe się to zwie :)
albo whisker pads-y i już ;)
Zablokowany