Miot I - Borgia i Ice Lilac British Velvet*CZ

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ano na razie ani pieluchy, ani amory, ale wygląda na to, że hormonalnie się sytuacja stabilizuje. Teraz zajęta jest godzeniem się na kolejnego intruza, czyli Gattę - powoli się poddaje, i goni już tylko albo syczy przy bardzo małych dystansach. Mała jest dość stabilna, nie reaguje histerycznie, jedynie kładzie się albo nieruchomieje, ale nie ucieka. To trochę policzek, ale też wygasza wszelkie złe emocje :)

Arabica jest w tym wszystkim najlepsza - jeśli stanie się coś bardziej gwałtownego, wtedy nadbiega i staje pomiędzy Borgią a Gattą, trochę zdziwiona, o co chodzi. W ogóle nie jest agresywna w stosunku do Borgii. Tylko łagodnie staje pomiędzy nimi. Borgia od razu łagodnieje.

Gatta oczywiście ciągle zaczepialska, rozbiegana i irytująca, ale już wie, że Kudłatej się w drogę nie wchodzi. Co nie znaczy, że od czasu do czasu nie lubi sobie na nią skoczyć znienacka <mrgreen>

Borgia powoli godzi się z jej obecnością, ale jeszcze ze dwa miesiące, żeby sytuacja była całkowicie unormowana, tak przynajmniej szacuję - Gatta musi osiągnąć odpowiednie rozmiary, i trochę się wyciszyć. To samo przerabialiśmy z Fado :)

Najbardziej chciałabym, żeby Borgia dostała rujkę i dała się pokryć pod koniec stycznia, i najlepiej razem z Arabiką... Ale wiecie, jak to z tymi futrami bywa <diabeł>
Awatar użytkownika
Monika
Hodowca
Posty: 356
Rejestracja: 15 cze 2009, 15:34
Kontakt:

Post autor: Monika »

To trzymam kciuki za TE FUTRA <ok>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Monika pisze:To trzymam kciuki za TE FUTRA <ok>
To ja też kciukam za TE FUTRA :-)
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

A może się uda <ok>
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Strasznie jestem ciekawa jak wyrośnie Gatta. Przyłączam się do kciukających za pomyślne i zgrane w czasie gody :) bo z kotami, a tym bardziej z kotkami, to się na ogół ma pobożne życzenia, a życie swoje.
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

A ja ... tak nieśmiało poproszę o zdjęcia Jagódki.Dawno nie było wieści od dziewczynki.Nawet nie wiemy jak obecnie wygląda i jak rośnie.Sponiewierana jest pannica niemiłosiernie ... wszyscy obfoceni a Mała ????
Że niby Brzydula i się nie należy <gwiżdże> ????
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To w wątku dla Starych ewentualnie <diabeł>

Na razie musimy poprzestać na zdjęciach Beriego, wstawił dwa w wątku o wystawie Olomouc. Cały czas czekam na galerię na jego stronie, też mam nadzieję na fotki :)

Tzn. przed chwilą jak zwkle na taki post, zrobiłam coś na szybko, ale nie wiem, kiedy wstawę...

Justyna dołączasz normalnie do pewnej mojej ULUBIONEJ grupy <mrgreen>
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Byłam tego w pełni świadoma <diabeł>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorszka pisze:Najbardziej chciałabym, żeby Borgia dostała rujkę i dała się pokryć pod koniec stycznia, i najlepiej razem z Arabiką... Ale wiecie, jak to z tymi futrami bywa <diabeł>
Co prawda mamy dopiero początek stycznia, ale nie mogłam już wytrzymać... wiec pytam w jakim nastroju są ewentualne przyszłe mamusie?
:-)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

:-(
Zablokowany