Miot I - Borgia i Ice Lilac British Velvet*CZ

Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Pewnie, trzeba czekać. Niektórych rzeczy nie przeskoczymy, a już natura rządzi się wyłącznie swoimi prawami.
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Jeszcze nic <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

i co tam słychać? Faktycznie nic?
Dołączam się do "cierpliwie czekających" - oszaleć można z tymi kotami :)
Ucałowania dla Borgusi <serce>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Przepraszam, że tak długo Was przetrzymałam, ale dopiero wróciłam niedawno do domu. Jestem trochę na poważnym życiowym zakręcie, i dni mijają mi pomiędzy domem a szpitalem.

Borgulkowy brzuszek pusty, jak było do przewidzenia ;-( Dobra wiadomość to to, że wszystko w brzuszku w porządku, macica prawidłowa, nic nie powiększone ani nie wskazujące na jakiekolwiek niedobre rzeczy. Czekam więc na prawdziwą rujkę, mam nadzieję, że tym razem będzie owocna. No cóż, obie z Kathrin wiedziałyśmy, że Borgia nie była do końca gotowa. i zabrałyśmy ją po prostu bo zawsze jakiś cień szansy był. Mam nadzieję, że teraz już jej własny motorek hormonalny się ustabilizuje, i za drugim razem się uda :) Devil czeka <mrgreen> Ale dziękuję, że podenerwowaliście się ze mną, było mi naprawdę raźniej :)
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Troszkę szkoda :-( , liczyłam na liczny żłobek <mrgreen> ale najważniejsze ,że w Borgiowym brzuszku wszustko jest ok. :kotek:
Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 203
Rejestracja: 26 mar 2009, 12:21

Post autor: Justyna »

Troszkę szkoda ,a już liczyłam na agilisowe piękne focie małych kluseczek.
No cóż nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Tak miało być i już ,widocznie to jest ta lepsza życiowa droga. <shock>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorszka pisze:Borgulkowy brzuszek pusty, jak było do przewidzenia ;-(
:-(
Dorszka pisze:Dobra wiadomość to to, że wszystko w brzuszku w porządku, macica prawidłowa, nic nie powiększone ani nie wskazujące na jakiekolwiek niedobre rzeczy.
<mrgreen>
Dorszka pisze:Mam nadzieję, że teraz już jej własny motorek hormonalny się ustabilizuje, i za drugim razem się uda :) Devil czeka <mrgreen> Ale dziękuję, że podenerwowaliście się ze mną, było mi naprawdę raźniej :)
<mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>

No nie powiem, posmuciłam się troszkę, mimo iż byłam przygotowana na taką wiadomość.
Oczywiście najistotniejsze jest to, że wszystko z Borgią jest ok :-)
A swoją drogą, to bardzo sprytna z niej dziewczynka, bo przejechała się na randkę do przystojnego kocura, poromansowała sobie solidnie <mrgreen> i to tak bez "konsekwencji" ;-))
Awatar użytkownika
Mały Lew
Hodowca
Posty: 370
Rejestracja: 23 lis 2008, 21:30
Hodowla: MAŁY LEW*PL (zamknięta)
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mały Lew »

Mago pisze: A swoją drogą, to bardzo sprytna z niej dziewczynka, bo przejechała się na randkę do przystojnego kocura, poromansowała sobie solidnie <mrgreen> i to tak bez "konsekwencji" ;-))
Ciekawe co on jej naobiecywał, że dziewczyna jeszcze raz się wybiera <rotfl>

Dorotko, strasznie mi przykro, że nie wyszło - ale jak mówią dziewczyny dobrze, że z Borgusią dobrze. Jestem z Wami myślami i wierzę, że drugie podejście będzie udane.
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Szkoda, zawsze to przykre dla hodowcy, ale chyba faktycznie Devil to dobry kochanek skoro Borgia chce jechać kolejny raz na randkę :)
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

wiesz, mysle, ze Devil stawia na jakosc, skoro to jego ostatnie strzaly <klaszcze>
trzymam kciuki za nastepna randke
Zablokowany