Pan Kot Brytyjczyk i Pan Kotek Ragdoll

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Pan Kot Brytyjczyk i Pan Kotek Ragdoll

Post autor: Audrey »

Witamy Wszystkich bardzo serdecznie. Nadeszła pora, by oficjalnie przedstawić nasze niebieskie, futrzane szczęście :)

Nasz kotek Baxterek jest tu wszystkim dobrze znany. Teraz nadajemy z nowego domku :)
Pan Kot mieszka w grodzie nad Wisłą i codziennie zaszczyca nas swoją obecnością.
Przyjechał do nas z bydgoskiej hodowli obecnej tu na forum. Jeszcze raz dziękujemy Pani Bernadetcie za cudownego zwierzaka :) :roza: Czekaliśmy na niego ponad dwa miesiące, ale warto było, bo jest bardzo kochany.

Początki nie były łatwe bo kotek był wobec mnie i męża nieufny. Zaraz po przyjeździe do naszego domu wyszedł z transporterka i wszedł pod kanapę. Bardzo się tym martwiłam, ale po uprzedniej lekturze tego cudownego forum, wiedziałam, że to się zdarza.
Poszliśmy z mężem spać, a po pół godziny kitek przyszedł do naszej sypialni, pokręcił się dookoła łóżka i wskoczył do nas. Ułożył się na półce nad naszymi głowami i tak spędził noc.
Oswajanie z nami trwało jakiś czas. W całej tej niepewności, czy kotek nas zaakceptuje, wspierała nas Pani hodowca. Teraz już śmiało możemy powiedzieć, że Baxter jest naszym kotem. Łazi za nami, wychodzi na powitanie, gdy wracamy z pracy, śpi z nami (w środku ;) ), budzi nas w nocy i rano na mizianki, barankuje, spędza z nami czas na kanapie. Ogólnie trzyma się blisko nas i to bardzo cieszy. Nie lubi natomiast noszenia na rękach. No ale nie można mieć wszystkiego. Jakaś równowaga musi być zachowana.

Pan Kot ma w tej chwili 4, 5 miesiąca i jest stworzeniem niezależnym, no ale przecież to kot :) To taki miziasty miś. Oczywiście wtedy, kiedy on chce :) Bardzo lubi jeść. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że jedzenie to jego pasja i jedno z głównych zainteresowań ;) obok polowania na piórka, muchy, pająki, jeżdżenia na firankach, które zostały spisane już na straty

A my go uwielbiamy i nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Daje nam bardzo dużo radości i przywraca w nas wewnętrzny spokój. I pewnie macie to samo... kiedy mam wyjść z domu, a on tak sobie leży i patrzy na mnie, to serce mi się kroi i najchętniej nigdzie bym nie wychodziła. A i powroty do domu są bardzo szybkie, bo przecież Pan Kot czeka i na pewno się nudzi. To nic, ze wychodząc na powitanie, jest baaaardzo zaspany ;) Na pewno się nudził sam bidulek :)
Wklejam fotki - chronologicznie. Od początku pobytu u nas.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolejna pasja - piłka nożna ;)

Obrazek

Obrazek


i śledzenie bieżących wiadomości ze świata ;)
Nawiasem mówiąc, Baxter tak czekał na ten historyczny skok, a tu niestety aura pokrzyżowała plany. ;)

Obrazek


Pozdrawiamy Was i przybijamy łapkę :)
Ania i Pan Kot Baxterek.
Awatar użytkownika
ida sierpniowa
Posty: 372
Rejestracja: 14 wrz 2012, 10:43

Post autor: ida sierpniowa »

Witamy z Keyusią Bardzo serdecznie <serce> .
Kicia pewnie śliczna ale zdjęć nie widać <mrgreen> .
Póki co buziaki - miziaki dla Was :kotek: .
Awatar użytkownika
ida sierpniowa
Posty: 372
Rejestracja: 14 wrz 2012, 10:43

Post autor: ida sierpniowa »

O już są, mały ślicznotek <zakochana> .
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

Zdjęcia już są.
Nie wiem, dlaczego się wcześniej nie załadowały :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Witam pięknego Pana Kota :)
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Post autor: Alicja »

Witam także :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :kotek:
beniagor
Hodowca
Posty: 253
Rejestracja: 31 sty 2011, 22:45
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Post autor: beniagor »

Pani Aniu witam serdecznie w Waszym wątku :-)proszę wymiziać mocno od nas wszystkich Baxterka i dziękuje bardzo za ostatniego maila i przepiękne zdjęcia.
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

:-) witamy na forum
<mrgreen> i oczywiście już męczymy o więcej zdjęć
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Witajcie :-) Baxter jaki michu się robi <mrgreen> :kotek:
Zablokowany