To i ja w końcu się przedstawię

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Madziowa
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2012, 13:53

To i ja w końcu się przedstawię

Post autor: Madziowa »

Witajcie.
W zasadzie to nie wiem od czego zacząć .... W brytkach zakochałam się kilka lat temu - ja od wieków zwolenniczka psów, powiedziałam sobie, że kiedyś będę miała brytyjczyka. Oczarowały mnie. Agilisową stronę maltretuję juz nie pamiętam od jak dawna... Po kilku miesiącach dyskusji z małżem,przeglądaniu setetk stron hodowli, udało się go przekonać i w czerwcu w naszym domu pojawiła się cudowna niebieska księżniczka. Nazwaliśmy ją "Mina". Mamy 2 córeczki (6 i 3 latka), tego się nie da opisać co one z kicia wyprawiały :), woziły w wózku dla lalek, spały na jednej poduszce. Skradła nam wszystkim serca, nawet mój szanowny zwariował (zwłaszcza, że to jego głównie adorowała). Niestety nie było nam dane długo cieszyć się szczęściem. Zauważyliśmy ,że bardzo posmutniała, zrobiła się osowiała. Nie będę opisywac wszystkiego bo bardzo boli... diagnoza była okrutna.. FIP, chyba w najgorszym tego skrótu znaczeniu (słabła, umierała na naszych oczach)musieliśmy podjąć decyzję, żeby pozwolić jej odejśc do innych kocich aniołków, i tydzień temu , jako 7 miesięczny kociak odeszła od nas. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak płakałam, wszyscy płakaliśmy ;( Jak ogarnę wklejanie zdjęć, to pokaże wam jaka była śliczna :) Wybaczcie ,że taki smutny wątek, ale codziennie tu zaglądam i tak bardzo tęsknię. Pozdrawiam was wszystkie i wasze boskie kociaki. Magda
Awatar użytkownika
agnieszka d
Posty: 123
Rejestracja: 01 kwie 2010, 13:22

Post autor: agnieszka d »

Strasznie przykre to co napisałaś. Wiem, co znaczy strata ukochanego zwierzaka i bardzo Wam wszystkim współczuję :hug:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Strasznie współczuję, że Wasza przygoda z brysiunią trwała tak krótko. Nawet sobie nie mogę wyobrazić, jak bardzo Wam smutno bez swojej Księżniczki, szczególnie dzieciaczki musiały bardzo przeżywać. Przytulam mocno :hug: i mam nadzieję, że Waszym domu zamieszka kiedyś inna koteczka lub kocurek :ok:
Awatar użytkownika
Madziowa
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2012, 13:53

Post autor: Madziowa »

Napewno zamieszka, to jest pewne. Tylko rana musi się zagoić :(, ale nie ukrywam, że mam stracha czy aby następna nie zachoruje. Naczytałam się że FIP to żadka choroba a akurat na naszą trafiło i to tak drastycznie szybko. Starsza córka bardzo przeżyła, młodsza w miarę, jeszcze chyba nie do końca rozumie. Póki co , będe was podczytywac i czerpac wiedzę.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Niestety nie ma na to żadnej reguły i nie można tego przewidzieć. Ale trzeba być dobrej myśli i mam nadzieję, że następny kociak będzie z Wami już baaardzo długo do sędziwej starości :-)
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Post autor: Gosia i Ira »

witam i bardzo bardzo mi przykro :-(
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

Witam. Bardzo mi przykro. To straszne, co napisałaś. :-(
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Post autor: EwaL »

Bardzo mi przykro, że musieliście przeżyć taką stratę.Mam nadzieję, że wkrótce jakiś mały, futrzasty "potworek" skradnie Wam serca. <serce>
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Snusia »

:-) witamy serdecznie
:hug: mocno tule..wiem,jak okrutna jest ta choroba....boli bardzo...i przy nastepnych kotach strach pozostaje...ale jako osoba,co najpierw straciła cały miot kociatek a potem swoja ukochana kicie na FIP...powiem Ci,że warto zaryzykować....pamiec zawsze zostaje,ale ile szczęścia przed Wami. :kiss:
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Bardzo współczuję straty maleńkiej :hug:
Zablokowany