Kąpiel kota

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Masakra <cenzura> ja bym tego głąba co wsadził tego kota tam wykąpała w ten sposób. Biedny kocik cud, że nie dostał zawału.
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

KOSZMARNE
tortury dla kiciucha,pewnie ledwo mu serce z piersi nie wyskoczyło... Walczył o przetrwanie....przykra jest głupota ludzka....
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 225
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:40

Post autor: Ania »

Jakie to przykre. Mało się nie popłakałam. To powinno być karalne :-(
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Mam teraz straszny wyrzut sumienia, że w ogóle Wam to pokazałam ... :-(
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Internet pełen jest okrutnych filmików :-( że na takich kretynów kary nie ma :-x
Dorszka co prawda tego nigdy nie robi, ale może po prostu wytnie ten fragment od filmiku do teraz i wywali w kosmos...
Cóż nam po tym, że zdołujemy się oglądaniem okrucieństwa :-(
Awatar użytkownika
Matyldonka
Agilisowy Rezydent
Posty: 869
Rejestracja: 14 lut 2010, 14:40
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: Matyldonka »

Straszne. Nie wiem jak mozna robic takie rzeczy ;-( w glowie sie nie miesci. Niestety sporo jest takich sk***synów ktorym wydaje sie, ze zwierzeta sa wyprane z wszelkich uczuc.
Emerald Mist*PL
Hodowca
Posty: 47
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:45
Hodowla: Emerald Mist*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Leszno
Kontakt:

Post autor: Emerald Mist*PL »

O Boże, ja tylko żartowałam :-( , nie miałam pojęcia, że ktoś TAKIE coś zrobił ...
Podobno w "stanach" w instrukcjach obsługi często zaznaczają: nie wkładać zwierząt <!>
Taki dziwny naród ...
Niedawno dostałam od Cioci filmik, jak MALUJĄ kocie futerka <zły>
Wczoraj w tvp pokazywali filmik jak samochód potrącił pieska na autostradzie i nadbiegł inny piesek (pewnie kumpel biedaka ;-( ) i go próbował odciągnąć (chwytał go za kark i ciągnął na pobocze :-( ) i tak się zastanowiłam, czy przypadkiem zwierzęta czasami nie są "bardziej ludzkie" do nas :-( Mam tylko nadzieję, że osoba która filmowała, poszła pomóc tym biednym pieskom ;-(
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

<cenzura>
O-l-g-a
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 18 sie 2009, 23:43
Hodowla: Bri-Misie*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź
Kontakt:

Post autor: O-l-g-a »

idiotyzm :-(
a wystarczy kąpać od kociaka i kot się nie tylko przyzwyczaja, ale i jest szansa, ze kąpiel polubi.
Wszystkie moje kotki znoszą bez problemu kąpie, a Cortina, Astra i Fleur sa tak z woda oswojone, ze nie zamykam drzwi od łazienki ani nie trzymam kota. Dla niech nie ma żadnego problemu, ze są moczone. Ja jestem, wiedzą co się dzieje, wiedzą, że nic złego się nie stanie to i nie boja się wcale.
O-l-g-a
Hodowca
Posty: 67
Rejestracja: 18 sie 2009, 23:43
Hodowla: Bri-Misie*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź
Kontakt:

Post autor: O-l-g-a »

a można tez tak

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/19Ha0D-iuVk?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/19Ha0D-iuVk?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Zablokowany