Kąpiel kota

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Julcik
Agilisowy Rezydent
Posty: 2483
Rejestracja: 24 lis 2011, 21:48
Hodowla: ClarusCattus*PL
Płeć: k
Skąd: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kąpiel kota

Post autor: Julcik »

Oj tam <roll>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kąpiel kota

Post autor: Danusia »

Za Wami nadążyć nie można <oops> dopiero kupiłam szczotkę do czesania dla kotów,a tu proszę bardzo jaka fajna rękawica dla naszej kudłatej Yeti bardzo by się przydała niby ostatnio jest często kąpana ale sznaucery to kopacze , górnicy, zbóje i wszystkie krzaczory muszą zwiedzić no makabra jak wraca Oktawia z działki gdzie przeorze pół hektara to powinna być momentalnie pakowana do pralki na BIO z namaczaniem tylko 40 kg sie nie zmieści <diabeł> ech muszę małżowi to pokazać <pokłon> <lol>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Kąpiel kota

Post autor: Audrey »

Spacer bez wykopania dziury przez sznaucera, jest czasem straconym Danusiu. <lol>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kąpiel kota

Post autor: MoniQ »

Zastanawiam się nad zamówieniem tej rękawicy Econetti, bo nie doczyszczę Mordisiowego futra po tym remoncie ;-)) I tak patrzę, a tam jest rękawica i myjka. Czym się różnią? Czy myjka jest zwykłą szmatką bez magicznych właściwości jakie posiada rękawica? Bo różnica w cenie jest znaczna...
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Kąpiel kota

Post autor: Mago »

Zaraz zerknę :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Kąpiel kota

Post autor: Mago »

Nie wiem o co chodzi z tą myjką :(((( Może myjka jest małą szmatką?
Ja mam rękawicę. Jest wygodna, założona na rękę dobrze czyści sierść, szmatką trzymaną w dłoni czyści się trochę inaczej, inna jest powierzchnia styku materiału z sierścią. Rękawicę można przekręcić o 180 stopni i czyścić sierść czystą powierzchnią. Rękawicę polecam z czystym sumieniem. Jeśli się zdecydujesz, to dopytaj czy w gratisie jest mydełko :-) Mydełko jest konieczne.
Po tych kilku latach (chyba już 5-6!) nadal działa super. Mydełko brałam w sumie 3 razy. Jedyne co, to odpruła mi się całkowicie ta czarna lamówka wykańczająca krawędź rękawicy. Ale to nie przeszkadza, funkcja czyszczenia nadal działa dobrze.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kąpiel kota

Post autor: MoniQ »

Zamówię rękawicę, na 2 koty na kilka lat to żaden wydatek :) Mydełko z tego co widziałam jest w zestawie, no ciekawa jestem czy okaże się potem że mam jednak śnieżnobiałego kota :D
Bo teraz to proporcje "srebrzystości" mu się znacznie zmieniły <lol>
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Kąpiel kota

Post autor: Yolla »

MoniQ, to ja czekam na relację czy można tym doczyścić brudne łaputy <mrgreen>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Kąpiel kota

Post autor: MoniQ »

Yolla pisze:MoniQ, to ja czekam na relację czy można tym doczyścić brudne łaputy <mrgreen>
:D
Zobaczymy, hehe...

Na razie zamowiłam i kazało mi czekać na kontakt ze strony sklepu. Podejrzewam, że kontakt nastąpi dopiero po weekendzie, więc rękawicy prędko nie dostanę....
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Kąpiel kota

Post autor: jasminka »

Sama się nad nią zastanawiam ja jak jestem w domu kąpie Gabrysia co 7-10 dni pieska też teraz jak mnie nie ma spadło to na córkę :-///// będę czekać na relację Misię moją ostatnio kąpałam i byłam bardzo zdziwiona ze była taka grzeczna <święty>
Zablokowany