Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Dorszka »

Mago pisze:Jak człowiek czasem nie zajrzy na stronę główną i nie pomyszkuje po zakładkach to nic się nie dowie... <diabeł>
Gratuluję! :kotek:
Gosiu, jeszcze nie ma co gratulować, zobaczymy, raczej to tylko odroczenie decyzji. W czwartek Ruana była już zapakowana w transporter razem z Reją do kastracji, ale przed wyjściem z domu ją wyciągnęłam. <lol> Z tym jeszcze zdążę... Ale na wszelki wypadek kolejne słupy wczoraj w Kościanie kupiłam, i zaraz skręcam dodatkową rozetę, którą wygospodarowałam z obecnych drapaków. Okazało się, że przy powieszeniu hamaka, który dostałam kiedyś od Dorotki, na odpowiedniej wysokości, i położeniu na nim dodatkowego kocyka ma całkiem sporo amatorów.

Teraz jeszcze tylko cierpliwie muszę poczekać, aż sezon budowlany ruszy, bo wtedy zaczną dowozić różne materiały w różne miejsca, i wtedy dotrze też co nieco do Donki, i wtedy <mrgreen>
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Molly »

Już widziałam kiedyś foteczki, z TŻ-em oglądaliśmy, ale doczytuję tu o jakiejś ekwilibrystyce między wierszami :) Poczekamy, się dowiemy. Ruana ma kapitalne uszy :)
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Dorszka »

No uszy to Ruana ma badziewne, ale tak dla fajnego i wesołego wyglądu czarnego diabełka, to możemy użyć takiego określenia. Ja bym wolała, żeby to brytkowe a nie diabełkowe uszy były <lol>
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Miss_Monroe »

Ja tam się zachwycam nieustannie, bo według maluchy są po prostu boskie <zakochana> . Z czarnym diabełkiem trzeba zawrzeć pakt jak z diabłem, to może coś tam zadziała w sprawie swoich uszów <lol>
Awatar użytkownika
Szopi
Hodowca
Posty: 1322
Rejestracja: 20 lis 2010, 23:34
Hodowla: Mikołówka*Pl
Płeć: Kobieta
Skąd: Kt.

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Szopi »

Dorszko, kiedy wkleiłaś ostatniej zdjęcia Ruany, ta na tej drugiej fotce miała takie maślane oczka, aż sobie pomyślałam, że też Dorszka nie zostawi jej u siebie..., byłaby idealnym uzupełnieniem kolorystycznym Agilisowa, no może jeszcze poza pointem :haha: ...
Super decyzja :)
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Molly »

Acha.... zboczyłam się na tym forum <lol> Pierwsze co pomyślałam jak zobaczyłam te uszy - no0 śmieszne są, ale nie dla brytka, a zwłaszcza agilisowego <oops> Przepraszam, mam nadzieję, że nie obraziłam, żadnej złej intencji nie miałam, koty i tak piękne, chodziło mi bardziej o to, że jeszcze parę miesięcy temu nie zwróciłabym na nie uwagi wcale , zachwycona pod niebiosa kociętami.
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Sylwia2908 »

śliczne kociaczki! ;) :kotek:
czarnulek ma coś w sobie, aż przyciągnął mnie bliżej do monitora :D
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: kinus »

chętnie ją sobie obejrzę na żywo :) wydaje się być w moim typie <zakochana>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Dorszka »

Molly pisze:Acha.... zboczyłam się na tym forum <lol> Pierwsze co pomyślałam jak zobaczyłam te uszy - no0 śmieszne są, ale nie dla brytka, a zwłaszcza agilisowego <oops> Przepraszam, mam nadzieję, że nie obraziłam, żadnej złej intencji nie miałam
No przecież cały czas piszę, że uszy doopne <lol>
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Re: Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Post autor: Molly »

no wiem, ale jak mama pisze o swoim dziecku to inaczej niż jak obce babsko się uczepi <lol>
ODPOWIEDZ