Miot R - Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DSM

Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Creme »

Gratulacje piąteczki i za kolorki, i co by włos był jak należy <ok>

(a jak żadna nie poniosła?) <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Dorszka »

yohjia pisze:i ja gratuluję serdecznie maluszków!
Zaczynam się przywyczajać, że w tym wątku to zawsze tak jak z bicza strzelił <lol> Nie ma takiego "spodziewamy się..." czy "miło mi poinformować, że w tym i tym dniu przywitamy na świecie.." tylko od razu "dziś urodziły się.." No zero jakiegokolwiek budowania napięcia <lol>
Ja czasowo nie dałabym rady jeszcze takiego wątku prowadzić, to tylko dlatego <lol> Ile męczydusz o zdjęcia tego, co już jest, a do tego dodać co najmniej 6 tygodni wołań o:

- brzusio
- ogólną relację
- jak tam mamusia
- zdjęcia wszystkich powyższych <lol>

No nie dałabym rady, to tylko dlatego... Ale melduję się zawsze natychmiast!
Creme pisze:Gratulacje piąteczki i za kolorki, i co by włos był jak należy <ok>
(a jak żadna nie poniosła?) <gwiżdże>
Oj to się będzie działo, na razie blokuję wszystkie 3 <lol> Ale tak dobrze to nie będzie, po pierwsze jeszcze się przy świetle dziennym na płcie poprzyglądam, bo lajcikowo mam tylko z dwoma, tam kolor już określa płeć. No i na zdjęciu już sama zobaczysz różnice, ja myślę, że tylko jedna dziewczynka nie poniosła, ciekawa jestem, kogo obstawisz <mrgreen>

Na wczoraj, jak patrzyłam na doopki w ciemnej łazience, mamy:

- kremowego chłopca (na niego patrzę jedynie jako na wzorzec, to musi być chłopiec po prostu)
- czarny chłopiec (oj, jak się wpatrywałam, żeby to była dziewczynka, może jeszcze się okaże, że się pomyliłam...)
- niebieska dziewczynka
- czarna dziewczynka
- czarny szylkret (dziewczynka, z dziennikarskiego obowiązku <lol> )

Chłopczyk dostał osłonowo antybiotyk, on się urodził w stanie już ciężkim, i boję się o płucka, to ten pośladkowy, zawieszony na brodzie. Mam nadzieje, że zaskoczy, bo jak ważyłam nad ranem, to pozostali już po niepełnej dobie mieli przyrosty od 6 do gramów, a on nic. Gdyby nie bardzo jadł, to bym się, paradoksalnie, nie martwiła, bo bym wiedziała, że słaby odruch, że dokarmić... Ale on wisi na cycu, więc albo nie ma tak naprawdę siły ssać, i tylko markuje jedzenie, albo jelitka nie pracują jeszcze najlepiej. Zobaczymy do jutra, wagę na razie schowałam, bo ważytłam go już co pół godziny, a to do niczego nie prowadzi. O 14 ważenie kontrolne, po dobie, zobaczymy, jak się sprawy mają.

Nie ma ani jednego kociątka z bielą <shock> A tak chciałam kopię Arabiki...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gosia i Ira
Hodowca
Posty: 1683
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:49
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Gosia i Ira »

jakie piękne widoki <serce>
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Creme »

Takie kociaki to przecież głównie w Isenie się rodzą, czorne diobołki, ja nie mogę, <serce> <serce> <serce> tego się nie spodziewałam zupełnie, ale mam banana <mrgreen>
Ja tam widzę już tylko same czarne wronki, <zakochana> :mdleje:
Będzie czarna koteczka w Agilisowie, <gwiżdże>
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Hann »

<shock> Ale cudnie kolorowa gromadka <pokłon> Śliczne jesteście kruszynki <zakochana> Rośnijcie zdrowo :kwiatek: Czarnej szylkreci będę wypatrywać na zdjęciach baaardzo <mrgreen>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: kizior »

O matko, ale psikusa zrobili. <lol> To tak jak ostatnio u nas. Pytanie retoryczne, gdzie są łaty. <lol> Ale za to i tak moje jedne z ulubionych kolorów, to czarnuszki. :kotek:
Awatar użytkownika
Madziowa
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2012, 13:53

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Madziowa »

Gratulacje !!! Ale fajna gromadka :) Ja to się mało znam ale byłam pewna , że od łaciatej mamy conajmiej jedno dziecię w plamki będzie. Ale i tak kolorowo tam u was. Trzymam kiuki za wszystkie (chłopaku rośnij !!!!)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Danusia »

A gdzie łaty <shock>

A gdzie białe łaputeczki ;-( Arabisiu kochana <serce>

Jest kremusiątko :ok: ,więc i tak spisała sie Łaciata dama wspaniale i tyle diabełków <lol>
Awatar użytkownika
Alicja
Hodowca
Posty: 605
Rejestracja: 07 cze 2011, 12:09
Hodowla: BRITALISE*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Rumia / Pomorze
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Alicja »

Śliczności <serce> Dużo zdrowia dla gromadki <ok>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot Q? R? Arabica i SC Dolce Lovely Panther*CZ, DVM, DS

Post autor: Dorszka »

Creme pisze:Takie kociaki to przecież głównie w Isenie się rodzą, czorne diobołki, ja nie mogę, <serce> <serce> <serce> tego się nie spodziewałam zupełnie, ale mam banana <mrgreen>
Ja tam widzę już tylko same czarne wronki, <zakochana> :mdleje:
Będzie czarna koteczka w Agilisowie, <gwiżdże>
Dokładnie o Tobie myślałam, jak wyciągałam trzecie czarne kocię, bo w pierwszym odruchu myślałam, że to też czarne będzie, ale na jednej łapce wysoka kremowa skarpetka, więc szybko się wydało. Creme, gdyby ten czarny chłopczyk był dziewczynką... Jaki on fajny... Ale wczoraj oczy wypatrywałam, no chyba nie da rady go przerobić...

Ale najlepsze futro ma nawet nie on, chociaż on chyba też bez LH :) W każdym razie czarna dziewczynka na razie zablokowana, ale ta szylkretka też fajna, no chwilowo nie wystawię żadnej <lol>
ODPOWIEDZ