Kitka, Bazyl i Eliot

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Luinloth »

Cudownie Was widzieć :serce: :serce: :serce:
Kitunia na prochach się dobrze czuje?
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: atomeria »

Ojej, nie dostałam powiadomienia o odpowiedzi w tym wątku :oops: a już myślałam, że nikt nie zauważył zdjęć...

U nas wszystko ok, tylko im jestem starsza, tym doba wydaje mi się krótsza, też tak macie? I ciągle na coś czasu brakuje, więc trzeba wybierać, a są rzeczy, na które czas zawsze trzeba znaleźć :mrgreen: na przykład na codzienne, godzinne spacerki z kotkami. Kitunia na smyczy, chłopaki chodzą luzem. Dzięki Kituni codzienne mam okazję obejrzeć każdy krzaczek i nic nie może umknąć mojej uwadze. Takie spacerki to ogromna radość dla kotków, a dla mnie w związku z tym przyjemność. Mam na telefonie sporo zdjęć z takich spacerków, ale są dość słabe i wstyd pokazywać.

Kitunia na fenobarbitalu czuje się bardzo dobrze :kotek: Tak naprawdę tylko dwa pierwsze tygodnie były trudne. Już dawno przestałam liczyć miesiące i lata od ostatniego ataku, czy to nie cudowne? Raz do roku, przy okazji badań kontrolnych, mierzymy też stężenie fenobarbitalu. Kitunia to okaz zdrowia i mam nadzieję, że będzie tak jeszcze baaaaaardzo długo.
I wiecie co? Konieczność podawania tabletek co 12h przez całe kocie życie, to jest pewien problem, ale tym bardziej cieszę się, że Kitunia wybrała sobie mnie i do mnie trafiła, bo strach myśleć, co by z nią było, gdyby została gdzieś tam na podwórku. A to naprawdę wyjątkowa i cudowna kotunia :milosc:

Chłopaki też zdrowe jakby kto pytał :mrgreen: Całkiem świeżo przebadane.

Bazylek nadal nie przestaje zadziwiać postępami jakie zrobił od okresu kocięctwa :milosc: Uważam, że to kot niemal ideał i nie wyobrażam sobie fajniejszego, kto zna to na pewno potwierdzi :mrgreen: on już nawet obcym często daje się pogłaskać (chociaż nie wszystkim), a może jeszcze niektórzy pamiętają, że kiedyś każdą wizytę przeczekiwał pod łóżkiem w sypialni. Do ideału brakuje tylko tego, żeby na kolanka przychodził, ale i tak potrafi poprosić o mizanki i robi to bardzo często. Więcej też gada, ale to w sumie dotyczy wszystkich moich futerek.

Puszek bez zmian, gapulek i miś przytulanka jak zawsze, słodziak nad słodziaki :milosc: Futerko też niezmiennie za duże :lol:

No udane mam te moje kotełki... tylko pieska nadal trochę brak :zalamka:
Awatar użytkownika
fado123
Agilisowy Rezydent
Posty: 3093
Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:59
Płeć: kobieta
Skąd: slask

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: fado123 »

Dawaj te zdjęcia , nie ważne jakość , chcemy zobaczyć !!!
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Kasik »

Ja wszystko potwierdzam, zwłaszcza o Bazylku, on się zna na ludziach i bardzo mnie lubi :serce: :kotek: I na mizianko przychodzi :chochlik:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: asiak »

Cudowne stadko :)
Kitunia w koszyczku :milosc:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: jasminka »

Miło Was widzieć :mrgreen: :kotek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: yamaha »

OBECNOSC SPRAWDZAM :hammer:
Bo cosik mi sie wydaje, ze tu rozwydrzenie z rozpuszczeniem (i urlopy/wagary/bezpodstawne zwolnienia lekarskie) sie na forum rozsialy :wsciekly:

Do potwierdzenia obecnosci (no i zeby UWAGA w dzienniczku sie nie pojawila) niezbedy jest :
1) wpis na forum w terminie natychmiastowym
2) swieza fotka kotka
Jedyne usprawiedliwienie na brak punktu 2) to fotka wlasciciela na szczyscie gory, w stroju kapielowym w basenie/nadmorskich falach lub w gleboko-mrocznej lesniczowce.

Nie ma letko. :devil:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Sonia »

:orkiestra:
Agnieszko sto lat, zdrówka i spełnienia marzeń :tort: :winko:
:redrose: :redrose: :redrose: :redrose: :redrose:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Jaskier »

Ciociu, wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki :tort: :winko:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Kitka, Bazyl i Eliot

Post autor: Luinloth »

Spełnienia marzeń! :tort: :winko: :kwiatek: :roza:
Zablokowany