Feliks i Niko

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Feliks i Niko

Post autor: asiek »

Moje liliowe cudo-Felix już w naszym domu. Cieszymy się ale i pewne obawy też są bo już zapomniałam, że kotek może być taki mały. Do miseczki i kuwetki trafił bez trudu, trochę jeszcze poznaje mieszkanie i oswaja się. Pierwsza noc nieprzespana, ale to raczej z powodu mojej nadwrażliwości bo kotek spał. Czasem płacze jak znikniemy z pola widzenia, ale zawsze jest ktoś w domu więc nie ma problemu. Dzięki waszym postom jestem już teoretycznie przygotowana więc myślę, że będzie dobrze. <klaszcze>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Cieszę się bardzo, że maluszek już z Tobą w domku :-)
czekam w takim razie na zdjęcia :kotek:
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Obrazek
kasia z gdyni
Posty: 492
Rejestracja: 30 cze 2009, 16:34
Kontakt:

Post autor: kasia z gdyni »

Gratuluje kociaczka ,a ja jeszcze 4 tygodnie.
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Słodziaste maleństwo :-)
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Kaśka,czas szybko leci tym którzy nie czekają .Znam ten ból ale jaka za to radość na mecie.Życzę żeby ci się nie dłużyło. :-?
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Faktycznie kociak wydaje się dość mały, w jakim on jest teraz wieku ?
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Skończył 3 miesiące i waży trochę ponad 1 kg,ale myslę ,że urośnie bo apetyt mu służy.
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

1kg to trochę mało na 3-miesięcznego kociaka i szczerze mówiąc wcale mi na takiego nie wygląda - mam nadzieję, że się mylę. Czy można wiedzieć z jakiej jest hodowli ?
Awatar użytkownika
basienka
Hodowca
Posty: 128
Rejestracja: 17 cze 2009, 20:51
Kontakt:

Post autor: basienka »

Felix tak samo malutki jak mój Casperek, ale nie wszystkie brytki muszą być wielkimi niedźwiadkami, choć każdy o takim marzy, małe niedźwiadki też są urocze.

Faktem jest jednak, że małe brytusie nie często się zdarzają, albo mało kto chce się nimi chwalić, dlatego gdy się pojawiają wzbudzają podejrzenia i rzucają cień na hodowle z której pochodzą.

Mój Casper ważył niecałe 900g gdy go odbierałam (12 tyg) ale szybko rośnie i nadrabia straty i choć może nigdy nie będzie tak wielki jakby mi się marzyło to strasznie go kocham i za nic bym go nie oddała, bo przyjaciel z niego WIEEEELKI.

Myślę, że ty i Felix również stworzycie zgrany duet a może i stadko bo widzę, że tutaj jeden kot to za mało <lol> niezależnie od finalnego wyglądu kociaka.

Dużo głasków :kotek: dla słodkiego malucha.
Zablokowany