Pojemnik na kocie odchody

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Pojemnik na kocie odchody

Post autor: Barlog »

Też tak jakoś ten pojemnik do mnie nie przemawiała ,ale chciałam sprawdzić .może ktoś posiada i jest zadowolony <gwiżdże> Bo jakoś Litter Locker nie mogę znaleźć , kiedyś widziałam w Maxi zoo ,teraz już niema.
Awatar użytkownika
Isabe
Posty: 21
Rejestracja: 13 sty 2014, 12:27
Płeć: kobieta
Skąd: Gdynia

Re: Pojemnik na kocie odchody

Post autor: Isabe »

Posiadam Litter Champ, zakupiłam jeszcze przed przybyciem Gustawa, ale używałam może trzy tygodnie, mimo zmieniania worków co jakieś 3 - 4 dni i tak roznosił się "zapaszek" przy wkładaniu "pakuneczków" do środka. Pojemnik trafił do garażu a ja zakupiłam zwykłe woreczki śniadaniowe i każdorazowo czyszcząc kuwetę zawiązuje je dokładnie z "zawartością" i wyrzucam do zwykłego śmietnika, który i tak codziennie jest opróżniany.
Osobiście nie polecam Litter Champa, <kciukwdół> dodam tylko, że kotek zjada dużo "mokrego" przez co qupale nie są jakieś bezwonne, może jeżeli kot zjada tylko suche taki pojemnik spełniłby oczekiwania.
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Pojemnik na kocie odchody

Post autor: Barlog »

Izabel bardzo Ci dziękuję za opinie. Odpuszczam sobie w takim razie ten pojemnik , muszę mieć coś co jest szczelne i wszystkie zapaszki zostają w środku
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Pojemnik na kocie odchody

Post autor: aneby »

Ja mam Litter locker. U mnie stoi w łazience i jak jest pełny, to moze trochę czuć. Szczerze mówiąc dużo bardziej śmierdzi (zwłaszcza w lecie), jak wyrzucę woreczek do kosza na śmieci w kuchni niż do pojemnika.
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Żwirek

Post autor: jasminka »

Sonia pisze:Ja mam ten kosz na sikowe kulki. Stoi koło kuwety i tam wrzucam kulki. Ale qupale to wybieram do woreczka i na dworze do kosza wrzucam. Do wc bym się bała, bo jednak zawsze coś tam jest przyklejone do qupalków.
Ja do tego kosza wyrzucam wszystko z kuwety i nie czuć brzydkiego zapachu,jak bym miała latać z każdą kupką na śmietnik to bym się wściekła :-)
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Żwirek

Post autor: Yolla »

jasminka pisze:
Sonia pisze:Ja mam ten kosz na sikowe kulki. Stoi koło kuwety i tam wrzucam kulki. Ale qupale to wybieram do woreczka i na dworze do kosza wrzucam. Do wc bym się bała, bo jednak zawsze coś tam jest przyklejone do qupalków.
Ja do tego kosza wyrzucam wszystko z kuwety i nie czuć brzydkiego zapachu,jak bym miała latać z każdą kupką na śmietnik to bym się wściekła :-)
Ja tak jak Jasminka :-) smrodku niet :-) do śmietnika 2 piętra
Awatar użytkownika
Natashas
Posty: 1075
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Żwirek

Post autor: Natashas »

To chodzi o ten śmietnik Litter champ co w zooplus do kupienia jest?? :)
Jeśli tak to na ile wystarcza wam wkład np. Yollu u Ciebie przy dwóch kociastych?
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Żwirek

Post autor: jasminka »

Natashas pisze:To chodzi o ten śmietnik Litter champ co w zooplus do kupienia jest?? :)
Jeśli tak to na ile wystarcza wam wkład np. Yollu u Ciebie przy dwóch kociastych?
Ja mam ten kosz http://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu ... .3673.html
wkład wystarcza mi na 3 tyg ale sprzątam do niego tylko z dwóch kuwet ale z 4 kotów :-) z pozostałych wywalam do wc używam cbe+
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Żwirek

Post autor: Yolla »

jasminka pisze:
Natashas pisze:To chodzi o ten śmietnik Litter champ co w zooplus do kupienia jest?? :)
Jeśli tak to na ile wystarcza wam wkład np. Yollu u Ciebie przy dwóch kociastych?
Ja mam ten kosz http://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu ... .3673.html
wkład wystarcza mi na 3 tyg ale sprzątam do niego tylko z dwóch kuwet ale z 4 kotów :-) z pozostałych wywalam do wc używam cbe+
mam właśnie taki jak jasminka a na ile wystarcza wkład przy dwóch kotach to nie umiem odpowiedzieć, po prostu jak się kończy to kupuję następny <roll>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Żwirek

Post autor: madziulam2 »

Zablokowany