Burbon i Bercik

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
SHEszunia
Posty: 1421
Rejestracja: 24 lip 2012, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: lubuskie

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: SHEszunia »

Witamy i my. Śliczny kotecek :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna :kiss:

Wczoraj po raz pierwszy zgubiłam się kotu ( na 50 mkw mieszkania 8-) ) Wróciłam do domu, dałam małemu jeść, wygłaskałam, i poszłam pod prysznic. trzy minuty nie minęły, i słyszę w przedpokoju miauki... Gdzieeeeee jeeeesteś? 9 godzin cię nie było i znów zniknęłaś?? Musiałam głowę z kabiny wystawić i go zawołać - jakie było jego zdziwienie, gdy się okazało, że jednak jestem :D siedział więc pod drzwiami kabiny i czekał czy na pewno wyjdę.
A później...

Pańciu... Skończyłaś się już prysznicować? bo zostawiłem Ci niespodziankę w kuwecie... <święty>
Obrazek
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Becia »

A kuku :-) Śliczności maleńkie <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: EwaL »

Witam słodkiego lilaka <mrgreen> Poczekaj, aż Ty zgubisz kota na 50 m2 <lol> Ja często chodzę po mieszkaniu zgięta w pół, na czworakach, rozpłaszczajac się pod szafami i komodami, nawołując kota. Po czym zrezygnowana stwierdzam: Wyprowadził się. I w tym momencie kot ulega teleportacji i materializuje się przy moich nogach dziwnie na mnie spoglądając. Chyba nie ma dobrego zdania o mnie :mimbla:
Awatar użytkownika
magdaita
Posty: 190
Rejestracja: 05 sty 2013, 23:18

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: magdaita »

Witajcie, tez marzę o lilaku do kompletu, a Twój jest piękny <zakochana>
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

EwaL pisze:Witam słodkiego lilaka <mrgreen> Poczekaj, aż Ty zgubisz kota na 50 m2 <lol> Ja często chodzę po mieszkaniu zgięta w pół, na czworakach, rozpłaszczajac się pod szafami i komodami, nawołując kota. Po czym zrezygnowana stwierdzam: Wyprowadził się. I w tym momencie kot ulega teleportacji i materializuje się przy moich nogach dziwnie na mnie spoglądając. Chyba nie ma dobrego zdania o mnie :mimbla:
a to tez się już zdarzyło... Tydzień przed przybyciem księcia spędziłam na myśleniu, jak przystosować mieszkanie na tę okoliczność. pełzałam po tych moich 50 metrach w poszukiwaniu czarnych dziur, kurzu, niebezpieczeństwa w postaci kabli i innych potworów spod szafy. I wydawało się, że wszystko jest ok, ale... Śpię na rozkładanej kanapie, która jedną z części do spania styka się ze ścianą. pod kanapą tworzy się tym samym dziura - dziury z jednej stronie pilnuje autobiografia Keitha Richardsa :-D , a drugiej strony wałek z gąbki.. No i jak się Keith sprawdził w pilnowaniu, tak gąbczasty nie.. Kot się stracił, ja ciężko przerażona myślałam, ze gdzieś wyfrunął. teraz zamiast wałka stróżuje tam autobiografia Brylewskiego (z racji twardych okładek, oczywiście, nie to że gardzę Panami i rzucam nimi po ziemi <ok> )
Awatar użytkownika
EwaL
Posty: 1920
Rejestracja: 31 sie 2012, 09:27

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: EwaL »

To kociak od małego będzie oczytany <lol>
Nasze koty mają zdolność znikania i pojawiania się "znikąd"
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 672
Rejestracja: 09 sty 2013, 13:44

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Karola »

Nad jego gustem muzycznym pracuję od małego :D

Snoop Dogga nie lubi, bo wyje jak w radio leci <ok>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: Dorszka »

Witam serdecznie na forum :)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Lilak Burbon :)

Post autor: maga »

I ja witam :)
Zablokowany