Rumpel Agilis Cattus

Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Dorota »

dziękuję Ci Ulu <diabeł>

u nas program bardzo napięty, z pracy przychodzę wypompowana dosłownie :-///// Pracuję na dwóch stanowiaskach, koleżenka którą zastępuję w pełnym zkaresie na urlopie jest do następnego wtorku więc jeszcze troszkę ......
Po przyjściu do domu całą swoją energię i siły poświęcam Miśkom. Rumpelek chyba troszeczkę podrósł, jest bardzo ruchliwym i wesołym kociaczkiem :kotek: . Nie mogę nawet odetchnąć na pieć minut liczy się tylko on, zjada szybko puszkę i biegiem sunie do pokoju. Siada przed pojemnikiem z wędkami i się zaczyna :mimbla: , słyszę tylko wrzask i pretensje ,że jeszcze nie stoję w gotowości ...... <diabeł>.
W czasie jedzenia obiadu jedna ręka służy ruchów wędki, bo w innym przypadku krzyk jest na całą klatkę chyba..... <mrgreen> . Zdarzają się i takie chwile, że przybiegnie i położy się na moje kolana, mruczy jak mały motorek wówczas <serce>
Rumpel przepada za Gurusiem, często prowokuje go do zapasów <mrgreen> . Tak mnie ubawi ich widok kiedy mały Berbeć atakuje wagę ciężką , nastawia się bokiem i skacze po Rudzielcu jak po materacu <lol> . Hamsinka trzyma Małego na dystans, obwącha go we wszystkich miejscach ale na wariację sobie nie pozwala. Rumpel dokładnie to wyczuwa i kiedy mimo przekazywanych przez Pannicę sygnałów dalej nie odpuszcza wówczas dostaje z łaputki i finito.
W czwartek jadę z Rumpelkiem do weta, prawdopodobnie będzie miał do usunięcia ząbek. Wyrósł krzywo i może podrażniać wargę. Więc lepiej go wyrwać.
Nie wiem jak przeżyję okres głodówki 12 godzinnej przed uśpieniem, bez stoperów do uszu nie ujadę chyba ...... <strach>


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Ula »

No jakże się cieszę,że żyjesz <diabeł>
Rodzinka absolutnie boska ! :kotek: :kotek: :kotek:
ale z tą żywotnością Węgielka to chyba jednak przesadzasz <mrgreen> Takie spokojne kocie na fotkach widzę :kotek:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Danusia »

No nareszcie <mrgreen>

Coś Dorotko ściemniasz taki grzeczny kocureczek takie kocie czarne słoneczko wychowane przez Dorszkę to na pewno jest super grzeczniutki <diabeł> no i mała dziecinka no to musi swoje się wybawić :ok:
Cudowną masz kocią rodzinkę <serce> same Agilisowe pięknoty <zakochana>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Dorszka »

Zdjęcie Rodzinki fantastyczne, dziękuję bardzo <zakochana>
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 4906
Rejestracja: 16 lut 2012, 20:42

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Agnes »

Piękna rodzinka <serce> a ten sterczący ogonek na parapecie <lol>
:kotek:
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Audrey »

Taka rodzinka to ja rozumiem <zakochana> <zakochana> Piękne masz koty Dorotko <serce> <serce>
Awatar użytkownika
Szopi
Hodowca
Posty: 1322
Rejestracja: 20 lis 2010, 23:34
Hodowla: Mikołówka*Pl
Płeć: Kobieta
Skąd: Kt.

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Szopi »

zdjęcie rodzinne jest świetne <rotfl> <rotfl> <rotfl> :kotek:
Awatar użytkownika
Joanna P.
Posty: 2644
Rejestracja: 08 wrz 2011, 21:05

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Joanna P. »

Jak fajnie zobaczyć Rodzinkę w komplecie <zakochana> :kotek: :kotek: :kotek: A co tam ciekawego Rumpel majstruje na parapecie ?
Za Czarnego i jego ząbek <ok>
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: Slonick »

Wszystkie mega no i te kolorki :)
Awatar użytkownika
truda
Posty: 93
Rejestracja: 25 lis 2008, 12:21

Re: Rumpel Agilis Cattus

Post autor: truda »

Dorotko wszystkie Twoje skarby piękne. Zauważyłam jednak, że księżniczka Hamsini jak zawsze zajmuje najlepsze miejsca jak to księżniczka musi być w centrum uwagi swojej Pani.
ODPOWIEDZ