Tummy & Pillow

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
annart
Posty: 347
Rejestracja: 23 cze 2013, 22:01
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Tummy & Pillow

Post autor: annart »

Ojej. Ale dawno mnie tu nie było.
Dziękuję Madziu za pomoc z fotami.ciezko mi siasc do komputera. Teraz piszę z telefonu i super ze mozna tak. :-)
U nas jak widac wszystko super.
Dziewczyny mają się dobrze, zdrowe i piękne. Misiunie kochane..
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kota dla wszystkich kociarzy i ich futerek:-)

Buziaczki
Ania
Ps. Jestem przed Wielkanocą ; p
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Tummy & Pillow

Post autor: yamaha »

Alez one slicznie urosly <zakochana> <zakochana>
No porzadne baty Ci sie naleza, za te nieobecnosc na forum :bicz:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Tummy & Pillow

Post autor: MoniQ »

Najważniejsze, że wszystko u Was ok i że miśki zdrowe :) A piękne, że hej! <zakochana> <serce> :kotek:

A baty to swoją drogą.... :bicz: :bicz:
Awatar użytkownika
annart
Posty: 347
Rejestracja: 23 cze 2013, 22:01
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Tummy & Pillow

Post autor: annart »

Zdrowe były, Tummy miała zapalenie spojówki i trochu ropki było i mrużyła oczko, ale tydzień kropelek i po kłopocie... gorzej było się nauczyć kropienia 3 x dz. żeby kot nie zabił pańci... najprościej było jak Mateusz pomagał i trzymał (okiełznywał to czarne futro), samemu gorzej, na początku miałam zdrapany brzuch, ramiona i dłonie.. no i sweter i 2 bluzki z dziurami..potem szantaż pastą i metoda nowa kropienia i cud... dotrwałyśmy do końca.
Właśnie w następnym tygodniu wypada nam szczepienie i odrobaczenie, ale autko się spsuło i musimy poczekać jakiś tydzień jeszcze.
przy okazji zawiozę siuśki i zrobimy badania krwi, bo tak już doktor ostatnio sugerował, ze warto sprawdzić.. w końcu 1 kwietnia świętujemy już 2 latka. (Krakowskim targiem data wspólna dla obu dziewcząt)..
sugerował tez,żeby Pillow schudła trochę, tj worek pod brzuszkiem ma trochę tłuszczyku, od grudnia kontrolujemy ilość jedzonka, jakoś nie schudła, ale też nie przybrała... Wcale nie jest to takie proste...Pillow zżera porcje chrupek całodobowa na 1 i 2 śniadanie.. na pewno jak koteczki nie przejadają się to są żywsze, a na głodnego, przed kolacją to jest szaleństwo... kolacja (mokra) co 2 dzień..tummiczek moja chudzinka swoją pastę ukochana dostaje codziennie. podczas zajadania pasty głaskam ją przez cały czas i wyrobiłam już przyzwyczajenie i Tummy nie ucieka od głaskania, a czasem nawet zdarza się jej samej wskoczyć na kolanka (nie licząc chwil, gdzie ma atak tesknoty i miziańska, najczęściej atakuje nas na chodniczku w łazience, zaraz po otwarciu drzwi po prysznicu), ale widać ze jak głaskam to czeka, czy nie mam jakiejś pasty pod ręką.
:kotek: :kotek:
ach,taki news, poidełko nam się popsuło.. trudno... ale Pilołiku i tak z niego nie piła a Tummiczkowi wszystko jedno gdzie wsadza łebek na pół godziny chlipania :) no i plus, bo mniej kłopotu z myciem mam.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Tummy & Pillow

Post autor: MoniQ »

....przyszła i znowu zniknęła... <gwiżdże>
Awatar użytkownika
annart
Posty: 347
Rejestracja: 23 cze 2013, 22:01
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Tummy & Pillow

Post autor: annart »

A właśnie że zaglądam... muszę opanować inny sposób na wklejanie foteczek niż picassa, bo coś mi nie chula. U nas właśnie odbywa się wieczorne brykanie po balkonie (dopiero z pracy wróciłam, jest 22:30), kotkom się należy, a pańcia troszku pomarznie (bo nie można przymknąć drzwi na balkon, bo...bo nie...miauki i "otwórz natychmiast, bo jeszcze nie wiem, czy chce wejść do środka". :-D )
pozdrawiamy...
Awatar użytkownika
annart
Posty: 347
Rejestracja: 23 cze 2013, 22:01
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Tummy & Pillow

Post autor: annart »

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :tort:

MOJEJ KOCHANEJ GREY PILLOW Z OKAZJI 2 URODZIN SKŁADAM NAJKOFŃSZE ŻYCZENIA ZDROWIA, ZABAWY, UDANYCH POLOWAŃ, MIŁOŚCI PAŃCIÓW I TUMMICZKA, DUŻO JEDZONKA I PRZYSMAKÓW, WYGODNYCH PODUSZEK, SENNYCH PRZYGÓD, JAK NAJMNIEJ WETERYNARZY... I NIE WIEM CZEGO JESZCZE... WSZYSTKIEGO!

STO LAT MOJA CUDOWNA KICIU
<serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana> <serce> <zakochana>
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Tummy & Pillow

Post autor: Beate »

Pillow sto lat w kocim szczęściu :tort: i miliony mizianek :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Tummy & Pillow

Post autor: MoniQ »

Pillołku, sto lat, zdrowia i mru mruuumruuu mruuu (Ty wiesz co to znaczy :) )
:tort: :tort: :tort: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Tummy & Pillow

Post autor: madziulam2 »

Kocino życzę Ci tylko zdrowia bo o wszystko inne troszczą się Pańciowie na piątkę!
Zablokowany