Kaya & Tyson

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Danusia »

Kasiu prześliczne buziaki mają Twoje kotki ,takie ciepłe i kochane no i te oczy <serce> <serce>
Ja przez mojego bandytę mam słabość do kocich oczu i uwielbiam takie piękne i wyraziste,
futerko Kayki wymiata no jakby ktoś pędzlem ją pomalował bo to nie takie zwykłe jakieś tam pręgi to takie szlachetne prawdziwe maziajki <lol>

:kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana>


Jak widać spać nie mogę boje się i martwię co będzie jak chirurg otworzy sunię <strach> <strach> Kalutka i Koloruś też coś czują to jakiś obłęd ,czuje niepokój w nich :zalamka:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Becia »

Kaya to prawdziwa Księżniczka - dumna, dostojna, tylko wielbić <serce> <serce> <serce>
Tyson ciągle takim maleńkim kociakiem się wydaje. Pysio ma niezwykle słodkie <serce> <serce> <serce>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kaya & Tyson

Post autor: AgnieszkaP »

Kasiu najważniejsze, że Kayunia jest pod dobrą opieką. Trzymam kciuki za leczenie dziewczynki <ok>
Oba koty masz obłędnie piękne <zakochana> <zakochana> :kotek: :kotek:
Tyson w promykach słońca <pokłon>
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Kaya & Tyson

Post autor: beev »

Danusia pisze:Kasiu prześliczne buziaki mają Twoje kotki ,takie ciepłe i kochane no i te oczy <serce> <serce>
Ja przez mojego bandytę mam słabość do kocich oczu i uwielbiam takie piękne i wyraziste,
futerko Kayki wymiata no jakby ktoś pędzlem ją pomalował bo to nie takie zwykłe jakieś tam pręgi to takie szlachetne prawdziwe maziajki <lol>

:kotek: :kotek: <zakochana> <zakochana>


Jak widać spać nie mogę boje się i martwię co będzie jak chirurg otworzy sunię <strach> <strach> Kalutka i Koloruś też coś czują to jakiś obłęd ,czuje niepokój w nich :zalamka:
Danusiu trzymam kciuki za sunie, oby wszystko było dobrze :hug:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Kaya & Tyson

Post autor: asiak »

Kasiu, śliczności masz w domu <zakochana> <zakochana>
:kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Sonia »

Kaya jest przepiękna z tymi wielki oczkami i cudnymi ślimaczkami na boczkach <zakochana>
Ale Tayson to jest rewelacyjny, no tak mi się podoba te jego futerko i oprawa oczu, że nie mogę wyjść z podziwu, że takie cudne kotki mogą być <zakochana> :mdleje:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Kasik »

Ciociom Beate, Danusi, Beci, Agnieszce, Beev, Asi i Soni serdecznie dziekujemy za cieple słowa pod adresem kotków :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Kaycia po jedej wizycie u weta wciąz wypłoszona, jak mamy wychodzic z domu chowa się żeby czasem jej nie zabrać w to straszne miejsce :(((( Czuje się chyba dobrze, tzn tak jak zwykle, w dzien sobie dużo podsypia, a wieczorem ma chwile głupawki, po czym marudzi do samego pójścia spać. Smędzi się po domu i prowadza to do wanny, to na łozko, to na parapet zeby miziac koteczkę :kotek: Wieczoram czesto zacheca też Tysona do zabawy, ale jakoś im to ostatnio nie wychodzi, jak już Tyson zdecyduje sie, za nią pobiec to panienka zmyka na szafę albo połkę i układa się do spania. Wtedy ja muszę wybawiać chlopaka bo on żali się patrzac w górę na pręguskę, no ale cóz, kobirta zmienną jest <mrgreen>
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Kaya & Tyson

Post autor: beev »

Kasik pisze:Ciociom Beate, Danusi, Beci, Agnieszce, Beev, Asi i Soni serdecznie dziekujemy za cieple słowa pod adresem kotków :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Kaycia po jedej wizycie u weta wciąz wypłoszona, jak mamy wychodzic z domu chowa się żeby czasem jej nie zabrać w to straszne miejsce :(((( Czuje się chyba dobrze, tzn tak jak zwykle, w dzien sobie dużo podsypia, a wieczorem ma chwile głupawki, po czym marudzi do samego pójścia spać. Smędzi się po domu i prowadza to do wanny, to na łozko, to na parapet zeby miziac koteczkę :kotek: Wieczoram czesto zacheca też Tysona do zabawy, ale jakoś im to ostatnio nie wychodzi, jak już Tyson zdecyduje sie, za nią pobiec to panienka zmyka na szafę albo połkę i układa się do spania. Wtedy ja muszę wybawiać chlopaka bo on żali się patrzac w górę na pręguskę, no ale cóz, kobirta zmienną jest <mrgreen>
:haha: :haha: :haha: ma charakterek panienka :) super że juz lepiej sie czuje :radocha:
głaski dla niuni :kotek:
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Yolla »

Kayciu kocinko, ciocia bardzo mocno trzyma kciuki za skuteczne leczenie <ok> żebyś dobrze się czuła i mogła brykać z Taysonem :kotek:
Tayson, Ty nieprzyzwoicie piękny kocie <zakochana> <zakochana> <zakochana> , jeszcze jak się wdzięczy do obiektywu <mrgreen> .... opiekuj się Kayą kotku :kotek:
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Re: Kaya & Tyson

Post autor: Audrey »

Przepiękne słoneczka <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Zablokowany