Megi i Fibi :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Megi i Fibi :)

Post autor: elwiska3 »

Cześć Reniu
Dawno Cię nie było :kiss:
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Megi i Fibi :)

Post autor: Mago »

Reniu dobrze Cię widzieć :kwiatek: :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Megi i Fibi :)

Post autor: Sonia »

Ojeju kogo ja widzę, niemożliwe :shock:
Reniu fajnie, że się odezwałaś. Co tam u Ciebie? Brakuje tu Ciebie bardzo :kiss:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Megi i Fibi :)

Post autor: Dorszka »

Zdrowi, rodzicom stawiam zakupy na wycieraczce, Bohdan pracuje z domu, ja ile mogę to z domu, a jak muszę to po prostu wychodzę. Ale też ja nie poddaję się tym nastrojom, co na zewnątrz. Po sklepach chodzę w rękawiczkach, myję ręce jeszcze częściej niż dawniej, suplementuję się więcej niż dawniej. i nie boję się, gdy muszę wyjść. Kiedyś wszyscy musimy wyjść. Jeśli to prawda, że nie jest to wirus sezonowy, to nie wiem, czy zatrzymanie gospodarki to właściwe posunięcie. Może i my w naszym klimacie musimy mieć swoja malarię, i nauczyć się z nią żyć. Ale cały czas mam nadzieję, że to jednak wirus z typową dynamiką, i że te dwa miesiące u Chińczyków do spadku, to niezależnie od bardzo autorytarnych zachowań zapobiegawczych również dynamika tej epidemii. Bardzo na to liczę, bo jeśli jest inaczej, to nasze zamknięcie w domach tylko przeciągnie wszystko, bo przecież kiedyś z domu trzeba wyjść.

Boję się jedynie o rodziców, bo są po poważnych operacjach onkologicznych, i w wieku już dawno po 60+. Zainstalowali Skype, i prawie codziennie się odwiedzamy :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Megi i Fibi :)

Post autor: Jaskier »

Cześć Reniu :)
Wioska Cię dwa chłopaki ;-))
Zablokowany