Stado

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Sowa pisze:Myślę, że i tak jest z nami lepiej, teraz to juz pomalutku będziemy się wdrapywać na swoją górkę.
Trzymamy kciuki za dobre raki i czekan :)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

A co tam u Was Izuniu :-)
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 87
Rejestracja: 25 lis 2008, 16:58
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Ano znowu nas trochę życie przygniotło. Poza tym:
- mieszczą się na mnie tylko dwa do trzech kotów. Dokładnie: Prezes, Bimber i Hak lub prezes Bimber i Łeb Luny. Korek notorycznie zajmuje wózek. Jakby nie liczyć - jest ciężko.
- Udało mi się dokonać manewrów z biurkiem tak, że mieszczą się na nim aż dwa koty.
- Nabyliśmy grę rozwijającą koci intelekt: Train your Brain Kitty. Pierwszą partię wybrał Gustaw...

Obrazek

Potem było trochę pracy zespołowej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kulkami mniej skomplikowanymi, które kręcą się w kółko, zafascynował się głównie Korek (wiadomo, zachowania stereotypowe u autystów)

Obrazek

Obrazek

Obiecaliśmy napisać książkę o zachowaniu kociastych, ale na razie piszemy jeno bloga. A - przepraszam uruchomiliśmy tez Klinikę dr Bimbery Miause'a :-) , w której udzielamy rozmaitych porad jako psycholog futer.

Chetnie pogapiłabym się na wasze futra, ale wy jakoś tak dziwnie mieszkacie, że nie można wejść, jak do ludzi.
Awatar użytkownika
agnieszkaalex
Posty: 222
Rejestracja: 21 lip 2009, 08:51

Post autor: agnieszkaalex »

Fotki normalnie obłędne <serce> <shock>
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

Izuniu kochana,
do nas juz nie ma żadnych ciasnych wind ino dwa stopnie na ganek no i 60 km do przejechania <mrgreen>
Będzie nam bardzo miło jak się wybierzecie w odwiedziny,
a Andziej jest czy na wyjeździe?
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Dla mnie najpiękniejsze, jak Gustaw zgrabnie w domu karty rozdaje, i jaki przy nim posłuch <lol>
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 87
Rejestracja: 25 lis 2008, 16:58
Kontakt:

Post autor: Sowa »

Gustaw pierwszy się połapał o co chodzi w tej grze i ogrywa koty do imentu. Ptasi móżdżaek jest znacznie sprawniejszy od kociego.
Awatar użytkownika
Ania i Krzyś
Posty: 362
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:01
Kontakt:

Post autor: Ania i Krzyś »

Ale zebranie. Nie ma co yntelygiencja aż epatuje z fotografii. Poważna burza mózgów! :)

A wszystkie (!) blogi czytamy i sobie niezmiernie chwalimy bo to kawał pięknej roboty i olbrzymia życiowa wiedza.
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Sowa pisze:Obiecaliśmy napisać książkę o zachowaniu kociastych, ale na razie piszemy jeno bloga. A - przepraszam uruchomiliśmy tez Klinikę dr Bimbery Miause'a :-) , w której udzielamy rozmaitych porad jako psycholog futer.
Witam!
Nawet nie wiedziałam że koci psycholog jest tak blisko :) w sensie że na forum...
Mamy problem z jednym z naszych futer, jest on mocno strachliwy, totalnie niedotykalski czy możemy liczyc na pomoc w tej kwestii??
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Przepraszam miało póśc na priva, ale jak już poszło tutaj to niech jest
Zablokowany