Freddie i Aston

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
dzoana
Posty: 174
Rejestracja: 02 mar 2013, 19:42

Freddie i Aston

Post autor: dzoana »

Witam!
Od bardzo już dawna obserwuję to forum i korzystam z porad kocich Mam. Mimo że miałam już do czynienia z kotami to niestety nigdy żaden nie był naprawdę mój (jak się ma trzy siostry to się trzeba dzielić niestety <mrgreen> ). Od kiedy tylko stałam się niezależna, marzyłam o własnym futerku. I stało się- w zeszłym roku w maju, na spacerze w oknie zobaczyłam niebieskiego niedźwiedzia i już było po mnie.. Narzeczony (obecnie już mąż) przyjął do zrozumienia i omijał temat szerokim łukiem kręcąc, że zaraz wesele, że gdzie teraz kot i musiałam się niestety poddać. Na "szczęście" się pochorowałam pod koniec czerwca do tego stopnia, że mąż musiał się wydać że skitrał pieniążki na kota bo chciał mi zrobić prezent ślubny i kupić małego niedźwiadka. Podziałało- ozdrowiałam w tempie błyskawicznym bo przecież trzeba rozpocząć poszukiwania. I stało się zakochałam się w moim malutkim Syneczku. Imię dostał po innej mojej miłości- Farrokhu Bulsarze- lepiej znanym jako Freddie Mercury. I w ten właśnie sposób imię Farrokh trafiło do rodowodu, a w domu został Freddiem (coby sobie języka nie połamać) <mrgreen> . Futerko moje ma już prawie 9 miesięcy, urodził sie 11 czerwca - z nami jest od 2 października. Jest fanem polowania na kropelki wody spływające po drzwiczkach od prysznica, łapania strumienia wody z kranu i innych wodnych spraw. Inną jego ulubioną zabawą jest granie z tatusiem w rzutki- zawsze głośnym miaaaau liczy punkty:) Mam nadzieję zamieścić jego zdjęcia ale wiadomo- trochę techniki i się człowiek gubi, więc proszę o wybaczenie jeśli coś poszło nie tak.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: yamaha »

Witaj na forum !
Sliczny Mis, musisz go nam czesto pokazywac ;-))
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: kotku »

Freddie - witaj kruszyno o pięknych puckach i oczkach :)
Witaj też Pańciu tego słodkiego brysia.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: asiak »

Witam i ja ślicznego kocurka i jego pańcię :-)
Awatar użytkownika
dzoana
Posty: 174
Rejestracja: 02 mar 2013, 19:42

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: dzoana »

yamaha pisze:Witaj na forum !
Sliczny Mis, musisz go nam czesto pokazywac ;-))
Całe szczęście większość z nas ma takiego bzika, że przeglądając aparat mamy 150 zdjęć kita, 2 z jakiejś imprezy, potem 100 zdjęć kota i potem moze jedno z czego innego i znów kitol <mrgreen> Będzie więc z czego wybierać. Dziękuję wszystkim za miłe i błyskawiczne!:D przyjęcie.
Awatar użytkownika
BUNIA
Posty: 49
Rejestracja: 12 lut 2013, 11:06
Płeć: kobieta
Skąd: podlaskie

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: BUNIA »

<mrgreen> cudaśny <mrgreen>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: yamaha »

<tańczy> No to mozesz zaczynac wstawiac, skoro 250 fotek slodziaka zalega w aparacie <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: Sonia »

Ja też witam Ciebie i ślicznego misia Frediego :kotek: :-)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: mimbla »

Ojej, zobaczyłam tytuł wątku i pomyślałam, że to aż niewiarygodne, żeby ktoś w rodowód wpisał to imię :D Świetnie, kolejny rockman na forum.

Witam serdecznie!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Farrokh Zuziowe Brytusie*Pl

Post autor: Mago »

Również witam serdecznie :-)
Zablokowany