Miot H - Clara i Ice Lilac British Velvet*CZ

Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Vanicca pisze:Jeszcze tylko drapak i te pasty. Ja już racjonalny rozum tracę <lol> . Kupiłam np 3 opakowania żwirku po 10 l, każde w innym czasie bo byłam pewna, że data na zgrzewie to data zdatności do użycia <lol> . Już wczoraj wściekła siedziałam, że trzeci raz przysłali mi przeterminowany :-x , a to się okazuje, że to data produkcji <lol>.
No to masz ładny zapasik wkładu do kuwety <mrgreen>
Będzie dobrze :-) liliowe dziewczynki są superowe!

A swoją drogą, to ten miot dorósł w tempie ekspresowym! Kiedy to zleciało? <shock>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Mago pisze:A swoją drogą, to ten miot dorósł w tempie ekspresowym! Kiedy to zleciało? <shock>
Zupełnie nie wiem... Dla mnie też jakoś za szybko :-o

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Są i liliowe panienki <klaszcze> . Ze zdjęcia na zdjęcie coraz piękniejsze i coraz większe <zakochana> , już się nie mogę doczekać wizytacji <tańczy>...

PS. Obiecuję, że starannie wyszoruję ręce i niczego dotykać nie będę i mam nadzieje, że w końcu dane mi będzie pomacać :kotek:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Vanicca pisze:PS. Obiecuję, że starannie wyszoruję ręce i niczego dotykać nie będę i mam nadzieje, że w końcu dane mi będzie pomacać :kotek:
Moje koty nie papierowe, jakby się od dotknięcia miały przewrócić, to lepiej, żeby domu nie zmieniały <lol> Tarmosić będzie można do woli :kotek:
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

To bardzo mi to w smak <mrgreen> , moja obawa wynikała z wystawy, na której nie wolno było dotykać i tak na wszelki wypadek wolałam się upewnić <mrgreen>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Vanicca pisze:To bardzo mi to w smak <mrgreen> , moja obawa wynikała z wystawy, na której nie wolno było dotykać i tak na wszelki wypadek wolałam się upewnić <mrgreen>
Wystawa to trochę inne warunki, tłumy ludzi, a przede wszystkich 400 innych kotów, do których ci ludzie też podchodzą i chcą dotknąć. I nawet nie chodzi o choroby - w końcu wystawcy nie przywożą zwierząt chorych - ale o stres, roznoszenie i tak zdenerwowanym kotoim jeszcze obcych zapachów.

Nie przyniesiecie raczej niczego takiego, czego sama nie mogłabym przytaszczyć :)
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

ta krótkowłosa Liliunia skradła moje <serce> , szkoda że nie można jej mieć ;-(

a jakie ma boskie łaputki <zakochana>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

śliczne kluchy :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorszka pisze:Tarmosić będzie można do woli :kotek:
Oooo, niektórym to dobrze! <mrgreen>

Dorszko, naprawdę nie wiem kiedy te liliowe dziewczynki Ci tak wyrosły, że lada chwila do nowych domków pojadą :-o
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Z lampą i po ciemku, ale jeszcze przed Świętami :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zablokowany