Lili i Bazylek

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
mogg
Posty: 184
Rejestracja: 02 lis 2013, 22:39
Płeć: kotka
Skąd: Kielce

Lili i Bazylek

Post autor: mogg »

Witam wszystkich od kilu dni jestem posiadaczką małej liliowej kulki. Niestety kotek pochodzi z pseudohodowli, mój Tż chciał mi zrobić prezent bo marzył mi się brytyjczyk a jako że dla niego nie ma różnicy niestety w tym czy kotek ma rodowód czy też nie to dostałam prawie 9 tygodniowego brysia, maleństwo jest skoczne uwielbia zabawę, myszki , kulki piórka. Lilusia jest kotkiem wesołym o 2 obliczach : aniołka tj. kizianki, jak nie widzi mnie to nawołuje i szybciutko biegnie w moją stronę, wieczorem i rano a i czasem wnocy kot musi być dopieszczony a 2 oblicze to diabełek jak się bawi to chyba na 200% skacze biega odbija się od mebli , drapak to jej królestwo to ulubiony mebel , zaraz obok kanapy :P . Jest charakterna i uparta ale te kilka dni sprawiło że już ją kochamy!! Brysia w przyszłym roku będzie sterylizowana.
Aha jako ciekawostka podaje iz rodzice kociaczka są rodowodowi ale o ile dobrze zrozumiałam to Pani nie ma zarejestrowanej hodowli i dlatego mała nie może mieć rodowodu.
A to moja mała puchata kulka :
Obrazek
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Lili

Post autor: asiak »

Witam śliczną kuleczkę :-)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Lili

Post autor: yamaha »

Sliczny malentasek <zakochana>
Teraz juz za pozno na rozwazania czy z hodowli, czy za wczesnie wydany, czy dobrze czy zle....
Dbaj o niego BARDZO, poradz sie koniecznie weta jak sie tak malenkim kotkiem dobrze zajac ;-))

Witajcie na forum ! <tańczy>
Awatar użytkownika
Ekaterina
Posty: 685
Rejestracja: 25 gru 2012, 20:47
Płeć: kobieta
Skąd: Drezdenko

Re: Lili

Post autor: Ekaterina »

Witajcie na forum :)
Awatar użytkownika
Aga G.
Posty: 484
Rejestracja: 23 lip 2013, 11:41
Płeć: kobieta
Skąd: Częstochowa

Re: Lili

Post autor: Aga G. »

Śliczne maleństwo :) Witajcie!
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Lili

Post autor: MoniQ »

Witajcie :)
Śliczna koteczka :) Może faktycznie za wcześnie od mamy zabrana, ale na pewno dacie jej wszystko czego potrzebuje :)
Awatar użytkownika
mogg
Posty: 184
Rejestracja: 02 lis 2013, 22:39
Płeć: kotka
Skąd: Kielce

Re: Lili

Post autor: mogg »

MoniQ pisze:Witajcie :)
Śliczna koteczka :) Może faktycznie za wcześnie od mamy zabrana, ale na pewno dacie jej wszystko czego potrzebuje :)
Byliśmy u weta na przeglądzie, jesto ok. Szczepienia i odrobaczenie miała, zostało nam jedno szczepienie :) za miesiąc.
Jedyny problem to bawienie się ręką - tj. gryzie a tak to jest normalnym kotkiem.
Dziękujemy a kolejna porcja zdjęć już niedługo!! :)
Awatar użytkownika
Aga G.
Posty: 484
Rejestracja: 23 lip 2013, 11:41
Płeć: kobieta
Skąd: Częstochowa

Re: Lili

Post autor: Aga G. »

Lilu ma skończony rok, jak zaczynam ją głaskać po brzuchu ona zaczyna gryźć moją rękę, mówię wtedy nie wolno i odchodzę od niej. Bono ma 5 miesiecy, też jak się zapomni zaczyna gryźć i reaguję tak samo, on dodatkowo jak chce mi zakomunikować że jest głodny gryzie mnie w łydki i stopy jak śpię <wsciekly> , a jak szykuję jedzenie to czule <diabeł> obejmuje moje łydki pazurami i najchętniej by się po mnie wspinał. Odsuwam go wtedy i mówię nie wolno. Konsekwentnie do znudzenia, wierzę że kiedyś osiągnę sukces :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Lili

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :-)
mogg pisze:Jedyny problem to bawienie się ręką - tj. gryzie a tak to jest normalnym kotkiem
Nie wolno pozwalać maluchowi pod żadnym pozorem gryźć ręki. Proponuję kupić mu zabawki np. wędki, na pewno spodoba mu się zabawa w polowanie i gryzienie piórek.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Lili

Post autor: AgnieszkaP »

Witam serdecznie na forum :-)
Aga G. pisze:Lilu ma skończony rok, jak zaczynam ją głaskać po brzuchu ona zaczyna gryźć moją rękę, mówię wtedy nie wolno i odchodzę od niej. Bono ma 5 miesiecy, też jak się zapomni zaczyna gryźć i reaguję tak samo, on dodatkowo jak chce mi zakomunikować że jest głodny gryzie mnie w łydki i stopy jak śpię <wsciekly> , a jak szykuję jedzenie to czule <diabeł> obejmuje moje łydki pazurami i najchętniej by się po mnie wspinał. Odsuwam go wtedy i mówię nie wolno. Konsekwentnie do znudzenia, wierzę że kiedyś osiągnę sukces :)
Mogg, Aga G. bardzo dobrze opisała, jak powinnaś postępować z Lili :ok:
Zablokowany