Tajga

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Tajga

Post autor: elwiska3 »

powodzenia z choinką <mrgreen>
mamy o tym cały watek - do pośmiania się i przemyślenia co w życie wprowadzić a co odpuścić <rotfl>
http://forum.agiliscattus.pl/viewtopic.php?f=11&t=418
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Tajga

Post autor: Barlog »

ślicza jest taka kolorowa kicia , z choinką będzie wesoło przy tak młodym i energicznym kociaku :choinka:
Awatar użytkownika
aneby
Posty: 479
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:48
Płeć: K
Skąd: Kraków

Re: Tajga

Post autor: aneby »

Znając kocie możliwości, choinka "będzie glebnięta" przynajmniej kilka razy <diabeł>
Awatar użytkownika
Zosiak
Posty: 841
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Basel - Szwajcaria

Re: Tajga

Post autor: Zosiak »

Asiu - niech Ci nie bedzie glupio! Kotek pojawil sie u Ciebie totalnie z zaskoczenia, podczas gdy wiekszosc osob na forum, do decyzji dojrzewa bardzo dlugo, a pozniej jeszcze na upatrzonego kotka czeka. My z TZ przymierzalismy sie przez ponad 3 lata!!! A i mnie zdarzaly/ja sie takie dni ze rece opadaja jak w srodku w nocy biegaja przez nas po lozku. I mowie wtedy dosc brzydkie slowa... :-| na szczescie sasiedzi nie rozumieja :-?
Trzymam kciuki za choinke - koniecznie zrob fotostory z procesu ozdabiania :-)
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Tajga

Post autor: Becia »

Fajna opowieść o dojrzewającej miłości kocio-ludzkiej. Za pół roku nie będziesz mogla uwierzyć, jak mogliście żyć bez kota <mrgreen>
Zdjęcie świetne <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Funnycat
Hodowca
Posty: 16
Rejestracja: 24 mar 2013, 22:39
Hodowla: Strefa Mruku*PL
Płeć: M
Skąd: Łódź

Re: Tajga

Post autor: Funnycat »

Witamy i my również bardzo serdecznie Tajgę i jej "dużych" <mrgreen>
Piękne i takie troszkę tajemnicze imię wybraliście dla kocinki :)
Ciekawe w którym słoiczku z miodem Tajga zanurzała pyszczek <lol>

Pozdrawiamy serdecznie
Piotr z Gosią i Pikotki
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Re: Tajga

Post autor: Kamiko »

ozon pisze:Wszyscy jesteście tacy mili, że aż mi jest głupio, bo było kilka takich strasznych godzin, kiedy gotowa byłam oddać Tajgę nawet na byle jakie wiejskie podwórko, byle jej tam jeść dawali...
Dlatego wychwalałam w swoim poście Twojego TŻ <roll> - żartowałam , sonduję Twoje poczucie humoru <lol>
Awatar użytkownika
ania1978
Posty: 1197
Rejestracja: 23 lip 2012, 10:36

Re: Tajga

Post autor: ania1978 »

dobrze, że kupiłaś plastikowe bombki <lol>
Awatar użytkownika
atomeria
Agilisowy Rezydent
Posty: 2891
Rejestracja: 28 gru 2012, 11:17
Płeć: K
Skąd: okolice Poznania

Re: Tajga

Post autor: atomeria »

ozon pisze: Wszyscy jesteście tacy mili, że aż mi jest głupio, bo było kilka takich strasznych godzin, kiedy gotowa byłam oddać Tajgę nawet na byle jakie wiejskie podwórko, byle jej tam jeść dawali...
Niech Ci nie będzie głupio! Ja na koty byłam absolutnie zdecydowana i były planowane, a i tak zanim przybyły do domu, podchodziłam do tematu jak pies do jeża, miałam naprawdę mnóstwo obaw czy ja się z nimi polubię <mrgreen> Bo nigdy wcześniej nie miałam kotów, chociaż o brytku marzyłam od wielu lat (pewnie dlatego, że kilkanaście lat temu przeczytałam, że są naziemne i mają trochę psi charakter <lol> )
Podbicie mojego serca zajęło moim kotom okamgnienie, zresztą Kitunia to była miłość od pierwszego wejrzenia, zakochałam się w niej w chwili kiedy zobaczyłam ją na podwórku znajomych :-)
No ja akurat z tych, którym zupełnie nie przeszkadzają poranne (czy nawet nocne) pobudki, wręcz przeciwnie, zresztą to głównie z powodu kotów przestawiłam swój dzień i teraz wstaję o 5:30 czyli równo z kotami (i jeżdżę do pracy na 7 ;-)) Wcześniej jeździłam na 9).
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Tajga

Post autor: MoniQ »

To akurat świadczy o tym, że faktycznie dojrzałaś do "mienia" kota :) I to jest piękne :)

A że zwierzęta wyczuwają nasze emocje, więc jak Ty byłaś spięta to i ona...
Zablokowany