Gigi aka Silver Surprise

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Danusia »

Cudny węgielek <zakochana> <zakochana> :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: MoniQ »

Orzeszki policzone, zjedzone pewnie i nie ma śladu po mazurku.... ;-))
Ale asystent przecudny, wspaniały i słodszy niż sam mazurek <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: MoniQ »

Tęskno mi za tym czarnulkiem <zakochana>
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Aga L. »

Mnie też, to jeden z moich ulubieńców :kotek:
Awatar użytkownika
Olamakota
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2013, 15:01
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław/Dublin

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Olamakota »

Czuje sie wywolana <mrgreen>

Laski, nie udzielam sie na forum, bo wierzcie czy nie, jakos przestalam Gigiemu robic zdjecia... <oops> moze dlatego, ze okres intensywnych zmian juz dawno za nami, a moze dlatego, ze kocurro nadal za sesjami nie przepada, uciekajac przed sprzetami foto z poirytowanym pomrukiem dezaprobaty.. no i ta marna jakosc - zawsze zamiast kota wychodzi mi czarna plama, wymagajaca mniejszej lub wiekszej obrobki.. czyli jakby odpuscilam <oops>

Widze, ze okrutny ImageShack ukaral mnie juz za nieobecnosc, dezaktywujac stare linki z naszego watku i wyglada na to, ze nawet jesli oplace kolejny rok, nie beda ponownie aktywne, echh <kciukwdół>

Przy pomocy FB wiec, wkleje wam kilka fotek z ostatnich miesiecy.. Oto nasz 2,5 letni kochany przyjaciel :kotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


I kilka zdjec pt. 'Zarys Kota' tj. z komorki.. zebyscie zrozumialy jak ciezko jest przyzwoicie ustrzelic wegielka :foto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Giguszek przestal juz rosnac - pecznieje tylko <gwiżdże> Jest coraz wieksza przylepa, rozmruczany i miziasty - spi przytulony do mojego boku (przez co chronicznie sie nie wysypiam, za to czuje sie bardzo kochana). :kotek:
Szczesliwie nie ma najmniejszych problemow ze zdrowiem, gadatliwy za to jest jak byl - cwierkanie, miauki, jeki i marudzenie sa na porzadku dziennym, jesli nie spi to nieustannie sie z nami komunikuje. Niech mi ktos jeszcze raz powie, ze 'Brytyjczyki to jedna z najcichszych ras', tie <lol> ...a bylo to wazne kryterium wyboru kota, zeby nie draznic sasiadow.
W kazdym razie niesamowicie go kochamy, za owa gadatliwosc rowniez.

Zagladam tu do was regularnie i podziwiam wasze piekne zdjecia <oops> wszystkich, tych starszych i nowych futer <zakochana> Zwlaszcza maluchy sa rozkoszne, rozplywam sie na ich widok i codziennie musze sie silnie powstrzymywac przed dokoceniem, a okazje jak wiadomo sa, np. pani od ktorej kupilam Gigiego ma wlasnie do wydania cudnego ryzego blondyna, red silver classic tabby, ach <zakochana> Mimo wszystko instynkt nam podpowiada, ze Gigi jako jedyny rezydent czuje sie kompletny i nie bylby z tego powodu szczegolnie szczesliwy - nie chcemy go stresowac.
Poki co, wystarcza mi wiec wasze slodkie kociaki tu na forum.. Dokacajcie wiec ku mej radosci i pieczolowicie fotografujcie kolejne mioty w waszych hodowlach <zakochana> <zakochana> <zakochana>

Pozdrawiamy was cieplo, calusy i do nastepnego razu... :kotek: :roza: :kotek: :roza: :kotek:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Luinloth »

Ależ zdjęcia są piękne i cudną czarną mordkę widać ze szczegółami, żadnej plamy nie ma <zakochana>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Fusiu »

Olamakota pisze:


Obrazek
OMG :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Co za cudo, piękny, śliczny i wspaniały. Jestem zakochana po uszy <serce> <serce> <serce>

Super, że się odezwałaś i pokazałaś Gigusia <tańczy>
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Ula »

o matko ! <zakochana>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: asiak »

Fusiu pisze:
Olamakota pisze:


Obrazek
OMG :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Co za cudo, piękny, śliczny i wspaniały. Jestem zakochana po uszy <serce> <serce> <serce>

Super, że się odezwałaś i pokazałaś Gigusia <tańczy>
Oj, tak... cudowny jest <zakochana> A zdjęcia pierwszorzędne, nie widzę żadnych czarnych plam, tylko pięknego kocurka <zakochana>
Kirara
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2016, 01:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Edynburg

Re: Gigi aka Silver Surprise

Post autor: Kirara »

<shock>
Wiem jak bedzie wygladac moj Merlin gdy dorosnie! <zakochana>
Niesamowite zdjecia! Chcialabym moc tez takie fantastyczne zrobic mojego malego kotusia <serce>
Przekopie sie potem przez caly temat ^^ Ile Gigi juz ma? Bo moj maluch to dopiero dzieciak, ma 5 miesiecy :3
Zablokowany