Miot V - Gatta i Fado

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Miot V - Gatta i Fado

Post autor: Dorszka »

W piątek, 27 grudnia, doczekaliśmy się :) Gattula na początku chciała przyprawić mnie o zawał, pokazując dwa pięknie przepychające się na raz pęcherze, ale tym razem się udało, kociaki się ułożyły, jeden z pęcherzy się wycofał, i Gattusia wyrzuciła z siebie, jeden po drugim, cztery kociątka. W brzuszku zostało piąte, które nie bardzo chciało się wydobyć, ale po wspomożeniu, z dużym trudem, Gatcie udało się urodzić ostatnią, szylkretową dziewczynkę. Dziewczynka była bardzo słaba, miała problemy z oddechem, ale wydawało się że zaskoczyła, dwa razy udało się ją nawet troszeczkę nakarmić. Niestety, pozostała z nami tylko kilkanaście godzin, i w pierwszej dobie cichutko nas opuściła [*].

Pozostała czwórka zaczęła już przybierać, Gatta okazała się mieć bardzo dobry wpływ na Arabikę <lol> Arabica doprowadza mnie w tym miocie do rozpaczy z manią noszenia, na jakiś czas się pogodziłyśmy, oddałam jej najniższe pięterko Donkowej tuby, i przez całe 4 dni była bardzo zadowolona. W dzień porodu Gatty znów ją naszło, i bez przerwy wyciągałam kociaki z różnych tajemniczych kryjówek <lol> Jak tylko wpuściłam Gattę do kotnika, z trójką Arabikowych dzieci, bo tylko te mogła karmić, Arabica z nosem zwieszonym na kwintę już z nią została. Jak dołożyłam pozostałe dzieci, radosć z zagarniania dzieciaków jest nie do odpisania. Siódemka do podziału to nie jest co prawda zbyt bogata liczba, ale na ogół nikt nie pozostaje bezkotny, chociaż przyznać muszę, że Gatta zaczyna tutaj wychodzić zwycięsko, kociaki chyba jakoś wyczuwają, że Gatta to matka oddana w 100%, a Arabica to tak, jeśli nie ma akurat nic ciekawszego do roboty <lol> W każdym razie nic nie wyniosła, dzielnie siedzi z dzieciakami razem z Gattulą, dzięki niej maluszki zaczęły przybierać, bo jej cycki już lepiej rozpracowane.

Kociaki duże, tylko jeden miał poniżej 100 gramów, to poniżej to 97 gramów, reszta pomiędzy 103 i 110. Jak na Gattę to bardzo duże koty.

Obrazek
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: Mago »

Dorotko, gratuluję!!!
<mrgreen>
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: maga »

Gratuluję :)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: Danusia »

Dorotko bardzo gratuluje <serce> :kwiatek: i jak kolorowo <serce> i jak dobrze ,ze już PO

Twoje opisy są rewelacyjne wszystko widziałam oczami wyobraźni <lol> Arabiczkę z kociątkiem w pysiu i najciemniejszą szafkę też <lol> <serce> niesamowita mamuśka i to Kalutka :ok: <serce>

<ok> <serce> <ok> <serce> niech zdrowo rosną i puchną kociątka i mamunie niech szybko dochodzą do siebie :-)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: AgnieszkaP »

Dorszko serdecznie gratuluję kociaczków :-)
Szkoda tylko, że kolejny raz radość przeplata się ze smutkiem. Oby ostatni raz :kiss:
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: kizior »

gratulacje :kotek:
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: kinus »

pięknie poszło :) jaka punktualna dziewczynka z tej Gatty :)
gratuluję porodu i trzymam kciuki za oba mioty
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: MoniQ »

Gratulacje :)
Niech kotki zdrowo rosną :) :kotek:
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: asiak »

Jakie śliczne kolorowe kociątka, niech zdrowo rosną maleństwa <ok>
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Miot V - Gatta i Fado

Post autor: bajewka »

Jakie miłe wieści-Gratuluje.
ODPOWIEDZ