Queenie - nasz nowy członek rodziny

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Domi22
Posty: 41
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: Radom

Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Domi22 »

Dzisiaj zamieszkała z nami koteczka brytyjska. Z rodowodu nazywa się Queen of Hearts zdrobniale Queenie. Urodziła się 27 stycznia 2013 roku. Jest piękna :kotek: <zakochana>
obrazek
Oto i ona :-)
Jechała z nami z Warszawy do Radomia także nie była to długa podróż. Całą drogę malutka siedziała raczej spokojnie, przyglądając się mnie siedzącej obok. Pod koniec drogi nieco już się zniecierpliwiła gryzła transporter i miauczała troszeczkę. Po przyjechaniu do domu postawiliśmy transporter z otwartymi drzwiami pozwalając jej samej zdecydować kiedy będzie chciała zwiedzić mieszkanie. Z początku leżała i nie kwapiła się do wyjścia. Myślałam zatem, że trochę to potrwa i jest przestraszona. Jednak nie minęło dużo czasu a kicia już spacerowała po pokoju. Zrobiła rundkę dookoła pokoju obwąchiwała wszystko po kolei łącznie ze mną i mężem.
Nie trwało długo, a wskoczyła na okno, komodę i kanapę :-) Jest z nami około godzinki w domu, a już zlokalizowała miseczki i zjadła trochę mięska z saszetki. Nie jest źle, tak myślę, aczkolwiek są momenty kiedy nagle się spłoszy czymś i ucieka w miejsce gdzie nie jest dla nas dostępna. Szybko jednak wychodzi i dalej zwiedza. Nie naciskamy na nią, pozwalamy by robiła co chce. Chwilę się nawet udało nam z nią pobawić.
Ogólnie koteczka jest piękna, dla mnie wizyta u właścicielki hodowli była ekscytującym przeżyciem. Widziałam tyle bryśków na raz, że szok. Fajnie mieć taki kociniec w domu. Udało się zrobić kilka zdjęć, jednak głównie Queenie pozowała tyłem więc niewiele jest tych ujęć.
Jeśli pierwsze zdjęcie dodam bez problemu to zaraz w następnym poście wrzucę resztę tylko zgram na dysk. ;-))
edit: jednak nie potrafię wstawić zdjęcia, ale po kliknięciu na link przekierowuje na hosting fotek i tam widać kicię. Mam nadzieję, że szybko się nauczę poprawnie wklejać zdjęcia.
Awatar użytkownika
elwiska3
Agilisowy Rezydent
Posty: 5444
Rejestracja: 25 paź 2011, 15:27
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: elwiska3 »

Witaj Quennie :kotek:
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Becia »

Witaj Queenie w swoim wątku :-)
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Beate »

Witamy :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Mago »

Witam na forum :-)
Poprawiłam link do zdjęcia. Aby zdjęcie się wyświetliło trzeba użyć guzika limg, podczas pisania postów widnieje on w drugim rzędzie, na samym początku.
Pomiędzy te znaczniki które wyskoczą trzeba wstawić bezpośredni link do zdjęcia, o tak: obrazek

:-)
Awatar użytkownika
Domi22
Posty: 41
Rejestracja: 03 lut 2013, 11:19
Płeć: kobieta
Skąd: Radom

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Domi22 »

Queenie szaleje na stole ;-))

Obrazek
Obrazek
Zabawa
Obrazek
Obrazek
Nasz prezent pod choinkę <mrgreen>
Obrazek
Obrazek

Mago dziękuję za poprawienie fotki teraz już opatentowałam tylko te fotki jakieś małe..
A kicia coraz odważniejsza także wróżę jej szybką aklimatyzację (oby), przyszła mi nawet na kolanka :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Mago »

Domi22 pisze: Mago dziękuję za poprawienie fotki teraz już opatentowałam tylko te fotki jakieś małe..
Bo jak wstawiasz z fotosika, to wybieraj opcję: "Zdjęcie 500px na forum" :-) a nie "Miniaturka na forum".
Poprzednie już poprawiłam.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: Kasik »

Piękna Kicia, witajcie :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Queenie - nasz nowy członek rodziny

Post autor: yamaha »

Witaj we wlasnym watku, sliczniutka Queenie <zakochana>
Zablokowany