Antonio :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Antonio :)

Post autor: Slonick »

Praca nie zajac :P
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Antonio :)

Post autor: Betuś »

No to czekam na te fotki :foto:
Wymiziaj Antoniego :kotek:
Awatar użytkownika
Olamakota
Posty: 143
Rejestracja: 17 gru 2013, 15:01
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław/Dublin

Re: Antonio :)

Post autor: Olamakota »

Pozdrowienia dla Antonia <zakochana> :kotek:
Domek fajowy :ok: ja też go rozważałam, ale ostatecznie wybrałam kartonowy drapak-leżankę i niestety, jeśli Gigi akurat na niej nie śpi, to ją wściekle gryzie i kopie <lol>
My płacimy, a koty dewastują w najlepsze ;-))
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Re: Antonio :)

Post autor: Hann »

Domki to jest to! Świetny pomysł na zajęcie dla nudzących się dzieci (a jutro ma cały dzień padać ;-)) ) i wymarzony ciasny ale własny kącik wszystkich kotów <mrgreen> Dzięki za pomysł na jutro <mrgreen>
Awatar użytkownika
Kathi
Posty: 933
Rejestracja: 08 lis 2013, 18:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Giengen an der Brenz

Re: Antonio :)

Post autor: Kathi »

Witamy po baaardzo dlugiej przerwie ;-)) praca zbyt duzo pochlaniala mi energi i czasu - a to co mi zostawalo przenosilam na Antonia :kotek: który jest rownez bardzo absorbujacy jak praca <mrgreen>
W skrocie Antonko calutki i zdrowy ;-)) oczywiście w miedzy czasie uszko sobie lekko podrapal na zewnatrz i mial mala plamke lysinki na uszku ale teraz jest wszystko OK <mrgreen> Znikneło i sie wiecej nie pojawilo :-) Antonio rośnie dzisiaj go wazymy - ostatni razem wazyl 4,5 kg(okolo) ;-)) Wydaje mi sie ze waga jest ok - bo ani nie taszczy brzucha po panelach ani tez zeberek chudych nie widac <mrgreen> Antonio o linie dba! Zacne kocisko! <lol>
Pastaram sie wiecej wchodzic na forum aby choci trocha nadrobic zaleglosci ;-))

Dajemy zdjecia (ale zastrzegam ze nowiutkie to one nie sa :P) Zaczynamy od najstarszych:
Obrazek
:kwiatek:
Obrazek
:kwiatek:
Och, kobieto daj mi spokój!
Obrazek
:kwiatek:
Obrazek
:kwiatek:
Obrazek
:kwiatek:
Z Najkochańszym Panciem <serce>
Obrazek
:kwiatek:
Moja kochana Szwagierka i Antonina blogo leżacy w jej ramionach <mrgreen>
Obrazek
:kwiatek:
A wykorzystujac okazje ;-)) Antoniemu dzisiaj stukneło równiutkie 10 miesiecy! HURRA! :tort: :kotek:
Kochany łobuzie wszystkiego dobrego :roza: a przede wszystkim abyś był zdrowy :kotek: i szczesliwy :kotek:
Obrazek
:tort:
Awatar użytkownika
Kathi
Posty: 933
Rejestracja: 08 lis 2013, 18:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Giengen an der Brenz

Re: Antonio :)

Post autor: Kathi »

Fusiu pisze:Kathi a gdzie Ty się podziewasz? Prosimy o nowinki z życia Antonia :hidden:
W pracy <lol> Antoniowych nowinek az za duzo :mimbla:
Betuś pisze:Jak tam w nowej pracy?
Pewnie ciezko sie rano rozstać z Antonim???
Za to założę sie, ze po powrocie leci do Ciebie ba złamanie karku :-)
W nowej pracy na poczatku ciezko - bo i ludzie nowi, obowiazkow duzo a i do tego jezyk :-> Ale daje rade juz miesiac tam robie i sie czuje dobrze <mrgreen>
Zosiak pisze:Haaalooooo!
Kathi zniknela :hidden: - Banderasku ratuj!!! :kotek: :kotek: :kotek:
Masz szczescie Zosiu uratowal mnie i wrocilam na forum, fakt ze trocha to czasu trwalo :-D
Slonick pisze:Praca nie zajac :P
<mrgreen>
Olamakota pisze:Pozdrowienia dla Antonia <zakochana> :kotek:
Domek fajowy :ok: ja też go rozważałam, ale ostatecznie wybrałam kartonowy drapak-leżankę i niestety, jeśli Gigi akurat na niej nie śpi, to ją wściekle gryzie i kopie <lol>
My płacimy, a koty dewastują w najlepsze ;-))
Domek rewelacyjny polecam! Ale tylko dla kotow spokojnych i niegryzacych karton <mrgreen> Bo Antonio to diabel i podgryza wszystko i niepatrzac co to jest :brzydal: U mnie domek przezyl bez szkód 2 dni - reszte dni to byla demolka na kółkach :mimbla: Dlatego domek jest okazyjnie Antoniemu dawany jak jestesmy w domu aby nie podgryzal go kiedy nas nie ma :-> Drapak karton tez mamy bo byl w prezncie z furminatorem, i tez drapie i podgryza ale jakby troszka mniej <mrgreen>
Hann pisze:Domki to jest to! Świetny pomysł na zajęcie dla nudzących się dzieci (a jutro ma cały dzień padać ;-)) ) i wymarzony ciasny ale własny kącik wszystkich kotów <mrgreen> Dzięki za pomysł na jutro <mrgreen>
Prosze! :kwiatek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Antonio :)

Post autor: MoniQ »

Jeju, jak tu ktoś pięknie urósł! (nie mówię o Tobie Kathi <lol> )
Antonio, jesteś ślicznym i wyraźnie szczęśliwym kotem! I z okazji 10 miesięcy życzę Ci, żeby ten stan trwał i trwał... :tort: :kotek:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Antonio :)

Post autor: Fusiu »

Piękny chłopak <zakochana>
Awatar użytkownika
Betuś
Posty: 4042
Rejestracja: 21 sty 2014, 20:44
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Antonio :)

Post autor: Betuś »

Kathi, jak ja sie cieszę, ze pokazałas Antonia :-D
Ślicznie rośnie <zakochana> Jest cudny <zakochana> Cieszę sie, ze u Was wszystko dobrze. Wymiziaj prosze kotka ode mnie :kotek:
Awatar użytkownika
Zosiak
Posty: 841
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:16
Płeć: Kobieta
Skąd: Basel - Szwajcaria

Re: Antonio :)

Post autor: Zosiak »

Udalo sie Was wywolac <tańczy> <tańczy> <tańczy>
Antonio - zuch chlopak jestes :kotek:
Ale fakt, faktem - nowa praca, w "obcym" kraju potrafi byc baaardzo absorbujaca :-) Ciesze sie bardzo, ze Ci sie podoba! Oby tak dalej <ok>
Banderasek na zdjeciach sliczniutki <zakochana> Szacun, ze sama mu obcinasz pazurki. My jednak te zabiegi na 4 rece wykonujemy ;-))
Pozdrawiam Wasz Trojke serdecznie. Dla Antonia Arystokraty specjalna wielka porcja miziakow!!! :kotek: :kotek: :kotek:
Zablokowany