Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: PyzowePany »

Dobry wieczór Państwu :oops: :oops: :oops:
Proszę nie regulować odbiorników, to nie Prima Aprillis, to żem ja :hidden:

Jest mi naprawdę szalenie miło, że w ogóle pamiętacie o mojej ferajnie i jak Asia Pumpelkowa mi wspomniała, że czekacie... no wzrusz totalny :serce: :serce: :serce: :serce:
Jednak życie codzienne pochłonęło mnie w zupełności. Matylda jest przeuroczą młodą damą, jednak dość wymagającą i absorbującą mój czas 100%, wystarczy jak wspomnę, że przez pół roku spała we własnym łózeczku może ze trzy razy :mdleje: :brzydal: ? A tak to na mnie, na Karolu, między mną a Karolem... W dzień nie było lepiej :lol: niedawno skończyła już 7 miesięcy i na szczęście Elmo nauczył ją w końcu używać czterech łap :D jest bardziej mobilna i samodzielna a my łapiemy powolutku oddech.
No tak, na głębokie wdechy dopiero przyjdzie czas, bo obecnie przytłacza nas trochę pandemia. Zamiast całodniowych spacerów po parku, życie w czterech ścianach i obawa o zdrowie bliskich. Najbardziej się martwię o mamę, jest pielęgniarką i pracuje we wrocławskim szpitalu zakaźnym :( :(
Karol z pracą stoi w miejscu, wszelkie rehabilitacje są odwołane, więc siedzi w domu i ogarnia papierologię dla NFZu. Staś tęskni za przedszkolem.
Dziwny czas...
Koty :) one też są w szoku. Ileż to lat było tak, że do 15ej cisza i spokój w domu, a teraz ludzie im non stop na głowie siedzą, odpocząć nie dają ;) Pyza przyznam szczerze, bardzo źle to znosiła przez dwa tygodnie, teraz już coraz lepiej. Elmo wiadomo, zachwycony że co chwila może wyłudzać od kogoś przysmaczki :D Ale sytuacja jest naprawdę wyjątkowa i one też to odczuwają na swój sposób. Martwię się tylko o to jego serducho, w maju mamy mieć kontrolę, oby doszła do skutku. Niech już tylko zrobi się ciepło to urządzimy im na nowo balkonowe królestwo i będą miały tam swój azyl od dziecięcych wrzasków :)

Wrzucam aktualne zdjęcia, które mam pod ręką, jutro przejrzę porządnie telefon i dorwę Pyzunię :roll: :mrgreen:

Staś <3
91377463_262464918093443_2638684428984909824_n.jpg
Kulka furta i tłusz... tzn Elmoś :roll: :lol: i Matyldzia
91982784_143928640394998_3791816554492985344_n.jpg
no i jaśniepanna i jej współautorka :lol: ;-)) ;-))
91867221_557040754946993_8050353727434915840_n.jpg

Mam nadzieję, że kwiecień będzie łaskawy i pozwoli zaglądać już regularnie :kwiatek:
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: PyzowePany »

yamaha pisze: 31 mar 2020, 17:21 Hop hoooooooooooooooop, jest tu kto ? :hidden:
Ozon w innym watku Cie wspomniala, Ulenko..... moze jednak zajrzysz tu do nas ? :((((

Ojjj podeślijcie link do wątku, może jeszcze się do czegoś przydam? :kwiatek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: Kasik »

Ula!!!!!!!!! Super Was widzieć, kurde naprawdę, jedyna zaleta tej zas..ej epidemii, ze ruch na forum się zrobił.
Pięknie i uroczo wyglądacie z młodą :serce: :serce: A Stasiu to już Stachu, epidemia się skończy i po piwo będzie chyba biegał,
jeny jakie fajne chłopisko, zmienił się, wydoroślał :milosc:

Trzymajcie się zdrowo, Elmo się zaprezentował, ale czuję niedosyt :mrgreen: :kotek: :serce: I Pyzę koniecznie poka!!! :serce:
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: Luinloth »

Jak fajowo Was widzieć! Też chcę więcej i czekam na Pyzę :serce:
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: PyzowePany »

:mrgreen:

Będzie jutro Pyzusia, zrobilismy na kawałku balkonu sztuczną trawę, na której Pyza pasie się niczym rasowa mućka :rotfl: oczywiście jeśli pogoda dopisze :) fajnie was widzieć z powrotem i cieszę się baaaaardzo, że wciąż tu jesteście w niezniszczalnym składzie :kwiatek:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: Jaskier »

Jesteśmy, jesteśmy.
Dobrze Was widzieć :)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: ozon »

PyzowePany pisze: 31 mar 2020, 22:56
yamaha pisze: 31 mar 2020, 17:21 Hop hoooooooooooooooop, jest tu kto ? :hidden:
Ozon w innym watku Cie wspomniala, Ulenko..... moze jednak zajrzysz tu do nas ? :((((

Ojjj podeślijcie link do wątku, może jeszcze się do czegoś przydam? :kwiatek:
Mamy tu takiego nowego młodziaka Hopkinsa, który lubi wożenie dziecinnym wózkiem i przypomniał mi się Elmo i jego wózkowa kareta :lol:

Fajnie Was zobaczyć i poczytać, co u Was słychać. No i ja oczywiście też #TeamPyza :mrgreen: w oczekiwaniu na zdjęcia :-D
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: Aga L. »

Was to powinni zatrudnić w jakiejś kampanii promującej wzór idealnej rodziny, model : 2+2+2 :lol: A wszyscy jak z obrazka, trudno się nie uśmiechać jak się o Was czyta i ogląda zdjęcia.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: asiak »

Uleńko, jakie duże te Wasze dzieciaczki :) Staś to już poważny chłopiec, a Matylda przesłodka :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Pyza i Snusiowy Miziak Elmo

Post autor: asiak »

Uleńko, jakie duże te Wasze dzieciaczki :) Staś to już poważny chłopiec, a Matylda przesłodka :)
Zablokowany