Ozzy i Iggy

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Ozzy i Iggy

Post autor: mimbla »

Witam Was serdecznie.
Dorszko, poczytuję Twoją stronkę i kocie forum regularnie już od kilku miesięcy, to spora dawka solidnej wiedzy :)
Zachorowałam na brytyjczyka w wieku jeszcze dziecięcym, w momencie ujrzenia reklamy Sheby w jakiejś niemieckojęzycznej Burdzie mojej mamy [zabawne, że w momencie gdy odebraliśmy naszego Brytola, Sheba jako marka przestała istnieć z powodów "ekonomicznych". A podobno ostatnia rzecz, na której ludzie oszczędzają w czasie kryzysu, to zakupy dla swoich zwierząt:)]
W każdym razie kiedyś oboje z Lubym marzyliśmy o niebieskim ogonie, ale po obejrzeniu pewnej czekoladki na sierpniowej wystawie w Sopocie rozpoczęłam poszukiwania kocura BRI b. Ozziego zgarnęliśmy trochę na wariata- w drodze powrotnej z urlopu- Z Kociego Dworu [miot G]. Miał już wtedy prawie 5 miesięcy i do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego wcześniej nie znalazł się amator jego orzechowego futra. Jest sporo jaśniejszy niż klasyczna czekolada, ale tak jak matka sciemnieje wraz z wiekiem... chociaż wolałabym chyba, żeby został taką apetyczną czekoladą z mlekiem. Ma świetny charakter, jest potwornie miziasty i bardzo rozmowny, po mału uczę się rozróżniać wszystkie rodzaje miałknięć, chrobotów i zaśpiewów. Znam już: "achtung-kupa w kuwecie", "widzę dno w misce z karmą", oraz "wygodną macie tą kanapę, chodźcie tu ze mną poleżeć, bo nie chce mi się was szukać po mieszkaniu".
Jest z nami ponad tydzień, a zrelaksowany i zadomowiony, jakby mieszkał tu od roku :) Spodziewaliśmy się armagedonu, a wszystko poszło tak gładko, jakby nic się nie zmieniło. Zaczynam łapać się na dumaniu o drugim kocie... Ratunkuuu! :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Witam serdecznie na forum nową czekoladkę :) Tzn. czekoladka <mrgreen>
ansar8
Posty: 40
Rejestracja: 24 lis 2008, 20:21

Post autor: ansar8 »

Witam i ja :-) ślicznego koteczka
Awatar użytkownika
bajewka
Hodowca
Posty: 689
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:22
Hodowla: Bajbri*Pl
Płeć: i
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bajewka »

Witamy i głaski dla czekoladka :-D

a to zjawisko nazywa się britoza-ciężka choroba <tańczy>
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Re: Ozzy [z Kociego Dworu]

Post autor: EDZIA »

mimbla pisze:... po mału uczę się rozróżniać wszystkie rodzaje miałknięć, chrobotów i zaśpiewów. Znam już: "achtung-kupa w kuwecie", "widzę dno w misce z karmą", oraz "wygodną macie tą kanapę, chodźcie tu ze mną poleżeć, bo nie chce mi się was szukać po mieszkaniu".
<rotfl> super opis <lol>

Witam, Ozzy i jego Pańcię <klaszcze>

:kotek:
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

bajewka pisze:Witamy i głaski dla czekoladka :-D

a to zjawisko nazywa się britoza-ciężka choroba <tańczy>
Podejrzewam, że u mnie będzie to choroba przewlekła... Muszę jeszcze dokładnie przemyśleć tą kwestię :) Chociaż mam już na oku pewną liliową szylkrecię <mrgreen>
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Zdecydowanie jest to choroba przewklekła i raczej nie ma na nią lekarstwa. Obawiam się również, że w pewnych kręgach stała się epidemią. Na szczęście skutki tej choroby to ogromna radość. Także proszę się nie bronić i spokojnie pozwolić sobie na zadomowienie się choroby w naszym życiu i już dzisiaj zacząc odkładać pieniążki na "lekarstwo". Głaski dla pięknego czekoladowego ptysia :)
Awatar użytkownika
martha
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2009, 13:58

Post autor: martha »

Witamy z Gustawkiem braciszka <ok>
No i gratulujemy zadocenia :-)
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

śliczny Kocio, witamy :kotek:
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Witam i ja i gratuluję zakocenia :)
Zablokowany