YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: alakin »

Jaki macie fajny plac zabaw ... super półki :-)
Kociaste szczęśliwe ,czego wiecej chcieć od życia <serce>
Ciocia przesyła głaski :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: MoniQ »

Jak tu pięknieeee! <serce> <zakochana> <serce>
Carmelcia, cud miód dziewczyna <serce> <serce> :kotek:
A Yogulinek, zdobywca szafy.... <zakochana> :kotek:
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Danusia »

Cuda kocie po całości <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 695
Rejestracja: 06 lut 2014, 20:04
Płeć: kobieta
Skąd: kujawy

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Malena »

Kamiko pisze:Magdo futrzaczki wydają się być w dobrej formie :kotek: :kotek:
ooo kogo ja tu widzę <mrgreen> widzę, że Kamiko obleciała wszystkie wątki rodzinne <lol> <lol> <lol>

Też mi się wydaje Kasiu, że są w dobrej formie (ale powtórki badań nie robiłam) Yoguś odzyskał dawną wagę, z Carmelką gorzej nadal chudziutka, ale obydwa zachowują się normalnie, apetyty też mają normalne i są kochanymi pogodnymi kotkami <mrgreen>
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 695
Rejestracja: 06 lut 2014, 20:04
Płeć: kobieta
Skąd: kujawy

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Malena »

Kamila pisze:oj tak cudne kociaste i jakie fotogeniczne <zakochana> <zakochana> Ale ja tu widzę, że coś ładnego z włóczki się robi - kocyk? Malenko, pokaż co tam dziergasz <roll>
chyba nie mam co pokazywać <oops> wiesz wstyd się przyznać, ale ja nie umiem robić na drutach, szalik zrobię ale nic bardziej skomplikowanego <oops> ostatnio w moje ręce wpadła obręcz dziewiarska i okazało się, że robienie na niej jest mega proste i można się fajnie pobawić, na pewno robi się dużo szybciej, z tym, że nie bardzo wiem co robię. Dziergam bez planu dopóki się wełna nie skończy, bo bardzo mnie to relaksuje, a następnie pruję <oops> W taki sposób powstało coś jakby "kocyk" i już się wzięłam za prucie, a tu się okazało, że się kotom spodobało spanie na tym czymś, więc chwilowo zaprzestałam prucia i leży :-)
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 695
Rejestracja: 06 lut 2014, 20:04
Płeć: kobieta
Skąd: kujawy

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Malena »

MoniQ pisze: A Yogulinek, zdobywca szafy.... <zakochana> :kotek:
Yogulinek, jest "ZDOBYWCĄ SZAFY" <lol> włazi tam celowo, głównie po to żeby zagrać Carmeli na nosie ona jest "KRÓLOWĄ SZAFY" <lol> Yoguś zawsze jak chce, żeby Carmela go ganiała to włazi na szafę i zerka czy ona widzi gdzie on wlazł, a jak jej akurat nie ma w pobliżu to nawołuje żeby przyszła i zobaczyła, że on urzęduje w "JEJ KRÓLESTWIE" <lol> jak Yoguś zejdzie z szafy Carmelka go goni, schemat zawsze się powtarza.

Zanim zrobiłam półki Yoguś skakał, na złamanie karku, z szafy na podłogę, dużo się zmieniło <mrgreen>
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 695
Rejestracja: 06 lut 2014, 20:04
Płeć: kobieta
Skąd: kujawy

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Malena »

Szlag mnie za raz trafi - z naszego wątku zniknęły wszystkie zdjęcia umieszczane przez photobucket.com mam całkowicie wyczyszczony profil na tej stronie, zalogować się mogę ale nie mam tam ani jednej fotografii. CO ROBIĆ? Czy może któraś z Was spotkał się z czymś takim? da się to jakoś naprawić? POMOCY ;-(
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Fusiu »

Też korzystam z photobucket i nic się u mnie nie zmieniło. Może ktoś się włamał na Twoje konto? :-/////
Ja faktycznie nie widzę waszych zdjęć ;-(
lenka.28
Posty: 19
Rejestracja: 23 lis 2013, 22:13
Płeć: female
Skąd: Elbląg

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: lenka.28 »

Hej Fusiu.
Jestem właścicielką Caszmirka - braciszek Carmelki. Czy mogłabyś podać mi maila do siebie?
Chciałam się z Tobą wymienić fotkami naszych kociaków. W końcu 3 latka skończyli i czas zobaczyć jak wygląda jego siostra.
Pozdrawiam ciepło.
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Kasik »

Lenka, Fusiu nie jest włascicielką tego wątku, tylko Malena, to ona jest mamą Carmelci i Yogusia,

P.S. A zdjęcia Caszmirka to wszystkie chętnie zobaczymy, przecież ma chłopak swój wątek :mrgreen:
Zablokowany