YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 695
Rejestracja: 06 lut 2014, 20:04
Płeć: kobieta
Skąd: kujawy

YOGUŚ Mazuria*PL & CARMELCIA Mikołówka*PL

Post autor: Malena »

Witamy wszystkich bardzo serdecznie, tym razem już oficjalnie. Yogiego pewnie nie muszę przedstawiać, większość z Was śledzi jego losy od początku w wątku miotu Y w hodowli Mazuria*PL. Yoguś urodził się 11.11.2013 r., a z nami w nowym domku jest od 3 dni <tańczy>

Przyjechaliśmy w piątek o godzinie 22:00 Yoguś całkiem dobrze zniósł podróż (wiadomo musiał troszkę po miauczeć, ale większą część drogi można by się zastanawiać czy oby na pewno jedzie z nami kot <lol> ) Z transporterka wyszedł zaraz po otwarciu drzwiczek i na przykurczonych łapkach zwiedził całe mieszkanie i za żadne skarby nie mógł zrozumieć gdzie się podziało jego całe stado - bo mimo jego nawoływania z żadnej dziury nie wyszła mamusia, ani Yami, ani Weronka. Jedynym sposobem na to żeby Yoguś przestał szukać swojego stada była zabawa, więc dwoje szalonych ludzi bawiło się z kotem do godziny 24:00. A kiedy już postanowiliśmy zakończyć ten męczący i emocjonujący dzień Yoguś przyszedł do naszego łóżka przycupnął cichutko w nogach i spał "całe" 5 godzin i o 5:00 rano zaczął miaukolić. Nie powiem żebym była z tego powodu szczęśliwa <wsciekly> po godzinie kiedy już przestałam wierzyć, że Yogusiowi się znudzi i jeszcze pójdzie spać, wstałam i półprzytomna bawiłam się z kotem (tylko po to żeby TŻ mógł jeszcze troszkę pospać, czyż nie jestem wspaniała - jakiś medal mi się należy ;-)) )

Sobota dla mnie i dla Yogusia zaczęła się stanowczo za wcześnie i obydwoje szybko byliśmy zmęczeni, a z Yogusiem jak z dzieckiem jak tylko zaczął być zmęczony momentalnie zrobił się marudny, a że nasz dom jest dla niego jeszcze ciągle nowym miejscem nie bardzo mógł sobie znaleźć miejsce do spania i tak snuł się i miaukolił po całym domu, aż w końcu zasnął wtulony w nogi TŻ'ta (czemu akurat tam? mam nadzieję, że to nie skarpetki go zwabiły <lol> ) Spał długo, bardzo długo (chyba musiał odreagować stres) ale jak już się obudził był jak zupełnie nowy kot - żadnego marudzenia, miauczenia, szukania stada jakby był już u siebie <mrgreen>

Następnej nocy Yoguś spał już między naszymi głowami i co najważniejsze spaliśmy 9 GODZIN!!! Czy ktoś w to uwierzy? druga noc w nowym domu i to my sami się obudziliśmy Yogi nie miał z tym nic wspólnego! KAMIKO UZNAJEMY TO ZA TWÓJ WIELKI SUKCES WYCHOWAWCZY <pokłon> <pokłon> <pokłon> (żeby nie zapeszyć, ale jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczni <mrgreen>

Jak na pierwszy wpis to chyba stanowczo przesadziłam z długością toż to prawie wypracowanie wyszło <lol> może spróbuję wstawić kilka fotek... <oops>


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: Becia »

Ogromnie się cieszę, że założyłaś wątek Yogiemu, że będziemy mogli obserwować jak rośnie, jak się zmienia :-D
Tak więc, witam w Waszym wątku :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: Mago »

Witam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: asiak »

Witam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
ania1978
Posty: 1197
Rejestracja: 23 lip 2012, 10:36

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: ania1978 »

i ja witam serdecznie Yogisia :kotek:
Awatar użytkownika
offca
Posty: 272
Rejestracja: 10 gru 2013, 00:11
Płeć: kobieta
Skąd: Niemcy

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: offca »

Witam serdecznie pięknego kota <serce> i jego człowieków :-) :-)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: Miss_Monroe »

Witam na forum :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: Danusia »

I ja witam bardzo serdecznie :kwiatek: misiaczek przesłodki <serce>
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: jasminka »

Witajcie na forum :kotek:
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Miś YOGIŚ z Mazurii*PL

Post autor: Sonia »

Witam :-)
Zablokowany