Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Dorszka »

Otwieram na prośbę przyjaciela, bo ja już nie mam kiedy pilnować własnych wątków, miałam nadzieje, że jakoś uda mi się wykręcić, ale nic z tego :)

Kociątka Perełki pojawiły się na świecie w nocy w poprzednią sobotę, 24 maja. Wszystkie były w bardzo złych ułożeniach, wszystkie bez łożysk na pourywanych pępowinkach, wszystkie trzeba było cucić, i nie ukrywam, że ten poród, chociaż w sumie sprawny, kosztował mnie sporo nerwów. Myślałam, że cały miot będzie po prostu martwy. Najtrudniejszy był koniec, z utkniętym ostatnim, martwym kotem, i niepewnością, czy da się go urodzić samodzielnie, ale Perełka okazała się wytrzymała, i po wielu godzinach pracy, w niedzielę, z pomocą Bohdana urodziła ostatnie, martwe kocię. Mamy więc 3 Perełkowe dzieci, niebieskiego chłopca, kremowego chłopca, i trzykolorową dziewczynkę.

Raya za to zaskoczyła nas dokumentnie. Najpierw zaskoczyła mnie w ogóle zachodząc w ciążę, bo wpuściłam ją w piątym albo szóstym dniu rui, bo już nie mogłam wytrzymać jej zawodzenia. Dostała rujkę trochę pechowo, bo tuż przed Perlą, a nie chciałam, żeby była kryta jako pierwsza. Plan był więc taki, że tę rujkę w ogóle przeczekamy, ale Raya miała zupełnie inne zdanie, więc wpuściłam ja z myślą, że może po prostu przyniesie sobie ulgę, i poczekamy na następną ruję. A jednak zaskoczyła, brzusio było małe, oceniałam na dwa kotki. Okazało się, że kotek był tylko jeden, potworna dziewczynka, o wadze 135 gramów, i ogromne ilości wód płodowych. Niebieska szylkretka, jaka ładna <zakochana>

Dzieci Perełkowe:

Obrazek

Obrazek

Szylkrecia jest oczywiście naciąganą 03, wygląda na to, że Perla przenosi z Fado biel najgorzej, chociaż sama ma jej tak dużo <lol> Rozkrzyczana dziewucha, na trzeci dzień otworzyła oczy...

Obrazek

I Jedynaczka Rayi:

Obrazek
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Beate »

Gratuluję :-) :kwiatek:
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Snusia »

<zakochana> jakie kluseczki kochane
Gratulacje <serce>
Rajusiowa panienka taka okrąglutka <zakochana>
Awatar użytkownika
Sylwia
Hodowca
Posty: 335
Rejestracja: 16 lis 2009, 16:13
Hodowla: Pretty Baloo*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Łódź/Pabianice
Kontakt:

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Sylwia »

O mamuniu, jaka piękna jedynaczka g <zakochana> <zakochana>
od razu mi serducho do niej szybciej zabiło <zakochana>

Gratuluję serdecznie Dorszko i niech puchną zdrowo wszystkie dzieci <serce>
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Dorszka »

Snusia pisze:Rajusiowa panienka taka okrąglutka <zakochana>
No cudna jest, Raya najwyraźniej poszła w jakość <lol> Jeszcze na jedno krycie z Fado się załapie, oni są jak dwa bieguny, i nie ukrywam, że ich połączenia byłam najciekawsza, a tu taki klops, rodzynek... Zima będzie należeć do Murzynka, więc jesienią będzie ostatnia szansa dla Fadusia na pokazanie, co też można zmajstrować z naszą Brzydalką.

Właśnie zadręczałam swoje nowe chomiczki w kojcu i odkryłam, że niebieski chłopiec jest jednak szylkretką. Maciupeńka plameczka pod brodą <lol> Zajrzałam już i pod ogonek, i nie ma siły, dziewucha, mamy więc babiniec :) Ciekawe, czy to muśnięcie pod brodą to wszystko, co się z kremu pokaże...
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: asiak »

Gratuluję i niech zdrowo rosną maluszki <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Mago »

Nareszcie! <mrgreen>
Jakie one śliczne są. Na widok kremowej kuleczki już chyba zawsze serce będzie mi bić mocniej <serce>
To teraz kciuki ciśniemy za zdrowe rośnięcie :kotek:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Miss_Monroe »

Dorotko ogromne gratulacje! Dużo zdrowia dla maluszków! Jak można ukrywać takie cuda ? Wstyd <diabeł>! Kremowa dziewczynka nawet jest <zakochana> . Niech Fado na mnie poczeka z tym ostatnim kryciem <lol> !
Awatar użytkownika
Creme
Hodowca
Posty: 238
Rejestracja: 24 sty 2009, 21:39
Hodowla: Isena*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Mikołów
Kontakt:

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Creme »

Piękne maluszki niech zdrowo rosną <serce>
A jedynaczka, żeby tutaj nikomu nie wypominając w rodzinie agilisowej, że ma cudną mamę, sama jest obłędna <zakochana>
Gratuluję Dorota.
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Mioty W i X: Perla i Raya :-)

Post autor: Becia »

Gratuluję :kwiatek:
ODPOWIEDZ