Drapaki

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

Tez na nie patrzylam ale chce kupic wyzszy, tak zeby mial ok 170 cm
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

No ja będe miała kotka narazie w pokoju a mieszkanie jest małe więc nie moge mieć takiego dużego drapaka dlatego myslałam o tych co wysłałam wcześniej.
Awatar użytkownika
Diedra
Posty: 56
Rejestracja: 01 sty 2010, 22:12

Post autor: Diedra »

Paulino, chcesz trzymać kotka w jednym pokoju? Dlaczego? Czy jest bezwzględna konieczność, żeby wprowadzać takie ograniczenie?
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

Bo w domu jest pies i na początku bede go miała tylko w jednym pokoju dla bezpieczeństwa. Mam boksera a to silne zwierze więc wole trzymać zwierzaki oddzielnie.
Awatar użytkownika
Silvia_pl
Posty: 71
Rejestracja: 18 lip 2009, 18:25
Kontakt:

Post autor: Silvia_pl »

Ja bym poruszyła jeszcze jedną kwestię.

Ustawienie drapaka. Jakikolwiek by nie był - musi stać we właściwym (dla kotów) miejscu...

Już myślałam, że będę musiała kupić nowy drapak, bo kawalerowie raczej nie byli nim zainteresowani. Od kiedy przeniosłam drapak do dużego pokoju nagle okazało się, że chłopaki wręcz biją się o niego.... :axe:
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 190
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:40

Post autor: Paulina »

ja jak dobrze pójdzie w kwietniu się wyprowadzę wiec bede miała więcej miejsca...dlatego mysle o odpowiednim drapaku...
Awatar użytkownika
Patrycja
Posty: 105
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:03
Kontakt:

Post autor: Patrycja »

Awatar użytkownika
kesja
Hodowca
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2008, 11:08

Post autor: kesja »

Jesli planujesz większą ilośc kotów to kazdy by się nadał - osobiście ostatni mnie się podoba
Dla jednego kociaka az tylu bajerów nie potrzeba
Zablokowany