Furminator

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
yasminna
Posty: 52
Rejestracja: 04 lis 2014, 08:43
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Furminator

Post autor: yasminna »

Mam Furmaster z zooplusa i nie widzę sensu przepłacać :-)
Jest świetny.
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Furminator

Post autor: Monic »

Różnica jest taka, że ja ten tańszy mam od roku i już widzę różnicę, jest mniej ostry i muszę się namachać bardziej niż na początku. Więc jak mam co roku płacić 40zł to raz zapłacę 100 i spokój ;-)
monikacicha90
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2015, 11:57
Płeć: kobieta
Skąd: Poznań

Re: Furminator

Post autor: monikacicha90 »

Monic pisze:Różnica jest taka, że ja ten tańszy mam od roku i już widzę różnicę, jest mniej ostry i muszę się namachać bardziej niż na początku. Więc jak mam co roku płacić 40zł to raz zapłacę 100 i spokój ;-)
Dokładnie! Ja też kupiłam ostatnio w fajnej promocji rekomendowany przez moją behawiorystkę furminator dla kota i jestem bardzo zadowolona. W porównaniu do poprzedniego, który miałam - niebo a ziemia! Ani się nie namacham, ani Filozofia się tak nie niepokoi jak wcześniej. Nie wiem czy to kwestia tego, ze tak mocno jej nie szarpię, czy tego, że cały "zabieg" trwa znacznie krócej, ale kot jest zadowolony, a więc pańcia tym bardziej :)

Edit: Miss_Monroe
usunięta z postu reklama sklepu
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Re: Furminator

Post autor: madziulam2 »

dziewczyny w Karusku jest promocja na FURminatory (-30%)... może kupię teraz oryginała chłopakom, ale który wybrać, doradźcie? S dla krótko czy długowłosych - który lepszy dla Naszych brytków??
Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 443
Rejestracja: 04 wrz 2014, 18:32
Płeć: kobieta
Skąd: Poznań

Re: Furminator

Post autor: Charlotte »

Brytyjczyki są krótkowłose, więc lepszy będzie furminator dla krótkowłosych ;)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Furminator

Post autor: Miss_Monroe »

Przecież są też długowłose Brytyjczyki ;-)) Ja mam Furminator taki bez podziału na długość sierści- według mnie nie ma różnicy :-)
marcin_k
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2015, 22:36
Płeć: facet
Skąd: gdańsk

Re: Furminator

Post autor: marcin_k »

Ostatnio Muflon gubi sierść na potęgę, codziennie jest szczotkowany czymś takim - http://www.petservice.pl/Trixie,23081-S ... ,4720.html ale i tak włosy latają wszędzie. Zacząłem czytać forum i natrafiłem na ten wątek. Ostatnio widziałem taki 'grzebień' do podszerstka w lidlu - zastanawiam się czy go nie kupić jutro - czy ktoś go może ma i może coś o nim napisać ? To, że muflon ma niecałe 6 miesięcy to chyba niestanowi ?:)
Awatar użytkownika
Luinloth
Agilisowy Rezydent
Posty: 5036
Rejestracja: 11 lut 2014, 20:09
Płeć: K
Skąd: Tychy

Re: Furminator

Post autor: Luinloth »

Czy furminator pomoże rozczesać podszerstkowe dredy? Mnie już ręce opadają <diabeł>
Mamy grzebień (ludzki, ale się sprawdza i Erisia go lubi), który całkiem nieźle wyczesuje luźne futro. Ale dredy to musimy najpierw rozdzierać palcami. Najgorsze ma na kryzie i na tyłku.
Awatar użytkownika
KasiaMMM
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 22:08
Płeć: Kobieta
Skąd: Łódź

Re: Futerko

Post autor: KasiaMMM »

Witam wszystkich cieplutko :) (w ten "jesienny" dzień )

Zastanawiam się jaką "szczotkę" kupić dla mojej krótkowłosej brytusi.

Jaką polecacie?

Co powiecie na tą :
Obrazek
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Futerko

Post autor: yamaha »

Dobra jest, ale to nie jest szczotka do "codziennego" czesania ;-))
Raz na jakis czas, owszem, polecamy :ok:
Ale na "codzien" kup inna ;-))
Zablokowany