Furminator

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Furminator

Post autor: Miss_Monroe »

W czerwcowych Kocich Sprawach znalazłam informację, iż firma, która produkuje FURminator wypuściła na Polski rynek Zestaw "MY FURst" . Jest to szczotka z wymiennymi dwoma końcówkami, w których skład wchodzi uchwyt z wymienną szczotką i grzebień i jest to produkt przeznaczony dla kociąt. Jak podaje producent rzadki grzebień zapewnia delikatne czesanie a miękka szczotka posiada delikatne włosie z zaokrągloną końcówką.
Czy ktoś posiada może tą szczotkę, albo widział ją "na żywo" ? Na zdjęciu wygląda bardzo porządnie, bo posiada ten sam dość ciężki i wygodny uchwyt co FURminator. Czy nadaje się dla dorosłego kota? W kilku sklepach zoologicznych szczotka z wymiennymi końcówkami jest już dostępna. Kusi mnie jej zakup, bo z Furminatora jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Furminator

Post autor: Miss_Monroe »

FURminator My FURst Groomer występuje w jednym rozmiarze. Jak podaje producent linia niebieska jest dla psów a różowa dla kotow. Zauważyłam, ze produkt w obu wersjach posiada ten same szczotki, także bez znaczenia jaki kolor sie wybierze :-)
Obrazek
Zdjęcie znalezione w internecie
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Furminator

Post autor: Danusia »

Miss_Monroe pisze:FURminator My FURst Groomer występuje w jednym rozmiarze. Jak podaje producent linia niebieska jest dla psów a różowa dla kotow. Zauważyłam, ze produkt w obu wersjach posiada ten same szczotki, także bez znaczenia jaki kolor sie wybierze :-)
Obrazek
Zdjęcie znalezione w internecie
Lenka jakie to fajne ja tez chcę <mrgreen>

Kala dała mi tak popalić linieniem , codziennie ją czeszę od kilku tygodni , Bezo-pet tez codziennie , jeszcze niestrawności przez te kłaki się nabawiła <strach> już teraz jest dobrze ale wiem ,że czesanie i pilnowanie kota żeby porządnie robił ładnego qupala jest bardzo ważne :ok:
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Furminator

Post autor: Miss_Monroe »

Ja zamowilam w kolorze niebieskim <mrgreen> . Jak dotrze to dam znać jak ten Furminator sie sprawuje :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Furminator

Post autor: Danusia »

Lenka ,a gdzie zamówiłaś ????

Dla mnie może być tez niebieski :ok: zamówiłam różową szczoteczkę do ząbków ,a i tak dali niebieską ( Kali chyba wszystko jedno <lol> )
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Furminator

Post autor: Miss_Monroe »

Danusia pisze:Lenka ,a gdzie zamówiłaś ????
Najtaniej ta szczotka (niebieski FURminator My FURst) jest >>TUTAJ<< :-)
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Furminator

Post autor: Danusia »

Lenka dzięki :kiss: zamówiłam zobaczymy jak nasze futerka zaakceptują nowe szczoty <mrgreen>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Furminator

Post autor: asiak »

Furminator dotarł :-) wieczorem testowanie :-)
Oczywiście zdam relację :-)
Slonick
Posty: 2069
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10
Płeć: Mężczyzna
Skąd: UK

Re: Furminator

Post autor: Slonick »

To jest to cudo ktore powinienem kupic? http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dog_ ... ing/261297
Czy raczej rozmiar M lub L? Czy jeszcze cos innego?
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Furminator

Post autor: Sonia »

5 cm w zupełności wystarczy.
Tylko to tak przyszłościowo, bo małych kociaków bym nie czesała furminatorem.
Zablokowany