Arya i Eddie

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

Macie rację, nie będę przejmować się czyimiś komentarzami <diabeł> Mój labrador (został w Polsce w moim domu rodzinnym) przybył z hodowli jako wspaniale zsocjalizowany maluch, praktycznie nie płakał, bawił się od pierwszych dni. Co prawda przez pierwsze miesiące faktycznie był siejącym zniszczenie tajfunem <lol> , ale obecnie pies ma pięć lat i jest cudownym, przyjacielskim i spokojnym towarzyszem.

Moja kicia też taka będzie, o! <mrgreen>

Musimy wymyślić jej imię. Od jakiegoś czasu chodzi za nami, żeby może Arya, ale nie jesteśmy jeszcze pewni. Mnie podoba się Daphne, ale Chłopu nie :->
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Iskierka

Post autor: Becia »

atomeria pisze:
yamaha pisze:Eh, jak zaczniesz sluchac wszystkich "dobrych rad z glebi serca", to ..... nic dobrego z tego nie wyniknie ;-))
Niech sobie ludzie gadaja, robcie jak Wam wlasny rozum i <serce> podpowiada.
<mrgreen> własny rozum, serce i koleżanki z forum.
Nic dodać, nic ująć :ok:
Awatar użytkownika
beev
Posty: 2513
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:08
Płeć: kobieta
Skąd: Lubsko

Re: Iskierka

Post autor: beev »

I tak trzymać :radocha:
Awatar użytkownika
Mion
Posty: 220
Rejestracja: 15 sie 2014, 19:07
Płeć: k
Skąd: Warszawa

Re: Iskierka

Post autor: Mion »

Cześć :kwiatek: piękna koteła, słodziak mały
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

Poszłam dziś na koci shopping <lol> Uwielbiam sklepy zoologiczne, mogłabym prowadzić swój własny!

Wiadomo, że większy wybór jest w necie, ale poszłam po to, by powrzucać sobie do koszyka różne zabawki, zobaczyć na żywo kuwety i drapaki, obejrzeć to i owo... Kupiłam dwie różne wędki (widziałam u małej zafascynowanie wędką w hodowli i na ostatnich fotkach też), jakieś dzwoniące piłeczki, myszkę ze sznurka, małą różową myszkę Kong Wubba (nie mam pojęcia, do czego to służy, ale kocham zabawki Kong, odkąd jedna z zabawek tej firmy była zarazem jedyną zabawką, której nie podołał mój labek w okresie "gówniarz jestem i wszystko niszczę"). Kupiłam też drapakową rybkę i drapak-słupek 58 cm. Na początek, potem kupi się normalny drapak na wypasie.
Nie kupiłam kuwety, bo nie było takiej, jaką bym chciała (czyli dużej i z klapką jak w Catit), nie kupowałam też żadnego jedzenia ani żwirku, bo muszę spytać hodowczynię, do czego mała jest przyzwyczajona. Legowiska mnie nie powaliły, miseczki też, zamówię to w necie. Transporter dostaniemy od kolegi. Ważne, że pierwsza zakupowa chcica zaspokojona :P

Kupiłam też piłkę dla psa, a co, niech ma - Pańcia zawiezie do Polski, bo nie można przyjeżdżać z pustymi rękoma nawet, gdy przyjeżdża się co dwa miesiące <serce>


Chłop spytał właśnie:
- piszesz, co kupiłaś?
- hyhyhy... no... może...
- domyśliłem się... Napieprzasz w klawiaturę, po czym zerkasz do siateczki ze sklepu i piszesz dalej, to co mogłabyś pisać...
<oops>

Jak on nic nie rozumie <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Iskierka

Post autor: PyzowePany »

nmin pisze:
Musimy wymyślić jej imię. Od jakiegoś czasu chodzi za nami, żeby może Arya, ale nie jesteśmy jeszcze pewni. Mnie podoba się Daphne, ale Chłopu nie :->
Arya bardzo ładne imię <zakochana> Ale jeżeli sugerowałaś się Grą o Tron, to spokojnej kotki to ono nie określa <lol> Może na jakąś konkretną literę chciałabyś jej nadać imię? Jakie ma nadane w rodowodzie?
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Iskierka

Post autor: norka »

Wezyr i jego służba <lol> witają Was na forum :-)

ach te przygotowania do przybycia kociaka do domu...wspominam je bardzo miło :-)
i powiem Ci tylko tyle że po przybyciu w kwestii zakupów dla maleństwa nic sie nie zmienia.....wciąż "trzeba" coś nowego dokupić <lol> <lol>
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Iskierka

Post autor: nmin »

PyzowePany pisze:Może na jakąś konkretną literę chciałabyś jej nadać imię? Jakie ma nadane w rodowodzie?
Z tego co się orientuję, w Anglii działa to jakoś inaczej i kocięta nie muszą mieć imion na tę samą literę... Muszę dopytać hodowczynię.
norka pisze:i powiem Ci tylko tyle że po przybyciu w kwestii zakupów dla maleństwa nic sie nie zmienia.....wciąż "trzeba" coś nowego dokupić <lol> <lol>
Z psami działa to tak samo, mój ma już pięć lat, a ja wciąż wynajduję coś nowego, co rodzice koniecznie muszą dla niego mieć <lol>
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Iskierka

Post autor: Kasik »

nmin pisze:Poszłam dziś na koci shopping <lol>

Chłop spytał właśnie:
- piszesz, co kupiłaś?
- hyhyhy... no... może...
- domyśliłem się... Napieprzasz w klawiaturę, po czym zerkasz do siateczki ze sklepu i piszesz dalej, to co mogłabyś pisać...
<oops>

Jak on nic nie rozumie <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Jak to nie rozumie, ja widzę, że rozumiecie się bez słów :haha:
Koci shopping to jest to :ok: każda z nas to uwielbia, potem niestety są pewne niedogodności, albo kasy brak, albo miejsca w domu <lol>

Dobry wybór z kuwetą, w sensie zeby miała taką klapkę jak Catit, naprawdę super do sprzątania :ok:
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Iskierka

Post autor: norka »

nmin pisze:
PyzowePany pisze:Może na jakąś konkretną literę chciałabyś jej nadać imię? Jakie ma nadane w rodowodzie?
Z tego co się orientuję, w Anglii działa to jakoś inaczej i kocięta nie muszą mieć imion na tę samą literę... Muszę dopytać hodowczynię.
norka pisze:i powiem Ci tylko tyle że po przybyciu w kwestii zakupów dla maleństwa nic sie nie zmienia.....wciąż "trzeba" coś nowego dokupić <lol> <lol>
Z psami działa to tak samo, mój ma już pięć lat, a ja wciąż wynajduję coś nowego, co rodzice koniecznie muszą dla niego mieć <lol>
.... ja też labradora miałam :-) znam te rasę doskonale :-)

....niestety moja sunia Carramba odeszła za TM 10 m-cy temu.... ;-(
w wątku Wezyra są jej zdjęcia.....
Zablokowany