Miot Q - Arabica i Fado

Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: yamaha »

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Jakie one sa... KUDLATE <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>

Gratuluje ! A Ty baw sie dobrze w tej Norwegii !
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Sonia »

yamaha pisze:...A Ty baw się dobrze w tej Norwegii !
Tylko tak nie za długo co? Bo dzieciaczki rosną a my fotek nie będziemy mieli <roll>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: yamaha »

<lol> No kiedy z moich obliczen wynika, ze srednio jak Dorszki nie ma, to mamy ich wiecej, niz jak jest :haha: :haha: :haha:
Agnieszko : :kiss: <pokłon> :foto:
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Dorszka »

mimbla pisze:A ja już myślałam, że jakiś cud, i że czekoladowa szylkretka z białym <lol>
To będzie nasze ostatnie uderzenie za trzy miesiące <mrgreen>
Sonia pisze:
yamaha pisze:...A Ty baw się dobrze w tej Norwegii !
Tylko tak nie za długo co? Bo dzieciaczki rosną a my fotek nie będziemy mieli <roll>
Soniu, jestem już od dwóch dni w domu, tylko ile teraz trzeba ogarnąć po tej skromnej podróży <lol>
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Sonia »

O to super, że już jesteś :kiss:
I jak Ci się podobają dziewczynki na żywo? Strasznie mnie ciekawi jak mają pysie pomalowane. Czy też tak jak u Arabiczki?
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: maga »

Gratulację Dorotko :) i kciuki za maluszki.
Awatar użytkownika
Truskawka
Agilisowy Rezydent
Posty: 453
Rejestracja: 16 mar 2014, 14:06
Płeć: kobieta
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Truskawka »

Pani Dorotko,
No nie powiem kto u mnie wieszczył, że znowu będą same dziewczynki i zaciera ręce, bo przecież ma już swoje typy <diabeł> . Gratulacje i dużo zdrówka dla chomiczków.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Dorszka »

Truskawka pisze:Pani Dorotko,
No nie powiem kto u mnie wieszczył, że znowu będą same dziewczynki i zaciera ręce, bo przecież ma już swoje typy <diabeł> . Gratulacje i dużo zdrówka dla chomiczków.
To jeszcze nie jest przesądzone, ja popatrzyłam tylko raz po powrocie, po kilku niedospanych nocach, bo z Norwegii też trzeba było rodzić i potem karmić i ważyć, i decydować, gdzie kto ma leżeć <lol> Teraz zajęta jestem jedną z tri, bo Arabica trochę nadgorliwa była w opiece i omal nie wysłała dziecka na tamten świat, więc moja uwaga skupia się teraz na niej. Za dwa dni, przy zdjęciach, dokładnie doopkę obejrzę, już takiego ściemniacza niejednego przerobiłam <lol>
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Becia »

Gratuluję pięknych kociątek :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Niech zdrowo rosną <ok> <ok> <ok> <ok> <ok>
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Miot ? - Arabica i Fado

Post autor: Danusia »

O rany małe Arabiczki na reszcie :radocha: :radocha: <diabeł> Gatula się pieknie postarała o swoja kopię i teraz jest też maleństwo mamusiowe <tańczy> <tańczy> <zakochana> <zakochana>

Jaka dzielna nasza mamunia kochana jak zawsze Królowa całym pysiem <serce> <serce> <serce> no te geny jej wysokości tak mają ,że są bardzo mądre <roll> i tak dużo rozumieją <roll> :mdleje:

Dorotko gratuluje dziewczyneczek :kwiatek: <serce> za trzeciego szkrabka bardzo mocno zaciskam kciukasy no i za dwie ślicznoteczki mocno ,mocno niech zdrowo wszystkie puchną kocham Arabiczke jeszcze bardziej :ok: i jestem niesamowicie dumna ,ze mam jej córeczkę :ok:
Zablokowany