Guru Agilis Cattus*PL

Awatar użytkownika
Sara
Posty: 73
Rejestracja: 25 sie 2009, 15:38

Post autor: Sara »

wypoczywa bezbłędnie...... proszę go :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Boski jest!!! Proszę więcej fotek! :kiss:
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Właśnie wczoraj nadeszła ta upragniona chwila, o której tak bardzo marzyłam ;-(
Enya pokonała ostatnie lody i znowu usłyszałam jej kochany motorek na swojej klacie <serce>
Nie wspomnę już o traktorze a nawet kombajnie leżącym oczywiście obok nas <mrgreen> Tego uczucia nie da się tak łatwo opisać to wszystko trzeba po prostu przeżyć.
Futerkowe dzieci bawią się, jedzą i brykają razem a to wszystko za sprawą tego małego Grzdyla <zakochana>.
Guru to prawdziwy terrorysta <diabeł>, wszystko kręci się wokół rudego pysia począwszy od podrapanych pleców bo wspina się po nich jak po drabinie a na nocnym mymłonie skończywszy oczywiście z łaputką w miseczce. <lol> <lol>.
Brak zainteresowania się chłopczykiem przez krótką chwilę to alarm pożarowy <diabeł>
Mamy z Enyulką pełne ręce i łaputki roboty, a z takiego poukładanego domku pochodzi ..... :kwiatek: <mrgreen> <mrgreen>
Jedno jest pewne życie bez Guru to już nie życie ...... :-)

dwa kochane ogonki <serce> <serce>
Obrazek
to niewinne pysio ;-)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

Jak ta biedna Enya sobie sama poradzi,kiedy Ty pójdziesz do pracy <?> <?> <?>
:kotek: :kotek: :kotek: dla futerek!
cruk
Posty: 76
Rejestracja: 25 paź 2009, 16:20

Post autor: cruk »

kapitalne rozrabiakowe zdjecia a Guru - fantastyczny kocur! ma piekny pyszczek! taki wyrazisty!
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Dorota pisze:Jedno jest pewne życie bez Guru to już nie życie ...... :-)
Ale Ci dobrze Dorotko :-) normalnie zazdroszczę <mrgreen>
Głaśnij łobuziaka i niebieską dziewuszkę ode mnie :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

O tak, Guru na większości zdjęć zdecydowanie ma minę rozrabiaka <lol> . Jednak gdy to rozrabiactwo połączy się z jego urodą powstaje nam ten typ, któremu w szkole nie oparłaby się żadna panienka 8-) ...
Awatar użytkownika
Dorota
Agilisowy Rezydent
Posty: 1291
Rejestracja: 04 maja 2009, 20:47
Płeć: Kobieta
Skąd: Kamień Pomorski

Post autor: Dorota »

Ula pisze:Jak ta biedna Enya sobie sama poradzi,kiedy Ty pójdziesz do pracy <?> <?> <?>
też mam serce na ramieniu jak tylko o tym pomyślę , dosłownie nie wiem jak jutro te 8h w pracy wytrzymam ;-(
Ale cóż siła wyższa :-/ przecież ktoś na te futerka musi pracować ;-)


I tak kochane Dziewczyny nie ma co zazdrościć tylko o malutkich misiach dla swoich futerek jak najszybciej pomyśleć. Wiem, że teraz to łatwo jest mi mówić bo Guruś na moich kolanach się wyleguje :kotek:
Ale moje pierwotne plany co do kotków (tj. koloru, płci ) również były zupełnie inne , Dorszka wie zresztą najlepiej <lol> a życie pokazało zupełnie coś innego.Może tak własnie miało być, niczego nie żałuję <mrgreen>
Mocno trzymam kciuki za kremusia dla Mago i za koteczka dla Uli, chociaż nie zdradziła nam jaki Jej i Czesiowi najbardziej się podoba. <oops>

Obrazek

zrobimy małą przerwę bo będzie przesyt
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

A ja protestuje, jaka przerwa, jaki przesyt??? :hammer: Slicznego rudaska nigdy nie za wiele <zakochana>
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

<rotfl> przesyt <rotfl>

:kotek: głaski dla kociastych :kotek:
ODPOWIEDZ