Irys Kocia Charyzma*PL

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
annussia
Posty: 134
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Pionki

Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: annussia »

Witam wszystkich serdecznie !

Chciałam się przywitać ze wszystkimi - miałam to zrobić wcześniej, ale.. zawsze jest jakieś ale :) W końcu mama zaczęła wstawiać zdjęcia mojego malucha u siebie - pomyślałam: mam fajniejsze ;) No i tak postanowiłam ujawnić moją ślicznotę :)

Na początku... założyłam konto na forum tylko po to, aby podglądać nowe fotki Hugusia (http://www.forum.agiliscattus.pl/viewto ... hilit=hugo). Do głowy by mi nie przyszło, że sama będę posiadaczką kota. :)

A teraz.. mamy u siebie w domu Irysa. <serce>
Nie wiem jak to opisać - zakochaliśmy się w nim od pierwszego zdjęcia! Zastanawialiśmy się nad zwierzakiem, było wiele dylematów finansowych, wszystkie za i przeciw... i w końcu podjęliśmy decyzję - Irys. Więc zadowolona i zdecydowana na zakup napisałam do pani Agaty. Okazało się, że.... spóźniłam się 3 godziny - Irys został właśnie zarezerwowany! Chwila konsternacji - i co teraz? Przecież byliśmy zdecydowani na Irysa właśnie, a nie na kota. Zaczęliśmy mimo wszystko przeglądać inne hodowle, wszystkie kotki były cudowne, ale nie były Irysem. Zrezygnowana po poszukiwaniach napisałam ponownie do pani Agaty pytając jakie mioty będzie jeszcze planować, kiedy, które kociaki będą rodzicami.. Dostałam odpowiedź niemal natychmiast, żebym poczekała, bo może Irys będzie jeszcze wolny! Ależ się ucieszyliśmy <tańczy> !
Czekaliśmy na wieści, ponieważ pani, która zarezerwowała Irysa nie była zdecydowana na tą konkretnie rasę i w końcu ... zrezygnowała! W 5 minut wszystko zostało dogadane i ... Irys stał się nasz :) <zakochana>

Tak się złożyło, że mogliśmy odebrać Maluszka w Pruszkowie. W drodze do domu był spokojny, prawie nie miauczał. Do nas i mieszkania przyzwyczaił się w moment :) Teraz mamy najsłodszego (dla nas) przytulaska i pieszczoszka na świecie !

To nasz Szkrab :

Obrazek

Później wrzucę kilka fotek <ok>

Pozdrawiam ! :kwiatek:
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: yamaha »

Witaj na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

(ja sie troche pogubilam... przeciez dopiero co bylo o "dokoceniu" u Hugusia... to chyba ten sam kot, nie ? :mimbla: )
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: Sonia »

Witam Irysa i jego Pańcię we własnym wątku :-) :kotek:
Historia Iryska podobna do mojej <mrgreen> Zakochałam się w Tobisiu jak tylko się urodził, był dwa razy zarezerwowany przez kogoś, kto był przede mną w kolejce i ostatecznie wylądował u mnie <mrgreen>
Awatar użytkownika
annussia
Posty: 134
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Pionki

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: annussia »

yamaha pisze:Witaj na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

(ja sie troche pogubilam... przeciez dopiero co bylo o "dokoceniu" u Hugusia... to chyba ten sam kot, nie ? :mimbla: )

I ja bym się pogubiła ;) Moja mama bardzo by chciała mieć dwa koty :D Ale na szczęście mojego jej nie oddam. Irysek jest u mnie w Lublinie, a Hugo (i mamę ;) ) odwiedzamy średnio raz na 2 tygodnie - stąd to "dokocenie" ;)

Pozdrawiam :kwiatek:
Awatar użytkownika
annussia
Posty: 134
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Pionki

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: annussia »

Sonia pisze:Witam Irysa i jego Pańcię we własnym wątku :-) :kotek:
Historia Iryska podobna do mojej <mrgreen> Zakochałam się w Tobisiu jak tylko się urodził, był dwa razy zarezerwowany przez kogoś, kto był przede mną w kolejce i ostatecznie wylądował u mnie <mrgreen>

No i właśnie tak miało być - widocznie te kociaki były nam pisane ! Inaczej być nie mogło <serce>

Pozdrawiam :)))
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: MoniQ »

I ja witam to cudeńko i jego pańcię :)
Awatar użytkownika
Aleex
Posty: 976
Rejestracja: 07 kwie 2014, 19:23
Płeć: kobieta
Skąd: Pionki
Kontakt:

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: Aleex »

yamaha pisze:Witaj na forum :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

(ja sie troche pogubilam... przeciez dopiero co bylo o "dokoceniu" u Hugusia... to chyba ten sam kot, nie ? :mimbla: )
Yamaho juz wyjasniam. Irys mieszka z moją córka i jej narzeczonym. Ponieważ często do nas przyjeżdżają stąd dokocenie u nas choć nie na stałe tylko weekendowe.
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: asiak »

Witam ślicznego Iryska <zakochana>
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: Hann »

Jest przepiękny! Wybraliście świetną hodowlę i cudne kociątko :ok: Gratuluję i witam na forum tych z "lekkim" kuku na muniu <lol>
Awatar użytkownika
annussia
Posty: 134
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:12
Płeć: Kobieta
Skąd: Pionki

Re: Irys Kocia Charyzma*PL

Post autor: annussia »

Dziękujemy za takie przyjęcie :))))

To zdjęcia Iryska jak był jeszcze maluszkiem <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>

(Zdjęcia pochodzą ze strony http://kociacharyzma.com.pl/)

Obrazek <serce>
Obrazek <serce> Obrazek <serce> Obrazek <serce> Obrazek <serce> <serce> <serce>


P.S. wiemy, że jest cudowny ! <zakochana>
Zablokowany