Przedstawiają się Parysek i Tola

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: azar »

Moja panienka

Obrazek
Awatar użytkownika
Beate
Agilisowy Rezydent
Posty: 6863
Rejestracja: 18 kwie 2013, 07:36
Płeć: kobieta
Skąd: Łódzkie

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: Beate »

<serce>
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: Monic »

Chyba PANNICA! Cud miód dziewczyna! <serce>
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: dagusia »

Tola udaje być groźną hehe :haha: sliczna panna się zrobiła- taka misiowa <zakochana>
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: azar »

Dziękujemy. W tym wieku to rzeczywiście pannica <lol> .
Nie będę się chwalić, żeby nie zapeszyć, ale wreszcie przestawiłam ją na orijena, no i zaczęła jeść surowe mięso. Co prawda muszę ją karmić, tzn. wkładać kawałeczki do pysia. Ale jak już są w pysiu, to sobie panienka dalej radzi i , co najważniejsze, nie sprzeciwia się. A jak widać, trwało to od września, czyli prawie pół roku.
Wydaje mi się, że zmiana diety jest widoczna . Pysio jakby większe, humor lepszy , a i w kuwetce się poprawiło, szczególnie pod względem zapachu :-D
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: Monic »

No to gratuluję, jak to zrobiłaś z tym mięsem, u mnie Tami je sałatę:-D Nawet do pysia nie da sobie włożyć, jest płacz jakbym coś ohydnego dawała:/ Niech zdrowo je panienka!:-)
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: azar »

U mnie jest tak, że maluchy pozwalają mi zrobić sobie wszystko. Nieraz trochę protestują, Parysek ucieka np. pod łózko. Ale w końcu zawsze wychodzi na moje. Poradziła mi Ines na
Barfnym Świecie" żebym małej kawałeczki mięsa panierowała w rozdrobnionym suchym, tym co lubi, czyli RC, a potem do pysia. I tak zaczęłam, tyle, że szybko przestałam panierować. A Tola bez problemu je, trzeba jej tylko kawałek wsadzić do dziobka. Robię to 3-4 razy dziennie, tak, że zjada prawie tyle, ile powinna. Natomiast z suchym to było podstępem. Stoją u mnie 2 miski jedna niby dla Toli z RC, a druga dla Paryska z Orijenem. No i bywa tak, hehe. że sobie zapomnę wsypac RC. Jak kot głodny to zje i Orijena. I tym sposobem wyszliśmy z RC.
Bardzo bym chciała przejść na pełnego barfa, ale nie wiem jak to będzie, bo I Parysek i Tola pewnych suplementów nie jedzą z własnej woli. Obecnie wszystko odmierzam na wadze jubilerskiej i część dodaję do mięska, a z pozostałych przygotowuję płynną miksturę i strzykawką do pysia. I nawet nie ma sprzeciwów.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

witamy wszytskich ponownie

Post autor: azar »

Dawno nas tu nie było, a teraz serdecznie wszystkich pozdrawiamy, w szczególności rodzinkę : Tamirę, Wezyrka i Newtona. Troszkę jesteśmy starsi i więksi.

Parysek, który niedawno skończył 2 lata

Obrazek

i Tola, która ma rok i 4 miesiące


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: Miss_Monroe »

azar, posiadasz wątek swoich zwierzaków na forum. Nie ma potrzeby zakładania drugiego. Wątki połączyłam w jeden :-)
Awatar użytkownika
azar
Posty: 157
Rejestracja: 21 paź 2013, 19:40
Płeć: kobieta
Skąd: Sosnowiec

Re: Przedstawiają się Parysek i Tola

Post autor: azar »

Przepraszam, w tej chwili zauważyła , ze poprzednio kliknęłam złą zakładke. Można to jakoś poprawić?
Zablokowany