Gabryś i Leon

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
nessie
Posty: 225
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:05

Post autor: nessie »

Gabryś to nasz niedościgły wzór! I wielka sympatia. Mam nadzieję, że niedługo Churchill też taki będzie piękny i puciaty <tańczy>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

No no, tuba to niedługo będzie służyla do wciskania w nią łapki :D A raczej łapska <lol>
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

nessie pisze:Gabryś to nasz niedościgły wzór! I wielka sympatia. Mam nadzieję, że niedługo Churchill też taki będzie piękny i puciaty <tańczy>

O MATKO - niedościgniony wzór - aż sie zaczerwieniłam!!!!

dziękuję, dziękuję!!!!


Kocham go pomimo, że nie jest typem kolanowca :-x , nie pozwala się pieścić tyle ile Ja bym chciała itd. Ale jeśli ktoś z domowników powie o tym głośno to bronie go z całych sił - mówię że to nie piesek i ma swoje humory książęce.
Przynajmniej przychodzi do mojego łóżka spać <tańczy>


a co do tuby... to pogoniłabym sprzedawcę /z allegro/ gdzie pieprz rośnie - na aukcji piękne zdjęcie, super drapaczek - skusiłam się bo jest pod kolor pokoju ale... na żywo to już zupełnie co innego, ja widzę same wady, że tu za małe, tu niedokończone, tutaj zdobione na odczep się, itp. Jedyna pociecha jest taka, że Gabik nie zwraca na takie 'pierdoły' co Pańcia w ogóle uwagi. Poczekam jeszcze trochę, aż drapak przestanie być nowym meblem i pewnie zmienię na lepszy i ładniejszy!!!
Awatar użytkownika
Silvia_pl
Posty: 71
Rejestracja: 18 lip 2009, 18:25
Kontakt:

Post autor: Silvia_pl »

Witamy i my...;-)



nessie pisze:
a co do tuby... to pogoniłabym sprzedawcę /z allegro/ gdzie pieprz rośnie - na aukcji piękne zdjęcie, super drapaczek - skusiłam się bo jest pod kolor pokoju ale... na żywo to już zupełnie co innego, ja widzę same wady, że tu za małe, tu niedokończone, tutaj zdobione na odczep się, itp. Jedyna pociecha jest taka, że Gabik nie zwraca na takie 'pierdoły' co Pańcia w ogóle uwagi. Poczekam jeszcze trochę, aż drapak przestanie być nowym meblem i pewnie zmienię na lepszy i ładniejszy!!!
Ja bym się tym drapkiem tak nie przejmowała... Też kupiłam przez internet - na zdjęciu piękny - a w rzeczywitości... no cóż - czego wymagać od "made in China"?
Chodziło mi po głowie, żeby go wymienić, ale to chyba mi bardziej nie pasował niż kociakom...
Nie przejmuj się tubą - koty z założenia lubią za małe albo za ciasne ;-))
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

pora na kilka aktualnych zdjęć, w końcu Gabcio to już duży 6 miesięczny kocurek

Obrazek

Obrazek

zawsze jest chętny do pomocy przy drobnych pracach domowych, i co z tego że wszystko trwa dłużej :jezyk:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

... i kto powiedział, że koty nie lubią wody?! :fiufiu:
Obrazek

potrafi też wybierać odpowiednie ozdoby choinkowe...
Obrazek

i na koniec nie mogę się powstrzymać przed tym aby Wam pokazać te moje piękne oczęta
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2009, 17:07

Post autor: Paweł »

Bardzo ładny misio
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

To już duży chłopak :)
Awatar użytkownika
nessie
Posty: 225
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:05

Post autor: nessie »

Piękność! Jeśli tak można powiedzieć o chłopaku. Futro zjawiskowe! Zrobiona z niego druga broda i puce, boskie!
Awatar użytkownika
madziulam2
Agilisowy Rezydent
Posty: 2820
Rejestracja: 17 lis 2009, 18:18
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków

Post autor: madziulam2 »

tak, tak... duży już jest choć dla mnie to i tak dzieciuch; często nawet wołam na niego Dzidziuś.


teraz pomału szykujemy się do kastracji, uważnie niuchamy czy zapachy w kuwecie się zmieniają. póki co to chłopak dużo miauczy chyba śpiewa <gwiżdże>
Awatar użytkownika
asiek
Agilisowy Rezydent
Posty: 1200
Rejestracja: 19 cze 2009, 20:38

Post autor: asiek »

Śliczny puchatek.Widzę,że pomagiera masz niezłego.To chyba cecha brytków taki udział we wszystkim co się robi.
Zablokowany