Dżimi

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Dżimi

Post autor: agniecha »

Czy kanapa jest kupiona specjalnie do zdjęć ? Dlaczego NIE JEST pozaciągana ? Moje kanapy po kilku dniach pobytu kociątek wyglądały jak po wojnie ;-( Koteczek przepiękny <zakochana> fantastyczny kolor <zakochana>
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Dżimi

Post autor: Kamila »

agniecha pisze:Czy kanapa jest kupiona specjalnie do zdjęć ? Dlaczego NIE JEST pozaciągana ? Moje kanapy po kilku dniach pobytu kociątek wyglądały jak po wojnie ;-( Koteczek przepiękny <zakochana> fantastyczny kolor <zakochana>
Aga to masz pecha :(((( ja mam kanapę o podobnym (albo takim samym) splocie i nie ma żadnych zaciągnięć, a Liluszek często sobie na niej pazurki ostrzy <lol>, kłaków też nie widać <ok> Ogólnie maoja kanapa już mi się nie podoba i jest kiepsko zrobiona, ale pod względem użytkowym dla kotka - idealna <lol>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Dżimi

Post autor: agniecha »

To nie pech tylko dwa szalone brytki <strach> dziewczyny gonią się po mieszkaniu jak szalone <strach> , a kanapy mam czerwone to ciężko kota w pasującym kolorze znaleźć , więc futro widać .
aurora80
Posty: 648
Rejestracja: 12 cze 2015, 23:41
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa/Marki

Re: Dżimi

Post autor: aurora80 »

Oj musisz nam go kobieto musisz jak najczęściej pokazywać. Rudy to zdecydowanie mój kolor a w połączeniu z białym i niebieskim to już całkowity 8 cud świata :kotek:
Awatar użytkownika
dagusia
Posty: 2001
Rejestracja: 30 lis 2014, 20:54
Płeć: kobieta
Skąd: Ireland

Re: Dżimi

Post autor: dagusia »

yamaha pisze:
Lo rany rany <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Jak wiadomo, marchewkowy to nie "moj" kolor, ale im dluzej patrze na to zdjecie, tym glosniej sobie mowie, zem glupia <rotfl> <rotfl> <rotfl>
To pewnie dlatego, że tu kudly dostrzegasz <lol> bo mi tu tak jakoś kudlato wyglada <lol>
Awatar użytkownika
sandra
Agilisowy Rezydent
Posty: 1535
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:14
Płeć: K
Skąd: Krakow

Re: Dżimi

Post autor: sandra »

Ale kolory <zakochana> Dzimi jest niesamowity, te piękne niebieskie oczka w połączeniu z rudym i bielą wyglądają zjawiskowo <serce> <serce> <serce>
Mamy kanapę z takiego samego materiału jak wasza i juz po kilku dniach była cała pozaciągana <lol> Chyba wpuszczacie go na nia tylko do zdjeć <lol> <lol>
turmalinka
Posty: 469
Rejestracja: 13 sty 2016, 04:56
Płeć: kobieta
Skąd: Tipton UK

Re: Dżimi

Post autor: turmalinka »

Kolejny rudy point! <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana> <zakochana>

Wspaniale futerko :)
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Dżimi

Post autor: MoniQ »

<serce> <zakochana> <serce> <zakochana>
Jakie cudo :kotek:
Awatar użytkownika
dor71ta
Posty: 51
Rejestracja: 04 sty 2015, 16:35
Płeć: kobieta
Skąd: Włocławek

Re: Dżimi

Post autor: dor71ta »

kanapa i fotele mogłyby być idealnymi drapakami :))) ale kocisko ma swój ulubiony słup do drapania i nawet mu do głowy nie przyszło żeby wypróbować kanapę:)

Obrazek

i moja mała figurka na komodzie :)

Obrazek

i wietrzenie dupeczki :)pojawiły się już chrabąszcze, więc jest na co polować wieczorami:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Dżimi

Post autor: Kamila »

a taką śliczną figurkę kotka, jak żywą to gdzie można kupić <zakochana> <zakochana> <zakochana>
Zablokowany