Curinek - niespodzianka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ajka
Posty: 63
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:18
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sącz

Curinek - niespodzianka

Post autor: Ajka »

Witam,
ostatnie miesiące a nawet i rok były dla mnie i mojego męża bardzo ciężkie, najpierw mój wypadek, a później poronienie dzieciątka, które odbiło się bardzo na mojej psychice, wiadomo jak to w takich trudnych chwilach bywa- człowiek jest załamany i przygnębiony, dlatego stwierdziłam że trzeba to życie jakoś sobie umilić i dodać więcej pozytywnych mocy, które pozwolą człowiekowi się pozbierać. Od jakiegoś już czasu myślałam o tym żeby kupić jakieś domowe zwierzątko, bardziej zastanawiałam się nad pieskiem jak kotkiem- szukałam wielu informacji, przeglądałam zdjęcia, aż w końcu podzieliłam się swoimi planami z mężem. Jego reakcja była dla mnie szokująca, najpierw się bardzo zaskoczył, zasmucił, zdenerwował - widziałam, że jest coś nie tak i w końcu wyciągłam od Niego wszystko <mrgreen> tak więc mój ukochany i wspaniały mąż sam wpadł na ten genialny pomysł żeby dodać nam więcej uśmiechu i radości do życia i już 15 listopada zarezerwował sobie w hodowli (Cinters*PL w Nowym Sączu) kotków naszego cudownego Curinka, który urodził się 11 grudnia, trzymał tę tajemnicę przede mną aż do dzisiaj <mrgreen> <mrgreen> <serce> jestem przeszczęśliwa, miał byc to prezent na dzień kobiet, bo odbiór kotka mamy dopiero na 8 marca no ale trudno ja już o wszystkim wiem <mrgreen> . Już nie mogę się doczekać jak go dostanę !! Dzisiaj pierwszy raz pojadę go obejrzeć, pogłaskać i pobawić się z nim, nie wiem czy będę w stanie się od niego już uwolnić <mrgreen> niestety nie jestem osobą cierpliwą, ale w tym wypadku dla dobra naszego Curinka muszę się w tę cierpliwość uzbroić. Jedno natomiast mogę śmiało stwierdzić, że mam najwspanialszego męża na świecie i takich niespodzianek życzę każdej kobiecie :-) pozdrawiam wszystkich serdecznie i dzielę się zdjęciami naszego najpiękniejszego kocurka na świecie <serce> <zakochana>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
alakin
Posty: 873
Rejestracja: 18 lis 2014, 01:38
Płeć: *
Skąd: Kraków

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: alakin »

Witamy na forum :kotek:
Gratuluje obu panów :-)
I życzę by wszystko sie ułożyło a na waszej twarzy gościł juz tylko uśmiech <tańczy>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: asiak »

Witam serdecznie :-) Śliczny maluszek, super niespodzianka :ok:
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: Fusiu »

No proszę!Doczekałam! Oto i drugi człowiek na forum z Nowego Sącza ;-))

<tańczy>

Pozdrawiam i wraz z Magnusem witamy na forum
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: MoniQ »

I ja witam :)
Fajny taki mąż :)
I kotek uroczy :) <zakochana>
Awatar użytkownika
Dominikana
Posty: 1155
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:31
Płeć: Kobieta
Skąd: Jelcz-Laskowice

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: Dominikana »

Słodki maluszek :-)
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: Fusiu »

W hodowli Cinkers byłam osobiście :) Poznałam panią Martę. Jest wielką miłośniczką kotów.
Poznałam też wszystkie jej koty <ok>

Kociaki będą na pewno cudowne <serce> <serce>

Jeśli chcesz, to zajrzyj tu... /tak około 17 minuty/

>>>>>>RTK dzień kota

był o jej hodowli program w naszej telewizji (już nie wspominając o debiucie aktorskim mojego kota oraz moich rąk, które głaskają koty w hodowli Pani Marty <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: yamaha »

Witajcie na forum :kwiatek:
Cudny maluszek, nie dziwie sie, ze sie nie mozesz doczekac marca <roll>
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 487
Rejestracja: 07 lis 2014, 13:50
Płeć: Kobieta
Skąd: Katowice

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: Monic »

Mimo mojego uwielbienia do wielu brysiowych kolorów to mam ogromny sentyment do niebieskiego, dla mnie to pierwotny i najbardziej brysiowy z brysiowych kolorów ;-) Mam już niebieskiego maluszka i tylko po tym niebieskim decydowałabym się na inny kolor, niebieski być musi!;-) Dlatego będę niecierpliwie czekać razem z Tobą na to niebieskie cudo, ja też czekałam dwa miesiące na moją dziewczynkę i się w końcu doczekałam, więc i Ty się w końcu doczekasz marca!
A taki mąż to bardzo fajny mąż! Życzę, aby czas do marca minął błyskawicznie!:-)
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Curinek - niespodzianka

Post autor: norka »

Witamy :-)

wspaniały mąż... :-)
cudowne niebieskie kociątko... <zakochana>

no i trafiłaś na najlepsze forum na dodatek <mrgreen> ...tyle szczęścia na raz <roll> i nich Wam się darzy :-) :-)
Zablokowany